Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
29.11.2019

Naši zástupci v evropských pohárech již vědí, s kým, kde a kdy

Po ukončených předkolech evropských pohárů už všichni naši zástupci znají své soupeře. Všem držíme palce, ať to dotáhnou co nejdál!!!


CHAMPIONS LEAGUE (Liga mistrů) – skupina A muži

05. 12. 2019     18:00     Fenerbahce HDI Istanbul (TUR) - VK Jihostroj České Budějovice

12. 12. 2019     18:00     VK Jihostroj České Budějovice - Cucine Lube Civitanova(ITA)

19. 12. 2019     20:30     Trentino Itas (ITA) - VK Jihostroj České Budějovice

28. 01. 2020     20:30     Cucine Lube Civitanova (ITA) - VK Jihostroj České Budějovice

13. 02. 2020     17:00     VK Jihostroj České Budějovice - Fenerbahce HDI Istanbul(TUR)

19. 02. 2020     17:00     VK Jihostroj České Budějovice - Trentino Itas(ITA)

 

POHÁR CEV

ženy

04. 12. 2019     18:00     VK Šelmy Brno - Hämeenlinna(FIN)

04. 12. 2019     20:30      Asterix Avo Beveren (BEL) - VK Prostějov

04. 12. 2019     20:30      Busto Arsizio (ITA) - VK UP Olomouc

17. 12. 2019     18:30     Hämeenlinna (FIN) - VK Šelmy Brno

19. 12. 2019     18:00      VK Prostějov - Asterix Avo Beveren (BEL)

19. 12. 2019     18:00      VK UP Olomouc - Busto Arsizio(ITA)

muži

10. 12. 2019     18:00      VK Ostrava - SK Zadruga Aich/Dob (AUT)

11. 12. 2019     19:00      Galatasaray HDI Istanbul (TUR) - VK Dukla Liberec

18. 12. 2019     19:00      SK Zadruga Aich/Dob (AUT) - VK Ostrava

19. 12. 2019     18:00      VK Dukla Liberec - Galatasaray HDI Istanbul (TUR) 

 

CHALLENGE CUP (Vyzývací pohár)

ženy

04. 12. 2019     19:00     C.S.M. Lugoj (ROU) - VK Dukla Liberec

04. 12. 2019     20:00     Calcit Volley Kamnik (SLO) - PVK Olymp Praha

17. 12. 2019     18:00     VK Dukla Liberec - C.S.M. Lugoj (ROU)

18. 12. 2019     16:00     PVK Olymp Praha - Calcit Volley Kamnik (SLO)

muži

10. 12. 2019     18:00     VK ČEZ Karlovarsko - Stroitel Minsk (BLR)

10. 12. 2019     18:00     SCM U Craiova (ROU) - Kladno volejbal cz

18. 12. 2019     19:00     Kladno volejbal cz - SCM U Craiova (ROU)

18. 12. 2019     18:30     Stroitel Minsk (BLR) - VK ČEZ Karlovarsko

 

Poznámka: Všechny začátky zápasů jsou uvedeny v místním čase domácího družstva. Domácí utkání odehrají Šelmy Brno v Kuřimi a Olymp Praha na Kladně.

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - chlapci

1. místo - Daniel Fabikovič/Richard Stružka 2. místo - Tomáš Červa/Jakub Tesárek 3. místo - Tomáš Křenek/Tadeáš Milichovský

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - dívky

1. místo - Noemi Jeřábková/Sabina Matoušková 2. místo - Žaneta Foxová/Michaela Vlčková 3. místo - Kristýna Koblížková/Alžběta Tomášová

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko – Česká republika 3:2 (17:25, 25:22, 25:17, 22:25, 15:13)

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Švédský univerzál Fredric Gustavsson po Řecku, Francii, Finsku, Japonsku, Belgii a Turecku, kde naposledy působil v týmu Inegol Belediyesi, okusí v...

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko - Česká republika 3:0 (25:14, 25:19, 25:19), dodatečný set 24:26

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Z ukrajinské Vinnycji se do české UNIQA extraligy vrací Dmytro Dolgopolov. Ukrajinský nahrávač, který v sezóně 2018/2019 působil v Přibrami, bude...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018