Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

1. turnaj - skupina B

KOLO
2. kolo
České Budějovice3:0Česká Třebová(20, 16, 21)
Příbram3:0Blue Ostrava(21, 11, 20)
Velké Meziříčí0:3České Budějovice(-23, -23, -16)
Česká Třebová2:3Blue Ostrava(23, 24, -16, -17, -11)
Velké Meziříčí0:3Příbram(-22, -20, -23)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Příbram 4 4 0 0 0 12:0 300:229 12
2 České Budějovice 4 2 0 0 2 7:6 292:293 6
3 Velké Meziříčí 4 2 0 0 2 6:7 301:298 6
4 Blue Ostrava 4 1 1 0 2 6:9 333:341 5
5 Česká Třebová 4 0 0 1 3 3:12 294:359 1
kalendář skupiny
1. kolo
1 21. 9. 2019, 10:00 Příbram - České Budějovice Balbínova 328 Příbram - Příbram II 3:0 (17,14,17)
2 21. 9. 2019, 12:00 Česká Třebová - Velké Meziříčí Balbínova 328 Příbram - Příbram II 1:3 (-14,-23,22,-16)
3 21. 9. 2019, 14:00 Blue Ostrava - České Budějovice Balbínova 328 Příbram - Příbram II 3:1 (23,25,-22,21)
4 21. 9. 2019, 16:00 Příbram - Česká Třebová Balbínova 328 Příbram - Příbram II 3:0 (21,22,21)
5 21. 9. 2019, 18:00 Blue Ostrava - Velké Meziříčí Balbínova 328 Příbram - Příbram II 0:3 (-23,-25,-22)
2. kolo
6 22. 9. 2019, 09:00 České Budějovice - Česká Třebová Balbínova 328 Příbram - Příbram II 3:0 (20,16,21)
7 22. 9. 2019, 11:00 Příbram - Blue Ostrava Balbínova 328 Příbram - Příbram II 3:0 (21,11,20)
8 22. 9. 2019, 13:00 Velké Meziříčí - České Budějovice Balbínova 328 Příbram - Příbram II 0:3 (-23,-23,-16)
9 22. 9. 2019, 15:00 Česká Třebová - Blue Ostrava Balbínova 328 Příbram - Příbram II 2:3 (23,24,-16,-17,-11)
10 22. 9. 2019, 17:00 Velké Meziříčí - Příbram Balbínova 328 Příbram - Příbram II 0:3 (-22,-20,-23)
Vedoucí soutěže: Tomáš KAVALA, Na Hermaně 216/22, 739 32 Vratimov; MT: 602 600 095; E-mail: kavala@cvf.cz
© ČVS 2015-2018