15. kolo
Sportovní klub policie Holešov, z.s.-VK Napajedla
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s.-VK Valašské Meziříčí
Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.-VK MEZ Vsetín
TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.-VSK Staré Město
Příští kolo
Sportovní klub policie Holešov, z.s.-VK NapajedlaSO12.1.18:00
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s.-VK Valašské MeziříčíSO12.1.13:00
Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.-VK MEZ VsetínSO6.10.18:00
TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.-VSK Staré MěstoSO12.1.13:00
kalendář skupiny
KP Zlínského kraje 2018/19
1. kolo
1 6. 10. 2018, 10:00 VK Napajedla - Sportovní klub policie Holešov, z.s. .
2 6. 10. 2018, 11:00 VK Valašské Meziříčí - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. Sirotek V.
3 12. 1. 2019, 10:00 VK MEZ Vsetín - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. .
4 6. 10. 2018, 10:00 VSK Staré Město - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Dziacký J.
2. kolo
5 6. 10. 2018, 13:00 VK Napajedla - Sportovní klub policie Holešov, z.s. .
6 6. 10. 2018, 15:00 VK Valašské Meziříčí - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. Sirotek V.
7 12. 1. 2019, 13:00 VK MEZ Vsetín - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. .
8 6. 10. 2018, 13:00 VSK Staré Město - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Dziacký J.
3. kolo
9 13. 10. 2018, 15:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Zaoral K.
10 13. 10. 2018, 16:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VSK Staré Město Možnár M.
11 13. 10. 2018, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VK MEZ Vsetín Šebesta D.
12 13. 10. 2018, 10:00 VK Napajedla - VK Valašské Meziříčí .
4. kolo
13 13. 10. 2018, 18:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Zaoral K.
14 13. 10. 2018, 18:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VSK Staré Město Možnár M.
15 13. 10. 2018, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VK MEZ Vsetín Šebesta D.
16 13. 10. 2018, 13:00 VK Napajedla - VK Valašské Meziříčí .
5. kolo
17 20. 10. 2018, 10:00 VK Valašské Meziříčí - Sportovní klub policie Holešov, z.s. Radoměřský V.
18 20. 10. 2018, 11:00 VK MEZ Vsetín - VK Napajedla Horák A.
19 20. 10. 2018, 14:00 VSK Staré Město - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. Peťura Z.
20 20. 10. 2018, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. Dziacký J.
6. kolo
21 20. 10. 2018, 13:00 VK Valašské Meziříčí - Sportovní klub policie Holešov, z.s. Radoměřský V.
22 20. 10. 2018, 15:00 VK MEZ Vsetín - VK Napajedla Horák A.
23 20. 10. 2018, 16:00 VSK Staré Město - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. Peťura Z.
24 20. 10. 2018, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. Dziacký J.
7. kolo
25 3. 11. 2018, 15:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. Zaoral K.
26 3. 11. 2018, 09:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Bemer K.
27 3. 11. 2018, 10:00 VK Napajedla - VSK Staré Město .
28 3. 11. 2018, 10:00 VK Valašské Meziříčí - VK MEZ Vsetín Laža P.
8. kolo
29 3. 11. 2018, 18:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. Zaoral K.
30 3. 11. 2018, 12:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Bemer K.
31 3. 11. 2018, 13:00 VK Napajedla - VSK Staré Město .
32 3. 11. 2018, 13:00 VK Valašské Meziříčí - VK MEZ Vsetín Laža P.
9. kolo
33 17. 11. 2018, 09:00 VK MEZ Vsetín - Sportovní klub policie Holešov, z.s. Horák A.
34 17. 11. 2018, 10:00 VSK Staré Město - VK Valašské Meziříčí Dziacký J.
35 17. 11. 2018, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK Napajedla Pytela J.
36 17. 11. 2018, 16:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. Bemer K.
10. kolo
37 17. 11. 2018, 13:00 VK MEZ Vsetín - Sportovní klub policie Holešov, z.s. Horák A.
38 17. 11. 2018, 13:00 VSK Staré Město - VK Valašské Meziříčí Dziacký J.
39 17. 11. 2018, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK Napajedla Pytela J.
40 17. 11. 2018, 18:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. Bemer K.
11. kolo
41 24. 11. 2018, 15:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. Zaoral K.
42 24. 11. 2018, 10:00 VK Napajedla - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. Možnár M.
43 24. 11. 2018, 11:00 VK Valašské Meziříčí - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Sirotek V.
44 1. 12. 2018, 10:00 VK MEZ Vsetín - VSK Staré Město Laža P.
12. kolo
45 24. 11. 2018, 18:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. Zaoral K.
46 24. 11. 2018, 13:00 VK Napajedla - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. Možnár M.
47 24. 11. 2018, 15:00 VK Valašské Meziříčí - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Sirotek V.
48 1. 12. 2018, 13:00 VK MEZ Vsetín - VSK Staré Město Laža P.
13. kolo
49 8. 12. 2018, 14:00 VSK Staré Město - Sportovní klub policie Holešov, z.s. Zaoral K.
50 8. 12. 2018, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK MEZ Vsetín Dziacký J.
