1.2.2019

Ani čtvrtý zápas v Champions League Karlovarsku vítězný set nepřinesl

Ve čtvrtek pokračovala skupina B Champions League 2018/19 dvěma zápasy 4. kola. Hráči Karlovarska nastoupili na palubovce Civitanovy a vyzrát na favorita celé soutěže se jim nepodařilo. V druhém zápase porazil polský Kedzierzyn-Kozle italskou Modenu 3:1.

Cucine Lube Civitanova – VK ČEZ Karlovarsko 3:0 (25:16, 25:18, 25:14)

Rozhodčí: Jurkovic, Marques Ferreira

Sestavy

Domácí: Simon Aties, Mossa De Rezende, Leal Hidalgo, Diamantini, Sokolov, Kovář, libero Balaso.Střídali: Massari, Cantagalli

Hosté: Rejlek, Wiese, Patočka, Van Haarlem Vašina, O´Dea, libero Pfeffer.Střídali: Džavoronok, Penrose, Zmrhal, Hudeček

Domácí celek se musel obejít bez zraněných hvězd Juantoreny a Stankovice, ale na výkonu italského týmu to vůbec nebylo znát. Karlovarsko sice vstoupilo do zápasu s favoritem nebojácně, do třetiny prvního setu drželo s domácími krok, ale pak se začala ukazovat kvalita soupeře. Nejsvětlejším bodem karlovarských hráčů byla několikabodová šňůra v druhém setu, zásluhou které se ujali mírného vedení. To bohužel bylo ze strany karlovarského týmu vše. Civitanova převyšovala po celý zápas Karlovy Vary ve všech herních činnosti, zejména na bloku a na servisu.

Průběh setů:

1. set – 8:6, 16:12, 21:16, 25:16

2. set – 7:8, 16:12, 21:16, 25:18

3. set – 8:3, 16:9, 21:13, 25:14

Nejvíce bodující hráčem utkání se stal Leal Hidalgo s 16 body, na straně Karlovarska byl nejúspěšnější Patočka s 6 body.

Karlovarsko tak nadále zůstává bez zisku setu, naopak Civitanova jako jediný tým celé Champions League žádný set ještě neztratila.

Autor: Jiří Carba, foto CEV

Český pohár 2019/20 ženy - 2. kolo

TJ Sokol Nusle Praha - TJ Sokol Šternberk 0:3 (15:25, 19:25, 20:25) – postupuje Šternberk Extraligový Šternberk měl výborný nástup do zápasu a...

Ranking CEV muži k 30.9.2019

V evropském žebříčku naši muži poskočili o jedno místo před Finy a tím si zajistili místo v kontinentální kvalifikaci na OH 2020. Kompletní ranking...

2019 CEV ME muži

Mistry Evropy 2019 se stali volejbalisté Srbska, druhé místo patří Slovinsku, třetí skončilo Polsko. Všechny výsledky ZDE