Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
22. kolo
Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.-Sportovní klub policie Holešov, z.s.
TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.-TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s.
VSK Staré Město-VK Napajedla
VK MEZ Vsetín-VK Valašské Meziříčí
Příští kolo
Sportovní klub policie Holešov, z.s.-VK MEZ VsetínSO16.2.15:00
VK Valašské Meziříčí-VSK Staré MěstoSO16.2.10:00
VK Napajedla-TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.SO16.2.10:00
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s.-Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.SO16.2.10:00
kalendář skupiny
KP Zlínského kraje 2018/19
1. kolo
1 6. 10. 2018, 10:00 VK Napajedla - Sportovní klub policie Holešov, z.s. .
2 6. 10. 2018, 10:00 VK Valašské Meziříčí - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
3 12. 1. 2019, 10:00 VK MEZ Vsetín - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. .
4 6. 10. 2018, 10:00 VSK Staré Město - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
2. kolo
5 6. 10. 2018, 13:00 VK Napajedla - Sportovní klub policie Holešov, z.s. .
6 6. 10. 2018, 13:00 VK Valašské Meziříčí - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
7 12. 1. 2019, 13:00 VK MEZ Vsetín - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. .
8 6. 10. 2018, 13:00 VSK Staré Město - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
3. kolo
9 13. 10. 2018, 10:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
10 13. 10. 2018, 16:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VSK Staré Město .
11 13. 10. 2018, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VK MEZ Vsetín .
12 13. 10. 2018, 10:00 VK Napajedla - VK Valašské Meziříčí .
4. kolo
13 13. 10. 2018, 13:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
14 13. 10. 2018, 18:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VSK Staré Město .
15 13. 10. 2018, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VK MEZ Vsetín .
16 13. 10. 2018, 13:00 VK Napajedla - VK Valašské Meziříčí .
5. kolo
17 20. 10. 2018, 10:00 VK Valašské Meziříčí - Sportovní klub policie Holešov, z.s. .
18 20. 10. 2018, 10:00 VK MEZ Vsetín - VK Napajedla .
19 20. 10. 2018, 09:00 VSK Staré Město - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
20 20. 10. 2018, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. .
6. kolo
21 20. 10. 2018, 13:00 VK Valašské Meziříčí - Sportovní klub policie Holešov, z.s. .
22 20. 10. 2018, 13:00 VK MEZ Vsetín - VK Napajedla .
23 20. 10. 2018, 12:00 VSK Staré Město - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
24 20. 10. 2018, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. .
7. kolo
25 3. 11. 2018, 15:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. .
26 3. 11. 2018, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
27 3. 11. 2018, 10:00 VK Napajedla - VSK Staré Město .
28 3. 11. 2018, 10:00 VK Valašské Meziříčí - VK MEZ Vsetín .
8. kolo
29 3. 11. 2018, 18:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. .
30 3. 11. 2018, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
31 3. 11. 2018, 13:00 VK Napajedla - VSK Staré Město .
32 3. 11. 2018, 13:00 VK Valašské Meziříčí - VK MEZ Vsetín .
9. kolo
33 17. 11. 2018, 10:00 VK MEZ Vsetín - Sportovní klub policie Holešov, z.s. .
34 17. 11. 2018, 10:00 VSK Staré Město - VK Valašské Meziříčí .
35 17. 11. 2018, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK Napajedla .
36 17. 11. 2018, 16:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
10. kolo
37 17. 11. 2018, 13:00 VK MEZ Vsetín - Sportovní klub policie Holešov, z.s. .
38 17. 11. 2018, 13:00 VSK Staré Město - VK Valašské Meziříčí .
39 17. 11. 2018, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK Napajedla .
40 17. 11. 2018, 18:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
11. kolo
41 24. 11. 2018, 15:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
42 24. 11. 2018, 10:00 VK Napajedla - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. .
43 24. 11. 2018, 10:00 VK Valašské Meziříčí - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
44 1. 12. 2018, 10:00 VK MEZ Vsetín - VSK Staré Město .
12. kolo
45 24. 11. 2018, 18:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
46 24. 11. 2018, 13:00 VK Napajedla - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. .
47 24. 11. 2018, 13:00 VK Valašské Meziříčí - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
48 1. 12. 2018, 13:00 VK MEZ Vsetín - VSK Staré Město .
13. kolo
49 8. 12. 2018, 09:00 VSK Staré Město - Sportovní klub policie Holešov, z.s. .
50 8. 12. 2018, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK MEZ Vsetín .
51 8. 12. 2018, 16:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VK Valašské Meziříčí .
52 8. 12. 2018, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VK Napajedla .
