Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

KP ženy

16. kolo
Slavičín2:3Volleyball Club Kroměříž, z.s.(23, -23, 19, -17, -13)
Orel jednota Veselí nad Moravou0:3Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s.(-22, -12, -12)
Hošťálková0:3TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.(-23, -19, -15)
VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s.0:3Valašské Meziříčí(-12, -14, -24)
Příští kolo
VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s.3:1SlavičínSO25.1.10:00
Valašské Meziříčí2:3HošťálkováSO25.1.9:00
TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.3:0Orel jednota Veselí nad MoravouNE26.1.10:00
Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s.0:3Volleyball Club Kroměříž, z.s.NE26.1.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volleyball Club Kroměříž, z.s. 26 21 4 0 1 76:18 2235:1763 71
2 Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. 22 14 1 2 5 51:25 1746:1398 46
3 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 24 14 1 2 7 53:32 1902:1694 46
4 Hošťálková 26 10 4 4 8 54:46 2125:2043 42
5 Slavičín 26 10 4 3 9 52:50 2170:2124 41
6 Valašské Meziříčí 26 10 2 3 11 45:48 1963:1955 37
7 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. 24 4 0 2 18 18:62 1465:1890 14
8 Orel jednota Veselí nad Moravou 26 1 0 0 25 8:76 1342:2081 3
kalendář skupiny
1. kolo
1 6. 10. 2019, 10:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. - Slavičín 3:0 (22,18,22)
2 5. 10. 2019, 10:00 Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. - Orel jednota Veselí nad Moravou 3:0 (10,14,6)
3 6. 10. 2019, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Hošťálková 3:2 (-21,-19,12,22,9)
4 10. 11. 2019, 10:00 Valašské Meziříčí - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. 3:0 (15,16,19)
2. kolo
5 6. 10. 2019, 13:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. - Slavičín 3:1 (21,11,-16,10)
6 5. 10. 2019, 13:00 Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. - Orel jednota Veselí nad Moravou 3:0 (3,7,12)
7 6. 10. 2019, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Hošťálková 2:3 (18,-22,-16,18,-13)
8 10. 11. 2019, 13:00 Valašské Meziříčí - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. 3:0 (17,19,17)
3. kolo
9 13. 10. 2019, 09:00 Slavičín - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. 3:0 (23,20,16)
10 13. 10. 2019, 09:00 Hošťálková - Valašské Meziříčí 2:3 (-19,22,13,-14,-15)
11 12. 10. 2019, 10:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 0:3 (-14,-18,-15)
12 13. 10. 2019, 10:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. - Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. 3:1 (21,19,-16,24)
4. kolo
13 13. 10. 2019, 12:00 Slavičín - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. 3:0 (16,23,23)
14 13. 10. 2019, 12:00 Hošťálková - Valašské Meziříčí 1:3 (23,-27,-14,-17)
15 12. 10. 2019, 13:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 0:3 (-20,-5,-8)
16 13. 10. 2019, 13:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. - Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. 3:2 (-17,22,15,-22,14)
5. kolo
17 19. 10. 2019, 10:00 Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. - Slavičín 3:0 (12,9,18)
18 18. 1. 2020, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Volleyball Club Kroměříž, z.s. 2:3 (22,-23,15,-21,-10)
19 19. 10. 2019, 11:00 Valašské Meziříčí - Orel jednota Veselí nad Moravou 3:0 (20,11,10)
20 19. 10. 2019, 09:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. - Hošťálková 0:3 (-11,-20,-12)
6. kolo
21 19. 10. 2019, 13:00 Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. - Slavičín 3:0 (19,20,21)
22 18. 1. 2020, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Volleyball Club Kroměříž, z.s. 0:3 (-16,-16,-22)
23 19. 10. 2019, 15:00 Valašské Meziříčí - Orel jednota Veselí nad Moravou 3:0 (17,18,14)
24 19. 10. 2019, 11:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. - Hošťálková 0:3 (-14,-13,-12)
7. kolo
25 9. 2. 2020, 09:00 Slavičín - Hošťálková 2:3 (19,-20,16,-24,-12)
26 2. 11. 2019, 10:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. 1:3 (-21,-23,23,-23)
27 3. 11. 2019, 10:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. - Valašské Meziříčí 3:0 (25,19,16)
28 2. 11. 2019, 10:00 Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 0:3 (-21,-22,-20)
