Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

1. část soutěže - skupina B

20. kolo
KP Brno3:0Prostějov(18, 15, 14)
Přerov0:3Uherské Hradiště(-20, -24, -22)
Ostrava3:1Šternberk(-14, 18, 16, 22)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Šternberk 20 18 1 0 1 58:13 1726:1308 56
2 KP Brno 20 11 3 0 6 46:26 1631:1426 39
3 Ostrava 20 11 0 5 4 45:31 1673:1536 38
4 Prostějov 20 5 4 2 9 33:43 1557:1670 25
5 Uherské Hradiště 20 4 3 2 11 28:46 1474:1688 20
6 Přerov 20 0 0 2 18 9:60 1228:1661 2
kalendář skupiny
1. kolo
1 22. 9. 2019, 10:00 Ostrava - KP Brno NH - VárenskáNa Jízdárně 423 Ostrava - Moravská Ostrava 1:3 (-22,-22,13,-23)
2 21. 9. 2019, 10:00 Přerov - Šternberk 0:3 (-21,-10,-21)
3 21. 9. 2019, 11:00 Prostějov - Uherské Hradiště 0:3 (-21,-23,-17)
2. kolo
4 22. 9. 2019, 14:00 Ostrava - KP Brno NH - VárenskáNa Jízdárně 423 Ostrava - Moravská Ostrava 3:0 (24,16,32)
5 21. 9. 2019, 14:00 Přerov - Šternberk 0:3 (-13,-21,-17)
6 21. 9. 2019, 15:00 Prostějov - Uherské Hradiště 0:3 (-15,-17,-15)
3. kolo
7 28. 9. 2019, 11:00 KP Brno - Uherské Hradiště 3:0 (12,17,12)
8 2. 10. 2019, 16:00 Šternberk - Prostějov Hráno v Prostějově 3:1 (25,21,-14,16)
9 28. 9. 2019, 10:00 Ostrava - Přerov NH: VarenskáNa Jízdárně 423 Ostrava - Moravská Ostrava 3:0 (21,13,14)
4. kolo
10 28. 9. 2019, 15:00 KP Brno - Uherské Hradiště 3:0 (16,24,13)
11 2. 10. 2019, 18:00 Šternberk - Prostějov Hráno v Prostějově 3:0 (14,17,13)
12 28. 9. 2019, 14:00 Ostrava - Přerov NH: VarenskáNa Jízdárně 423 Ostrava - Moravská Ostrava 3:0 (8,17,10)
5. kolo
13 5. 10. 2019, 10:00 Přerov - KP Brno 0:3 (-18,-19,-17)
14 5. 10. 2019, 11:00 Prostějov - Ostrava 3:2 (-20,24,11,-9,12)
15 5. 10. 2019, 09:00 Uherské Hradiště - Šternberk 1:3 (23,-20,-15,-11)
6. kolo
16 5. 10. 2019, 14:00 Přerov - KP Brno 0:3 (-14,-9,-15)
17 5. 10. 2019, 15:00 Prostějov - Ostrava 0:3 (-17,-20,-16)
18 5. 10. 2019, 13:00 Uherské Hradiště - Šternberk 0:3 (-21,-21,-22)
7. kolo
19 13. 10. 2019, 10:00 KP Brno - Šternberk 1:3 (23,-11,-14,-18)
20 12. 10. 2019, 10:00 Ostrava - Uherské Hradiště 3:0 (17,16,16)
21 12. 10. 2019, 09:00 Přerov - Prostějov 1:3 (-13,18,-14,-12)
8. kolo
22 13. 10. 2019, 14:00 KP Brno - Šternberk 1:3 (22,-16,-19,-17)
23 12. 10. 2019, 14:00 Ostrava - Uherské Hradiště 3:0 (20,20,19)
24 12. 10. 2019, 13:00 Přerov - Prostějov 0:3 (-22,-23,-20)
9. kolo
25 2. 11. 2019, 11:00 Prostějov - KP Brno 3:0 (23,21,20)
26 2. 11. 2019, 11:00 Uherské Hradiště - Přerov 3:1 (25,21,-16,20)