14. kolo
53 8. 12. 2018, 12:00 VSK Staré Město - Sportovní klub policie Holešov, z.s. .
54 8. 12. 2018, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK MEZ Vsetín .
55 8. 12. 2018, 18:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VK Valašské Meziříčí .
56 8. 12. 2018, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VK Napajedla .
15. kolo
57 12. 1. 2019, 15:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VK Napajedla .
58 12. 1. 2019, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VK Valašské Meziříčí .
59 6. 10. 2018, 16:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VK MEZ Vsetín .
60 12. 1. 2019, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VSK Staré Město .
16. kolo
61 12. 1. 2019, 18:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VK Napajedla .
62 12. 1. 2019, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VK Valašské Meziříčí .
63 6. 10. 2018, 18:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VK MEZ Vsetín .
64 12. 1. 2019, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VSK Staré Město .
17. kolo
65 26. 1. 2019, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Sportovní klub policie Holešov, z.s. .
66 26. 1. 2019, 10:00 VSK Staré Město - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. .
67 19. 1. 2019, 10:00 VK MEZ Vsetín - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
68 26. 1. 2019, 10:00 VK Valašské Meziříčí - VK Napajedla .
18. kolo
69 26. 1. 2019, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Sportovní klub policie Holešov, z.s. .
70 26. 1. 2019, 13:00 VSK Staré Město - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. .
71 19. 1. 2019, 13:00 VK MEZ Vsetín - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
72 26. 1. 2019, 13:00 VK Valašské Meziříčí - VK Napajedla .
19. kolo
73 2. 2. 2019, 15:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VK Valašské Meziříčí .
74 2. 2. 2019, 10:00 VK Napajedla - VK MEZ Vsetín .
75 2. 2. 2019, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VSK Staré Město .
76 2. 2. 2019, 16:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
20. kolo
77 2. 2. 2019, 18:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VK Valašské Meziříčí .
78 2. 2. 2019, 13:00 VK Napajedla - VK MEZ Vsetín .
79 2. 2. 2019, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - VSK Staré Město .
80 2. 2. 2019, 18:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
21. kolo
81 9. 2. 2019, 16:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - Sportovní klub policie Holešov, z.s. .
82 9. 2. 2019, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
83 9. 2. 2019, 10:00 VSK Staré Město - VK Napajedla .
84 23. 2. 2019, 10:00 VK MEZ Vsetín - VK Valašské Meziříčí .
22. kolo
85 9. 2. 2019, 18:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - Sportovní klub policie Holešov, z.s. .
86 9. 2. 2019, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
87 9. 2. 2019, 13:00 VSK Staré Město - VK Napajedla .
88 23. 2. 2019, 13:00 VK MEZ Vsetín - VK Valašské Meziříčí .
23. kolo
89 16. 2. 2019, 15:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VK MEZ Vsetín .
90 16. 2. 2019, 10:00 VK Valašské Meziříčí - VSK Staré Město .
91 16. 2. 2019, 10:00 VK Napajedla - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
92 16. 2. 2019, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. .
24. kolo
93 16. 2. 2019, 18:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VK MEZ Vsetín .
94 16. 2. 2019, 13:00 VK Valašské Meziříčí - VSK Staré Město .
95 16. 2. 2019, 13:00 VK Napajedla - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
96 16. 2. 2019, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. .
25. kolo
97 9. 3. 2019, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Sportovní klub policie Holešov, z.s. .
98 9. 3. 2019, 16:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VK Napajedla .
99 9. 3. 2019, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK Valašské Meziříčí .
100 9. 3. 2019, 10:00 VSK Staré Město - VK MEZ Vsetín .
26. kolo
101 9. 3. 2019, 13:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Sportovní klub policie Holešov, z.s. .
102 9. 3. 2019, 18:00 Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - VK Napajedla .
103 9. 3. 2019, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK Valašské Meziříčí .
104 9. 3. 2019, 13:00 VSK Staré Město - VK MEZ Vsetín .
27. kolo
105 16. 3. 2019, 15:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VSK Staré Město .
106 16. 3. 2019, 10:00 VK MEZ Vsetín - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
107 16. 3. 2019, 10:00 VK Valašské Meziříčí - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. .
108 16. 3. 2019, 10:00 VK Napajedla - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
28. kolo
109 16. 3. 2019, 18:00 Sportovní klub policie Holešov, z.s. - VSK Staré Město .
110 16. 3. 2019, 13:00 VK MEZ Vsetín - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
111 16. 3. 2019, 13:00 VK Valašské Meziříčí - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. .
112 16. 3. 2019, 13:00 VK Napajedla - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
© ČVS 2015-2018