Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
28.2.2019

Základní skupiny CHL jsou minulostí, pátečný los určí soupeře v play-off

V základních skupinách prestižní Champions League 2018/19 je dobojována. Do další fáze postoupilo osm týmů - vítězové skupin a tři nejlepší týmy z druhých míst. O čtvrtfinálových dvojicích rozhodne los, který se uskuteční 1. března 2019 v Lucembursku.

Konečné tabulky základních skupin Champions League - muži

Skupina A zápasy výhra prohra sety body
Zenit Kazan 6 6 0 18:4 18
Halkbank Ankara 6 3 3 10:13 8
Knack Roeselare 6 2 4 11:15 6
United Volleys Freankfurt 6 1 5 8:15 4
           
Skupina B zápasy výhra prohra sety  body
Cucine Lube Civitanova 6 6 0 18:3 17
Zaksa Kedzierzyn-Kozle 6 3 3 12:10 10
Azimut Leo Shoes Modena 6 3 3 11:10 9
VK ČEZ Karlovarsko 6 0 6 0:18 0
           
Skupina C zápasy výhra prohra sety body
Zenit Saint Petersburg 6 6 0 18:6 15
Chaumont VB 52 HM 6 4 2 16:10 13
VfB Friedrichshafen 6 2 4 8:14 6
ACH Volley Ljubljana 6 0 6 6:18 2
           
Skupina D zápasy výhra prohra sety body
Trefl Gdansk 6 5 1 16:6 14
PGE Skra Belchatow 6 3 3 13:10 11
Greenvard Maaseik 6 5 4 10:14 6
Berlin Recycling Volleys 6 2 4 6:15 5
           
Skupina E zápasy výhra prohra sety body
Sir Colussi Sicoma Perugia 6 6 0 18:4 18
Dinamo Moscow 6 4 2 13:6 12
Tours VB 6 2 4 7:14 5
Arkas Izmir 6 0 6 4:18 1

 

Všechny výsledky ZDE

Konečné tabulky základních skupin Champions League - ženy

Skupina A

zápasy výhra prohra sety body
VakifBank Istanbul 6 6 0 18:1 18
Alianz MTV Stuttgart 6 4 2 13:8 12
Maritza Plovdiv 6 1 5 5:16 3
Vbeziers VB 6 11 5 4:15 3
           

Skupina B

zápasy výhra prohra sety body
Eczacibasi VitrA Istanbul 6 6 0 18:3 17
Dinamo Kazan 6 3 3 12:9 10
Uralochka-NTMK 6 3 3 11:13 8
Hämeenlinna 6 0 6 2:18 1
           

Skupina C

zápasy výhry prohra sety body
Igor Gorgonzola Novara 6 6 0 18:0 18
Budowlani Lódź 6 4 2 12:9 11
RC Cannes 6 1 5 6:15 4
Minchanka Minsk 6 1 5 4:16 3
           

Skupina D

zápasy výhra prohra sety  body
Savino Del Bene Scandicci 6 4 2 15:8 12
Imoco Volley Conegliano 6 4 2 14:10 11
SSC Palmbera Schwerin 6 3 3 12:11 10
LKS Commercecon Lódź 6 1 5 4:16 3
           

Skupina E

zápasy výhra prohra sety  body
Fenerbahce Opet Istanbul 6 5 1 17:5 16
Dinamo Moscow 6 5 1 16:9 13
C.S.M. Bucuresti 6 1 5 7:16 4
Chemik Police 6 1 5 7:17 3

 

Všechny výsledky ZDE

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
Letní evropský olympijský festival mládeže (EYOF) - Baku (AZE)

Itálie – Česká republika 3:0 (25:18, 25:11, 25:20)

 
2019 FIVB MS U21 - Bahrajn

Česká republika – Kanada 2:3 (19:25, 25:20, 26:28, 25:15, 15:17)

 
Letní evropský olympijský festival mládeže (EYOF) - Baku (AZE)

Belgie – Česká republika 3:1 (25:23, 19:25, 25:22, 25:16)

 
2019 FIVB MS U21 - Bahrajn

Egypt – Česká republika 1:3 (27:29, 27:25, 26:28, 21:25)

 
2019 CEV ME U17 Sofie (BUL)

o 3. místo: Česká republika – Polsko 0:3 (24:26, 26:28, 21:25), finále: Francie – Bulharsko 3:1 (25:20, 23:25, 25:20, 25:13)

 
Přátelské utkání - ženy - Ostrowiec (POL)

Česká republika – Bělorusko 2:2 (25:22, 25:22, 19:25, 19:25) Sestava ČR: Kossányiová, Purchartová, Orvošová, Mlejnková, Trnková, Šmídová, libero...

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018