KP ženy

18. kolo
SKV Hošťálková-Sportovní kluby Slavičín, z.s.
-VŠSK UNIVERZITA Zlín
VK Valašské Meziříčí-Orel jednota Veselí nad Moravou
Klub rekreačního sportu Uničov, spolek-TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.
Příští kolo
Sportovní kluby Slavičín, z.s.-Klub rekreačního sportu Uničov, spolekSO30.1.9:00
TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.-VK Valašské MeziříčíSO30.1.10:00
Orel jednota Veselí nad Moravou-SO30.1.10:00
VŠSK UNIVERZITA Zlín-SKV HošťálkováSO30.1.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbalový klub Valašské Meziříčí 2 1 0 0 1 3:3 139:117 3
2 VŠSK UNIVERZITA Zlín 2 1 0 0 1 3:3 117:139 3
3 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Klub rekreačního sportu Uničov, spolek 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 Sportovní kluby Slavičín, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 SPORT KLUB VOLEJBAL Hošťálková, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 Orel jednota Veselí nad Moravou 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 10. 10. 2020, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Sportovní kluby Slavičín, z.s. Šebesta D.
2 10. 10. 2020, 10:00 Klub rekreačního sportu Uničov, spolek - Orel jednota Veselí nad Moravou Šmidáková B.
3 10. 10. 2020, 10:00 VK Valašské Meziříčí - VŠSK UNIVERZITA Zlín 0:3 (-22,-20,-22)
4 10. 10. 2020, 10:00 - SKV Hošťálková .
2. kolo
5 10. 10. 2020, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Sportovní kluby Slavičín, z.s. Šebesta D.
6 10. 10. 2020, 13:00 Klub rekreačního sportu Uničov, spolek - Orel jednota Veselí nad Moravou Šmidáková B.
7 10. 10. 2020, 13:00 VK Valašské Meziříčí - VŠSK UNIVERZITA Zlín 3:0 (10,17,15)
8 10. 10. 2020, 13:00 - SKV Hošťálková .
7. kolo
26 13. 2. 2021, 10:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - SKV Hošťálková .
8. kolo
30 13. 2. 2021, 13:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - SKV Hošťálková .
9. kolo
35 5. 12. 2020, 10:00 SKV Hošťálková - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Laža P.
10. kolo
39 5. 12. 2020, 13:00 SKV Hošťálková - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Laža P.
11. kolo
41 12. 12. 2020, 09:00 Sportovní kluby Slavičín, z.s. - Orel jednota Veselí nad Moravou .
42 12. 12. 2020, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VŠSK UNIVERZITA Zlín .
43 12. 12. 2020, 10:00 Klub rekreačního sportu Uničov, spolek - SKV Hošťálková Zaoral K.
44 12. 12. 2020, 10:00 VK Valašské Meziříčí - .
12. kolo
45 12. 12. 2020, 12:00 Sportovní kluby Slavičín, z.s. - Orel jednota Veselí nad Moravou .
46 12. 12. 2020, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VŠSK UNIVERZITA Zlín .
47 12. 12. 2020, 13:00 Klub rekreačního sportu Uničov, spolek - SKV Hošťálková Zaoral K.
48 12. 12. 2020, 13:00 VK Valašské Meziříčí - .
13. kolo
49 19. 12. 2020, 10:00 - Sportovní kluby Slavičín, z.s. .
51 19. 12. 2020, 10:00 VŠSK UNIVERZITA Zlín - Klub rekreačního sportu Uničov, spolek Prokopec V.
52 19. 12. 2020, 10:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
14. kolo
53 19. 12. 2020, 13:00 - Sportovní kluby Slavičín, z.s. .
55 19. 12. 2020, 13:00 VŠSK UNIVERZITA Zlín - Klub rekreačního sportu Uničov, spolek Prokopec V.
56 19. 12. 2020, 13:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
15. kolo
57 9. 1. 2021, 10:00 Sportovní kluby Slavičín, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
59 9. 1. 2021, 10:00 VŠSK UNIVERZITA Zlín - VK Valašské Meziříčí .
60 9. 1. 2021, 10:00 SKV Hošťálková - .
16. kolo
61 9. 1. 2021, 13:00 Sportovní kluby Slavičín, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
63 9. 1. 2021, 13:00 VŠSK UNIVERZITA Zlín - VK Valašské Meziříčí .
64 9. 1. 2021, 13:00 SKV Hošťálková - .
17. kolo
65 16. 1. 2021, 10:00 SKV Hošťálková - Sportovní kluby Slavičín, z.s. .
