26.11.2015

Prostějov se ani ve třetím utkání nedočkal zisku setu, prohrál i s Casalmaggiore

Prostějovské volejbalistky ve středu večer odehrály třetí utkání v základní skupině Champions League. Po třísetových prohrách s Chemikem Police a tureckým Eczacibasi se tentokrát představily v Itálii, konkrétně na palubovce Casalmaggiore. Ani tam se jim však nepodařilo získat jediný set, natož body, a po prohře 0:3 na sety uzavírají po třech odehraných utkáních tabulku skupiny C.

"Je velká škoda, že jsme zde neuhráli více, měli jsme solidní příjem, ale na útoku a především v obraně to bylo slabší. Italský tým vynikal zejména výbornou volejbalovou technikou," uvedl po utkání kouč Prostějova Miroslav Čada.

Velmi slušným výkonem se opět prezentovala šesnáctiletá Kubánka ve službách Prostějova Melissa Vargasová, která byla se šestnácti body nejvíce bodující hráčkou Moravanek.

Casalmaggiore - Prostějov 3:0 (25:20, 25:16, 25:21)

Čas: 76 min

Diváci: 2.850

Sestava Prostějova: Weissová, Markevičová, Steenbergenová, Vargasová, Topičová, Borovinšeková, libero Kovářová - Matienzová, Soaresová. Trenér: Miroslav Čada.

Nejvíce bodů: Vargasová - 16, Markevičová - 9.

Autor: Mgr. Michal Mezera