27 2. 11. 2019, 10:00 Šternberk - Ostrava 3:2 (-26,28,-22,19,4)
10. kolo
28 2. 11. 2019, 15:00 Prostějov - KP Brno 2:3 (27,-23,-12,25,-9)
29 2. 11. 2019, 15:00 Uherské Hradiště - Přerov 3:2 (-22,-20,20,20,12)
30 2. 11. 2019, 14:00 Šternberk - Ostrava 3:1 (22,14,-23,20)
11. kolo
31 9. 11. 2019, 12:00 KP Brno - Ostrava 3:2 (13,-16,-11,11,7)
32 9. 11. 2019, 10:00 Šternberk - Přerov 3:0 (10,11,19)
33 9. 11. 2019, 11:00 Uherské Hradiště - Prostějov 2:3 (23,-10,19,-16,-8)
12. kolo
34 9. 11. 2019, 16:00 KP Brno - Ostrava 3:0 (17,19,14)
35 9. 11. 2019, 14:00 Šternberk - Přerov 3:0 (13,11,13)
36 9. 11. 2019, 15:00 Uherské Hradiště - Prostějov 3:2 (-24,22,21,-22,10)
13. kolo
37 30. 11. 2019, 09:00 Uherské Hradiště - KP Brno 1:3 (-17,-17,25,-25)
38 30. 11. 2019, 11:00 Prostějov - Šternberk 1:3 (-26,24,-16,-25)
39 30. 11. 2019, 09:00 Přerov - Ostrava 1:3 (24,-23,-13,-12)
14. kolo
40 30. 11. 2019, 13:00 Uherské Hradiště - KP Brno 2:3 (21,-20,-20,22,-11)
41 30. 11. 2019, 15:00 Prostějov - Šternberk 0:3 (-15,-12,-16)
42 30. 11. 2019, 13:00 Přerov - Ostrava 1:3 (-24,10,-21,-18)
15. kolo
43 7. 12. 2019, 09:00 KP Brno - Přerov 3:0 (20,6,14)
44 7. 12. 2019, 10:00 Ostrava - Prostějov 2:3 (-25,-23,24,15,-11)
45 8. 12. 2019, 10:00 Šternberk - Uherské Hradiště 3:0 (20,17,24)
16. kolo
46 7. 12. 2019, 13:00 KP Brno - Přerov 3:0 (17,9,20)
47 7. 12. 2019, 14:00 Ostrava - Prostějov 2:3 (-23,20,-19,17,-12)
48 8. 12. 2019, 14:00 Šternberk - Uherské Hradiště 3:0 (8,11,12)
17. kolo
49 18. 1. 2020, 10:00 Šternberk - KP Brno 3:1 (-21,16,28,7)
50 22. 1. 2020, 15:30 Uherské Hradiště - Ostrava NH 1:3 (-15,-20,22,-14)
51 16. 1. 2020, 16:30 Prostějov - Přerov 3:1 (-23,15,20,18)
18. kolo
52 18. 1. 2020, 14:00 Šternberk - KP Brno 3:1 (-14,23,20,23)
53 22. 1. 2020, 18:00 Uherské Hradiště - Ostrava NH 0:3 (-22,-19,-13)
54 16. 1. 2020, 18:00 Prostějov - Přerov 3:0 (23,23,10)
19. kolo
55 26. 1. 2020, 11:00 KP Brno - Prostějov 3:0 (17,13,22)
56 26. 1. 2020, 10:00 Přerov - Uherské Hradiště 2:3 (-20,-20,20,24,-12)
57 26. 1. 2020, 10:00 Ostrava - Šternberk NH: Gajdošova 0:3 (-14,-21,-13)
20. kolo
58 26. 1. 2020, 15:00 KP Brno - Prostějov 3:0 (18,15,14)
59 26. 1. 2020, 14:00 Přerov - Uherské Hradiště 0:3 (-20,-24,-22)
60 26. 1. 2020, 14:00 Ostrava - Šternberk NH: Gajdošova 3:1 (-14,18,16,22)
Vedoucí soutěže: Jan DREŠL, U sportovní haly 2, 779 00 Olomouc, MT: 731 028 778, E-mail: dresl@cvf.cz
© ČVS 2015-2018