8. kolo
29 9. 2. 2020, 12:00 Slavičín - Hošťálková 3:2 (19,7,-16,-20,5)
30 2. 11. 2019, 13:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. 3:1 (23,21,-18,21)
31 3. 11. 2019, 13:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. - Valašské Meziříčí 3:0 (21,15,15)
32 2. 11. 2019, 13:00 Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 3:0 (22,23,10)
9. kolo
33 17. 11. 2019, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Slavičín 3:0 (23,23,18)
34 18. 1. 2020, 09:00 Valašské Meziříčí - Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. 2:3 (-10,11,-10,24,-9)
35 16. 11. 2019, 09:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. - Volleyball Club Kroměříž, z.s. 0:3 (-11,-21,-13)
36 16. 11. 2019, 09:00 Hošťálková - Orel jednota Veselí nad Moravou 3:0 (14,16,25)
10. kolo
37 17. 11. 2019, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Slavičín 1:3 (-20,-17,21,-22)
38 18. 1. 2020, 13:00 Valašské Meziříčí - Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. 0:3 (-22,-22,-23)
39 16. 11. 2019, 12:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. - Volleyball Club Kroměříž, z.s. 0:3 (-14,-27,-11)
40 16. 11. 2019, 12:00 Hošťálková - Orel jednota Veselí nad Moravou 3:1 (18,10,-22,16)
11. kolo
41 10. 11. 2019, 09:00 Slavičín - Orel jednota Veselí nad Moravou 3:1 (-20,6,12,12)
42 8. 3. 2020, 10:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. - Hošťálková 3:1 (16,15,-22,15)
43 23. 11. 2019, 10:00 Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. 3:0 (12,14,11)
44 23. 11. 2019, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Valašské Meziříčí 3:0 (19,24,16)
12. kolo
45 10. 11. 2019, 12:00 Slavičín - Orel jednota Veselí nad Moravou 3:0 (14,18,20)
46 8. 3. 2020, 13:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. - Hošťálková 3:0 (16,23,13)
47 23. 11. 2019, 13:00 Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. 3:1 (-24,12,8,13)
48 23. 11. 2019, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Valašské Meziříčí 3:0 (17,15,20)
13. kolo
49 7. 12. 2019, 09:00 Valašské Meziříčí - Slavičín 3:0 (22,17,24)
50 7. 12. 2019, 09:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 0:3 (-12,-13,-16)
51 7. 12. 2019, 09:00 Hošťálková - Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. 0:3 (-20,-20,-20)
52 30. 11. 2019, 10:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - Volleyball Club Kroměříž, z.s. 0:3 (-19,-12,-12)
14. kolo
53 7. 12. 2019, 12:00 Valašské Meziříčí - Slavičín 2:3 (-15,24,-23,22,-9)
54 7. 12. 2019, 11:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 0:3 (-15,-16,-24)
55 7. 12. 2019, 12:00 Hošťálková - Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. 0:3 (-20,-20,-17)
56 30. 11. 2019, 13:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - Volleyball Club Kroměříž, z.s. 1:3 (23,-13,-26,-11)
15. kolo
57 12. 1. 2020, 09:00 Slavičín - Volleyball Club Kroměříž, z.s. 1:3 (-13,-25,23,-18)
58 11. 1. 2020, 10:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. 0:3 (-15,-16,-12)
59 11. 1. 2020, 10:00 Hošťálková - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 3:0 (23,20,23)
60 11. 1. 2020, 13:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. - Valašské Meziříčí 2:3 (17,-11,-19,19,-9)
16. kolo
61 12. 1. 2020, 12:00 Slavičín - Volleyball Club Kroměříž, z.s. 2:3 (23,-23,19,-17,-13)
62 11. 1. 2020, 13:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. 0:3 (-22,-12,-12)
63 11. 1. 2020, 13:00 Hošťálková - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 0:3 (-23,-19,-15)
64 11. 1. 2020, 15:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. - Valašské Meziříčí 0:3 (-12,-14,-24)
17. kolo
65 25. 1. 2020, 10:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. - Slavičín 3:1 (15,-22,19,27)
66 25. 1. 2020, 09:00 Valašské Meziříčí - Hošťálková 2:3 (12,-23,-23,16,-13)
67 26. 1. 2020, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Orel jednota Veselí nad Moravou 3:0 (4,19,10)
68 26. 1. 2020, 10:00 Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. - Volleyball Club Kroměříž, z.s. 0:3 (-16,-24,-23)
18. kolo
69 25. 1. 2020, 13:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. - Slavičín 2:3 (-12,-24,20,23,-13)
70 25. 1. 2020, 13:00 Valašské Meziříčí - Hošťálková 3:1 (-19,23,25,18)
