Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

1. turnaj - skupina C

KOLO
1. kolo
Příbram-Benátky nad Jizeroukarta utkání
Ostrava-Prosekkarta utkání
Nový Jičín-Příbramkarta utkání
Benátky nad Jizerou-Ostravakarta utkání
Nový Jičín-Prosekkarta utkání
Příští kolo
Příbram-OstravaNE6.10.9:00
Benátky nad Jizerou-Nový JičínNE6.10.11:00
Prosek-PříbramNE6.10.13:00
Ostrava-Nový JičínNE6.10.15:00
Prosek-Benátky nad JizerouNE6.10.17:00
Play-off
kalendář skupiny
1. kolo
1 5. 10. 2019, 10:00 Příbram - Benátky nad Jizerou Balbínova 328 Příbram - Příbram II .
2 5. 10. 2019, 12:00 Ostrava - Prosek Balbínova 328 Příbram - Příbram II .
3 5. 10. 2019, 14:00 Nový Jičín - Příbram Balbínova 328 Příbram - Příbram II .
4 5. 10. 2019, 16:00 Benátky nad Jizerou - Ostrava Balbínova 328 Příbram - Příbram II .
5 5. 10. 2019, 18:00 Nový Jičín - Prosek Balbínova 328 Příbram - Příbram II .
2. kolo
6 6. 10. 2019, 09:00 Příbram - Ostrava Balbínova 328 Příbram - Příbram II .
7 6. 10. 2019, 11:00 Benátky nad Jizerou - Nový Jičín Balbínova 328 Příbram - Příbram II .
8 6. 10. 2019, 13:00 Prosek - Příbram Balbínova 328 Příbram - Příbram II .
9 6. 10. 2019, 15:00 Ostrava - Nový Jičín Balbínova 328 Příbram - Příbram II .
10 6. 10. 2019, 17:00 Prosek - Benátky nad Jizerou Balbínova 328 Příbram - Příbram II .
Vedoucí soutěže: Tomáš KAVALA, Na Hermaně 216/22, 739 32 Vratimov; MT: 602 600 095; E-mail: kavala@cvf.cz
© ČVS 2015-2018