29.11.2019

Naši zástupci v evropských pohárech již vědí, s kým, kde a kdy

Po ukončených předkolech evropských pohárů už všichni naši zástupci znají své soupeře. Všem držíme palce, ať to dotáhnou co nejdál!!!


CHAMPIONS LEAGUE (Liga mistrů) – skupina A muži

05. 12. 2019     18:00     Fenerbahce HDI Istanbul (TUR) - VK Jihostroj České Budějovice

12. 12. 2019     18:00     VK Jihostroj České Budějovice - Cucine Lube Civitanova(ITA)

19. 12. 2019     20:30     Trentino Itas (ITA) - VK Jihostroj České Budějovice

28. 01. 2020     20:30     Cucine Lube Civitanova (ITA) - VK Jihostroj České Budějovice

13. 02. 2020     17:00     VK Jihostroj České Budějovice - Fenerbahce HDI Istanbul(TUR)

19. 02. 2020     17:00     VK Jihostroj České Budějovice - Trentino Itas(ITA)

 

POHÁR CEV

ženy

04. 12. 2019     18:00     VK Šelmy Brno - Hämeenlinna(FIN)

04. 12. 2019     20:30      Asterix Avo Beveren (BEL) - VK Prostějov

04. 12. 2019     20:30      Busto Arsizio (ITA) - VK UP Olomouc

17. 12. 2019     18:30     Hämeenlinna (FIN) - VK Šelmy Brno

19. 12. 2019     18:00      VK Prostějov - Asterix Avo Beveren (BEL)

19. 12. 2019     18:00      VK UP Olomouc - Busto Arsizio(ITA)

muži

10. 12. 2019     18:00      VK Ostrava - SK Zadruga Aich/Dob (AUT)

11. 12. 2019     19:00      Galatasaray HDI Istanbul (TUR) - VK Dukla Liberec

18. 12. 2019     19:00      SK Zadruga Aich/Dob (AUT) - VK Ostrava

19. 12. 2019     18:00      VK Dukla Liberec - Galatasaray HDI Istanbul (TUR) 

 

CHALLENGE CUP (Vyzývací pohár)

ženy

04. 12. 2019     19:00     C.S.M. Lugoj (ROU) - VK Dukla Liberec

04. 12. 2019     20:00     Calcit Volley Kamnik (SLO) - PVK Olymp Praha

17. 12. 2019     18:00     VK Dukla Liberec - C.S.M. Lugoj (ROU)

18. 12. 2019     16:00     PVK Olymp Praha - Calcit Volley Kamnik (SLO)

muži

10. 12. 2019     18:00     VK ČEZ Karlovarsko - Stroitel Minsk (BLR)

(10.-12.12. - ještě není  určeno)     SCM U Craiova (ROU) - Kladno volejbal cz

18. 12. 2019     19:00     Kladno volejbal cz - SCM U Craiova (ROU)

18. 12. 2019     18:30     Stroitel Minsk (BLR) - VK ČEZ Karlovarsko

 

Poznámka: Všechny začátky zápasů jsou uvedeny v místním čase domácího družstva. Domácí utkání odehrají Šelmy Brno v Kuřimi a Olymp Praha na Kladně.

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
CEV Champions League - muži

Fenerbahce HDI Istanbul (TUR) - VK Jihostroj České Budějovice 2:3 (20:25, 25:21, 25:17, 21:25, 12:15)

 
Evropské poháry - ženy

Pohár CEV: Asterix Avo Beveren (BEL) - VK Prostějov 3:2 (22:25, 25:21, 25:15, 25:27, 15:8), Busto Arsizio (ITA) - VK UP Olomouc 3:0 (25:18, 25:11,...

 
Český pohár 2019/20 muži - 3. kolo

VK Lvi Praha – Aero Odolena Voda 3:2 (25:19, 23:25, 23:25, 25:23, 15:10), SKV Ústí nad Labem – Volejbal Brno 1:3 (25:23, 23:25, 13:25, 22:25)  

 
CEV Challenge Cup 2019/2020 - předkolo

Vardar Skopje (MKD) - VK ČEZ Karlovarsko 1:3 (25:21, 18:25, 17:25, 15:25), první zápas 0:3 - postupuje Karlovarsko

 
Sleva na vstupenky na OH kvalifikaci mužů v Berlíně

Do 30. 11. 2019 je možno zakoupit zlevněné vstupenky na OH kvalifikaci mužů, která bude 5. - 10. 1. 2020 v Berlíně za účasti naší reprezentace mužů....

 
FIVB 4* Chetumal (MEX) 2019

Perušič / Schweiner – Crabb Tr. / Bourne (USA) 0:2 (18:21, 12:21), Perušič / Schweiner – Aye / Gauthier-Rat (FRA) 2:1 (16:21, 21:19, 15:12)

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018