Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

ZLK-ZCIM

1. kolo
Napajedla-Staré Město
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s.-TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.
Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A"-Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B"
Příští kolo
Napajedla-Staré MěstoSO6.10.12:00
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s.-TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.SO6.10.12:00
Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A"-Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B"SO6.10.12:00
kalendář skupiny
KP Zlínského kraje
1. kolo
1 6. 10. 2018, 10:00 Napajedla - Staré Město .
2 6. 10. 2018, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
3 6. 10. 2018, 10:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A" - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B" .
2. kolo
4 6. 10. 2018, 12:00 Napajedla - Staré Město .
5 6. 10. 2018, 12:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
6 6. 10. 2018, 12:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A" - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B" .
3. kolo
7 20. 10. 2018, 10:00 Napajedla - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
8 20. 10. 2018, 10:00 Staré Město - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B" .
9 20. 10. 2018, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A" .
4. kolo
10 20. 10. 2018, 12:00 Napajedla - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
11 20. 10. 2018, 12:00 Staré Město - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B" .
12 20. 10. 2018, 12:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A" .
5. kolo
13 3. 11. 2018, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Staré Město .
14 3. 11. 2018, 10:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A" - Napajedla .
15 3. 11. 2018, 10:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B" - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
6. kolo
16 3. 11. 2018, 12:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Staré Město .
17 3. 11. 2018, 12:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A" - Napajedla .
18 3. 11. 2018, 12:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B" - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
7. kolo
19 24. 11. 2018, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A" .
20 24. 11. 2018, 10:00 Staré Město - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
21 24. 11. 2018, 10:00 Napajedla - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B" .
8. kolo
22 24. 11. 2018, 12:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A" .
23 24. 11. 2018, 12:00 Staré Město - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
24 24. 11. 2018, 12:00 Napajedla - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B" .
9. kolo
25 8. 12. 2018, 10:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A" - Staré Město .
26 8. 12. 2018, 10:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B" - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
27 8. 12. 2018, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Napajedla .
10. kolo
28 8. 12. 2018, 12:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A" - Staré Město .
29 8. 12. 2018, 12:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B" - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
30 8. 12. 2018, 12:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Napajedla .
11. kolo
31 12. 1. 2019, 10:00 Staré Město - Napajedla .
32 12. 1. 2019, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
33 12. 1. 2019, 10:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B" - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A" .
12. kolo
34 12. 1. 2019, 12:00 Staré Město - Napajedla .
35 12. 1. 2019, 12:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
36 12. 1. 2019, 12:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B" - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A" .
13. kolo
37 26. 1. 2019, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Napajedla .
38 26. 1. 2019, 10:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B" - Staré Město .
39 26. 1. 2019, 10:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A" - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
14. kolo
40 26. 1. 2019, 12:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Napajedla .
41 26. 1. 2019, 12:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B" - Staré Město .
42 26. 1. 2019, 12:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A" - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
15. kolo
43 9. 2. 2019, 10:00 Staré Město - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
44 9. 2. 2019, 10:00 Napajedla - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A" .
45 9. 2. 2019, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B" .
16. kolo
46 9. 2. 2019, 12:00 Staré Město - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
47 9. 2. 2019, 12:00 Napajedla - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A" .
48 9. 2. 2019, 12:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B" .
17. kolo
49 23. 2. 2019, 10:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A" - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
50 23. 2. 2019, 10:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Staré Město .
51 23. 2. 2019, 10:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B" - Napajedla .
18. kolo
52 23. 2. 2019, 12:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A" - TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. .
53 23. 2. 2019, 12:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. - Staré Město .
54 23. 2. 2019, 12:00 Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B" - Napajedla .
19. kolo
55 9. 3. 2019, 10:00 Staré Město - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A" .
56 9. 3. 2019, 10:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B" .
57 9. 3. 2019, 10:00 Napajedla - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
20. kolo
58 9. 3. 2019, 12:00 Staré Město - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "A" .
59 9. 3. 2019, 12:00 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA NIVNICE z.s. - Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. "B" .
60 9. 3. 2019, 12:00 Napajedla - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. .
© ČVS 2015-2018