Reprezentace
26. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - ESP
Reprezentace
26. 5. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - SVK
Reprezentace
30. 5. 2018
Muži - Golden European League : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2018
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Muži - Golden European League : ESP - CZE
Reprezentace
2. 6. 2018
Ženy - Golden European League : CZE - BLR
Reprezentace
6. 6. 2018
Muži - Golden European League : POR - CZE
Reprezentace
6. 6. 2018
Ženy - Golden European League : BLR - CZE
Reprezentace
13. 6. 2018
Muži - Golden European League : Final Four - Karlovy Vary
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
21. 8. 2018
Muži - přátelské utkání ITA - CZE
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

Kvalifikace o EX-JKY - 2. kolo

KOLO
2. kolo
Střešovice1:3Frýdek-Místekkarta utkání
Vysočina3:1Chodovkarta utkání
Žižkov0:3Střešovicekarta utkání
Frýdek-Místek3:1Chodovkarta utkání
Žižkov0:3Vysočinakarta utkání
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Frýdek-Místek44000 12:212
2 Vysočina42101 9:68
3 Střešovice41111 9:86
4 Chodov41012 7:94
5 Žižkov40004 0:120
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Kvalifikace o EX-JKY; 2. kolo; Pořadatel: KCTM Volejbal Vysočina
1. kolo
1 12. 5. 2018, 09:00 Střešovice - Vysočina 2:3 (23,-21,-16,23,-6)
2 12. 5. 2018, 11:00 Frýdek-Místek - Žižkov 3:0 (10,12,16)
3 12. 5. 2018, 13:00 Chodov - Střešovice 2:3 (22,-24,27,-24,-10)
4 12. 5. 2018, 15:00 Vysočina - Frýdek-Místek 0:3 (-23,-20,-18)
5 12. 5. 2018, 17:00 Chodov - Žižkov 3:0 (11,23,12)
2. kolo
6 13. 5. 2018, 09:00 Střešovice - Frýdek-Místek 1:3 (22,-21,-22,-18)
7 13. 5. 2018, 11:00 Vysočina - Chodov 3:1 (-23,12,19,22)
8 13. 5. 2018, 13:00 Žižkov - Střešovice 0:3 (-15,-21,-21)
9 13. 5. 2018, 15:00 Frýdek-Místek - Chodov 3:1 (18,24,-25,19)
10 13. 5. 2018, 17:00 Žižkov - Vysočina 0:3 (-20,-12,-13)
© ČVS 2015-2018