71 26. 1. 2020, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Orel jednota Veselí nad Moravou 3:0 (15,14,16)
72 26. 1. 2020, 13:00 Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. - Volleyball Club Kroměříž, z.s. 0:3 (-22,-8,-16)
19. kolo
73 1. 2. 2020, 09:00 Slavičín - Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. 3:2 (-15,-11,24,18,15)
74 1. 2. 2020, 10:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 3:1 (22,-23,18,22)
75 29. 2. 2020, 13:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - Valašské Meziříčí 0:3 (-18,-19,-11)
76 1. 2. 2020, 10:00 Hošťálková - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. 3:0 (20,11,17)
20. kolo
77 1. 2. 2020, 12:00 Slavičín - Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. 3:1 (21,-27,19,15)
78 1. 2. 2020, 13:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 1:3 (-19,-20,13,-20)
79 29. 2. 2020, 16:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - Valašské Meziříčí 0:3 (-18,-18,-16)
80 1. 2. 2020, 13:00 Hošťálková - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. 3:0 (12,17,21)
21. kolo
81 2. 11. 2019, 10:00 Hošťálková - Slavičín 3:2 (-19,22,-22,21,4)
82 18. 1. 2020, 09:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. - Orel jednota Veselí nad Moravou 3:0 (23,12,15)
83 9. 2. 2020, 10:00 Valašské Meziříčí - Volleyball Club Kroměříž, z.s. Husova 146 Valašské Meziříčí 0:3 (-9,-16,-17)
84 28. 3. 2020, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. .
22. kolo
85 2. 11. 2019, 13:00 Hošťálková - Slavičín 3:1 (-25,8,15,8)
86 18. 1. 2020, 11:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. - Orel jednota Veselí nad Moravou 3:0 (20,15,19)
87 9. 2. 2020, 13:00 Valašské Meziříčí - Volleyball Club Kroměříž, z.s. Husova 146 Valašské Meziříčí 0:3 (-8,-23,-20)
88 28. 3. 2020, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. .
23. kolo
89 15. 2. 2020, 09:00 Slavičín - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 3:1 (21,16,-16,11)
90 15. 2. 2020, 10:00 Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. - Valašské Meziříčí 3:1 (18,18,-19,9)
91 16. 2. 2020, 10:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. 3:0 (16,17,11)
92 15. 2. 2020, 10:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - Hošťálková 0:3 (-16,-16,-24)
24. kolo
93 15. 2. 2020, 12:00 Slavičín - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 3:1 (13,19,-13,14)
94 15. 2. 2020, 13:00 Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. - Valašské Meziříčí 3:0 (16,16,22)
95 16. 2. 2020, 13:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. 3:0 (17,17,17)
96 15. 2. 2020, 13:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - Hošťálková 0:3 (-13,-13,-16)
25. kolo
97 7. 3. 2020, 10:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - Slavičín 1:3 (22,-14,-18,-11)
98 23. 11. 2019, 09:00 Hošťálková - Volleyball Club Kroměříž, z.s. 2:3 (21,-21,15,-16,-7)
99 22. 3. 2020, 14:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. - Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. Prokopec V.
100 7. 3. 2020, 09:00 Valašské Meziříčí - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 1:3 (-24,15,-23,-21)
26. kolo
101 7. 3. 2020, 13:00 Orel jednota Veselí nad Moravou - Slavičín 0:3 (-6,-23,-20)
102 23. 11. 2019, 12:00 Hošťálková - Volleyball Club Kroměříž, z.s. 1:3 (-23,-15,25,-22)
103 22. 3. 2020, 16:00 VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. - Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. Prokopec V.
104 7. 3. 2020, 13:00 Valašské Meziříčí - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 1:3 (21,-21,-13,-15)
27. kolo
105 14. 3. 2020, 09:00 Slavičín - Valašské Meziříčí .
106 14. 3. 2020, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. .
107 14. 3. 2020, 10:00 Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. - Hošťálková Melichárek Z.
108 15. 3. 2020, 10:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. - Orel jednota Veselí nad Moravou Zaoral K.
28. kolo
109 14. 3. 2020, 12:00 Slavičín - Valašské Meziříčí .
110 14. 3. 2020, 13:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - VOLEJBALOVÝ KLUB NAPAJEDLA, z.s. .
111 14. 3. 2020, 13:00 Vysokoškolský sportovní klub UNIVERZITA Zlín, z.s. - Hošťálková Melichárek Z.
112 15. 3. 2020, 13:00 Volleyball Club Kroměříž, z.s. - Orel jednota Veselí nad Moravou Zaoral K.
© ČVS 2015-2018