28.2.2019

Základní skupiny CHL jsou minulostí, pátečný los určí soupeře v play-off

V základních skupinách prestižní Champions League 2018/19 je dobojována. Do další fáze postoupilo osm týmů - vítězové skupin a tři nejlepší týmy z druhých míst. O čtvrtfinálových dvojicích rozhodne los, který se uskuteční 1. března 2019 v Lucembursku.

Konečné tabulky základních skupin Champions League - muži

Skupina A zápasy výhra prohra sety body
Zenit Kazan 6 6 0 18:4 18
Halkbank Ankara 6 3 3 10:13 8
Knack Roeselare 6 2 4 11:15 6
United Volleys Freankfurt 6 1 5 8:15 4
           
Skupina B zápasy výhra prohra sety  body
Cucine Lube Civitanova 6 6 0 18:3 17
Zaksa Kedzierzyn-Kozle 6 3 3 12:10 10
Azimut Leo Shoes Modena 6 3 3 11:10 9
VK ČEZ Karlovarsko 6 0 6 0:18 0
           
Skupina C zápasy výhra prohra sety body
Zenit Saint Petersburg 6 6 0 18:6 15
Chaumont VB 52 HM 6 4 2 16:10 13
VfB Friedrichshafen 6 2 4 8:14 6
ACH Volley Ljubljana 6 0 6 6:18 2
           
Skupina D zápasy výhra prohra sety body
Trefl Gdansk 6 5 1 16:6 14
PGE Skra Belchatow 6 3 3 13:10 11
Greenvard Maaseik 6 5 4 10:14 6
Berlin Recycling Volleys 6 2 4 6:15 5
           
Skupina E zápasy výhra prohra sety body
Sir Colussi Sicoma Perugia 6 6 0 18:4 18
Dinamo Moscow 6 4 2 13:6 12
Tours VB 6 2 4 7:14 5
Arkas Izmir 6 0 6 4:18 1

 

Všechny výsledky ZDE

Konečné tabulky základních skupin Champions League - ženy

Skupina A

zápasy výhra prohra sety body
VakifBank Istanbul 6 6 0 18:1 18
Alianz MTV Stuttgart 6 4 2 13:8 12
Maritza Plovdiv 6 1 5 5:16 3
Vbeziers VB 6 11 5 4:15 3
           

Skupina B

zápasy výhra prohra sety body
Eczacibasi VitrA Istanbul 6 6 0 18:3 17
Dinamo Kazan 6 3 3 12:9 10
Uralochka-NTMK 6 3 3 11:13 8
Hämeenlinna 6 0 6 2:18 1
           

Skupina C

zápasy výhry prohra sety body
Igor Gorgonzola Novara 6 6 0 18:0 18
Budowlani Lódź 6 4 2 12:9 11
RC Cannes 6 1 5 6:15 4
Minchanka Minsk 6 1 5 4:16 3
           

Skupina D

zápasy výhra prohra sety  body
Savino Del Bene Scandicci 6 4 2 15:8 12
Imoco Volley Conegliano 6 4 2 14:10 11
SSC Palmbera Schwerin 6 3 3 12:11 10
LKS Commercecon Lódź 6 1 5 4:16 3
           

Skupina E

zápasy výhra prohra sety  body
Fenerbahce Opet Istanbul 6 5 1 17:5 16
Dinamo Moscow 6 5 1 16:9 13
C.S.M. Bucuresti 6 1 5 7:16 4
Chemik Police 6 1 5 7:17 3

 

Všechny výsledky ZDE

 

Autor: Jiří Carba

Krátké zprávyArchiv
Přátelské utkání Lvíčat chlapců 05/06 - Nysa (POL)

Polsko - Česká republika 0:3 (19:25, 25:27, 21:25), dodatečný set 25:22

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Z belgického týmu Black and White Co. Lendelede přichází vyztužit blokařský post VK UP Olomouc finská reprezentantka Michaela Bjerregård-Madsen.

 
UNIQA M-ČR U20 – beachvolejbal – dívky

1. místo – Michaela Břínková / Kylie Neuschaeferová 2. místo - Lucie Šulcová / Julie Honzovičová 3. místo - Karin Žolnečíková / Klára...

 
UNIQA M-ČR U20 – beachvolejbal – chlapci

1. místo – Vít Beneš / Matyáš Džavoronok 2. místo – Adam Štoček / Jindřich Zavadil 3. místo – Jakub Šépka / Tomáš Semerád foto: Tomáš Jambor

 
Stream z Českého poháru žen z Brna

Streamový přenos z Českého poháru žen 2* najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=g-sTyTFHTVc&feature=youtu.be

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Smečařka Klára Faltínová odchází z Ostravy a rozšíří řady extraligového VK Šelmy Brno.

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018