51 8. 12. 2018, 16:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VK Valašské Meziříčí Bemer K.
52 8. 12. 2018, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VK Napajedla Šebesta D.
14. kolo
53 8. 12. 2018, 16:00 VSK Staré Město - Sportovní klub policie Holešov, z.s. Zaoral K.
54 8. 12. 2018, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK MEZ Vsetín Dziacký J.
55 8. 12. 2018, 18:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VK Valašské Meziříčí Bemer K.
56 8. 12. 2018, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VK Napajedla Šebesta D.
15. kolo
57 12. 1. 2019, 15:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VK Napajedla .
58 12. 1. 2019, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VK Valašské Meziříčí Šebesta D.
59 6. 10. 2018, 16:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VK MEZ Vsetín Zaoral K.
60 12. 1. 2019, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VSK Staré Město Pytela J.
16. kolo
61 12. 1. 2019, 18:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VK Napajedla .
62 12. 1. 2019, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VK Valašské Meziříčí Šebesta D.
63 6. 10. 2018, 18:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VK MEZ Vsetín Zaoral K.
64 12. 1. 2019, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VSK Staré Město Pytela J.
17. kolo
65 26. 1. 2019, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Sportovní klub policie Holešov, z.s. Bemer K.
66 26. 1. 2019, 10:00 VSK Staré Město - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. Dziacký J.
67 19. 1. 2019, 09:00 VK MEZ Vsetín - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
68 26. 1. 2019, 10:00 VK Valašské Meziříčí - VK Napajedla .
18. kolo
69 26. 1. 2019, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Sportovní klub policie Holešov, z.s. Bemer K.
70 26. 1. 2019, 13:00 VSK Staré Město - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. Dziacký J.
71 19. 1. 2019, 13:00 VK MEZ Vsetín - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
72 26. 1. 2019, 13:00 VK Valašské Meziříčí - VK Napajedla .
19. kolo
73 2. 2. 2019, 15:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VK Valašské Meziříčí .
74 2. 2. 2019, 10:00 VK Napajedla - VK MEZ Vsetín .
75 2. 2. 2019, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VSK Staré Město Šebesta D.
76 2. 2. 2019, 16:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Bemer K.
20. kolo
77 2. 2. 2019, 18:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VK Valašské Meziříčí .
78 2. 2. 2019, 13:00 VK Napajedla - VK MEZ Vsetín .
79 2. 2. 2019, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VSK Staré Město Šebesta D.
80 2. 2. 2019, 18:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Bemer K.
21. kolo
81 9. 2. 2019, 16:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - Sportovní klub policie Holešov, z.s. Možnár M.
82 9. 2. 2019, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. Pytela J.
83 9. 2. 2019, 10:00 VSK Staré Město - VK Napajedla Dziacký J.
84 23. 2. 2019, 10:00 VK MEZ Vsetín - VK Valašské Meziříčí .
22. kolo
85 9. 2. 2019, 18:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - Sportovní klub policie Holešov, z.s. Možnár M.
86 9. 2. 2019, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. Pytela J.
87 9. 2. 2019, 13:00 VSK Staré Město - VK Napajedla Dziacký J.
88 23. 2. 2019, 13:00 VK MEZ Vsetín - VK Valašské Meziříčí .
23. kolo
89 16. 2. 2019, 15:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VK MEZ Vsetín .
90 16. 2. 2019, 10:00 VK Valašské Meziříčí - VSK Staré Město .
91 16. 2. 2019, 10:00 VK Napajedla - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
92 17. 2. 2019, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. Možnár M.
24. kolo
93 16. 2. 2019, 18:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VK MEZ Vsetín .
94 16. 2. 2019, 13:00 VK Valašské Meziříčí - VSK Staré Město .
95 16. 2. 2019, 13:00 VK Napajedla - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
96 17. 2. 2019, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. Možnár M.
25. kolo
97 9. 3. 2019, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Sportovní klub policie Holešov, z.s. Šebesta D.
98 9. 3. 2019, 16:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VK Napajedla Možnár M.
99 9. 3. 2019, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK Valašské Meziříčí Dziacký J.
100 9. 3. 2019, 10:00 VSK Staré Město - VK MEZ Vsetín Peťura Z.
26. kolo
101 9. 3. 2019, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Sportovní klub policie Holešov, z.s. Šebesta D.
102 9. 3. 2019, 18:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VK Napajedla Možnár M.
103 9. 3. 2019, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK Valašské Meziříčí Dziacký J.
104 9. 3. 2019, 13:00 VSK Staré Město - VK MEZ Vsetín Peťura Z.
27. kolo
105 16. 3. 2019, 15:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VSK Staré Město .
106 16. 3. 2019, 10:00 VK MEZ Vsetín - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
107 16. 3. 2019, 10:00 VK Valašské Meziříčí - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. .
108 16. 3. 2019, 10:00 VK Napajedla - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
28. kolo
109 16. 3. 2019, 18:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VSK Staré Město .
110 16. 3. 2019, 13:00 VK MEZ Vsetín - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
111 16. 3. 2019, 13:00 VK Valašské Meziříčí - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. .
112 16. 3. 2019, 13:00 VK Napajedla - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
© ČVS 2015-2018