66 16. 1. 2021, 10:00 - VŠSK UNIVERZITA Zlín .
67 16. 1. 2021, 11:00 VK Valašské Meziříčí - Orel jednota Veselí nad Moravou .
68 16. 1. 2021, 10:00 Klub rekreačního sportu Uničov, spolek - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Šmidáková B.
18. kolo
69 16. 1. 2021, 13:00 SKV Hošťálková - Sportovní kluby Slavičín, z.s. .
70 16. 1. 2021, 13:00 - VŠSK UNIVERZITA Zlín .
71 16. 1. 2021, 15:00 VK Valašské Meziříčí - Orel jednota Veselí nad Moravou .
72 16. 1. 2021, 13:00 Klub rekreačního sportu Uničov, spolek - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Šmidáková B.
19. kolo
73 30. 1. 2021, 09:00 Sportovní kluby Slavičín, z.s. - Klub rekreačního sportu Uničov, spolek .
74 30. 1. 2021, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK Valašské Meziříčí .
75 30. 1. 2021, 10:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - .
76 30. 1. 2021, 10:00 VŠSK UNIVERZITA Zlín - SKV Hošťálková .
20. kolo
77 30. 1. 2021, 12:00 Sportovní kluby Slavičín, z.s. - Klub rekreačního sportu Uničov, spolek .
78 30. 1. 2021, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VK Valašské Meziříčí .
79 30. 1. 2021, 13:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - .
80 30. 1. 2021, 13:00 VŠSK UNIVERZITA Zlín - SKV Hošťálková .
21. kolo
81 13. 2. 2021, 10:00 VŠSK UNIVERZITA Zlín - Sportovní kluby Slavičín, z.s. .
83 13. 2. 2021, 10:00 - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
84 13. 2. 2021, 11:00 VK Valašské Meziříčí - Klub rekreačního sportu Uničov, spolek .
22. kolo
85 13. 2. 2021, 13:00 VŠSK UNIVERZITA Zlín - Sportovní kluby Slavičín, z.s. .
87 13. 2. 2021, 13:00 - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
88 13. 2. 2021, 15:00 VK Valašské Meziříčí - Klub rekreačního sportu Uničov, spolek .
23. kolo
89 27. 2. 2021, 09:00 Sportovní kluby Slavičín, z.s. - VK Valašské Meziříčí .
90 27. 2. 2021, 10:00 Klub rekreačního sportu Uničov, spolek - .
91 27. 2. 2021, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - SKV Hošťálková .
92 27. 2. 2021, 10:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - VŠSK UNIVERZITA Zlín .
24. kolo
93 27. 2. 2021, 12:00 Sportovní kluby Slavičín, z.s. - VK Valašské Meziříčí .
94 27. 2. 2021, 13:00 Klub rekreačního sportu Uničov, spolek - .
95 27. 2. 2021, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - SKV Hošťálková .
96 27. 2. 2021, 13:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - VŠSK UNIVERZITA Zlín .
25. kolo
97 6. 3. 2021, 10:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - Sportovní kluby Slavičín, z.s. .
98 6. 3. 2021, 10:00 VŠSK UNIVERZITA Zlín - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
99 6. 3. 2021, 10:00 SKV Hošťálková - Klub rekreačního sportu Uničov, spolek .
100 6. 3. 2021, 10:00 - VK Valašské Meziříčí .
26. kolo
101 6. 3. 2021, 13:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - Sportovní kluby Slavičín, z.s. .
102 6. 3. 2021, 13:00 VŠSK UNIVERZITA Zlín - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
103 6. 3. 2021, 13:00 SKV Hošťálková - Klub rekreačního sportu Uničov, spolek .
104 6. 3. 2021, 13:00 - VK Valašské Meziříčí .
27. kolo
105 13. 3. 2021, 10:00 Sportovní kluby Slavičín, z.s. - .
106 13. 3. 2021, 09:00 VK Valašské Meziříčí - SKV Hošťálková .
107 13. 3. 2021, 10:00 Klub rekreačního sportu Uničov, spolek - VŠSK UNIVERZITA Zlín Němeček J.
108 13. 3. 2021, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Orel jednota Veselí nad Moravou .
28. kolo
109 13. 3. 2021, 13:00 Sportovní kluby Slavičín, z.s. - .
110 13. 3. 2021, 13:00 VK Valašské Meziříčí - SKV Hošťálková .
111 13. 3. 2021, 13:00 Klub rekreačního sportu Uničov, spolek - VŠSK UNIVERZITA Zlín Němeček J.
112 13. 3. 2021, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Orel jednota Veselí nad Moravou .
© ČVS 2015-2018