V základních skupinách prestižní Champions League 2018/19 je dobojována. Do další fáze postoupilo osm týmů - vítězové skupin a tři nejlepší týmy z druhých míst. O čtvrtfinálových dvojicích rozhodne los, který se uskuteční 1. března 2019 v Lucembursku.
Skupina A | zápasy | výhra | prohra | sety | body |
Zenit Kazan | 6 | 6 | 0 | 18:4 | 18 |
Halkbank Ankara | 6 | 3 | 3 | 10:13 | 8 |
Knack Roeselare | 6 | 2 | 4 | 11:15 | 6 |
United Volleys Freankfurt | 6 | 1 | 5 | 8:15 | 4 |
Skupina B | zápasy | výhra | prohra | sety | body |
Cucine Lube Civitanova | 6 | 6 | 0 | 18:3 | 17 |
Zaksa Kedzierzyn-Kozle | 6 | 3 | 3 | 12:10 | 10 |
Azimut Leo Shoes Modena | 6 | 3 | 3 | 11:10 | 9 |
VK ČEZ Karlovarsko | 6 | 0 | 6 | 0:18 | 0 |
Skupina C | zápasy | výhra | prohra | sety | body |
Zenit Saint Petersburg | 6 | 6 | 0 | 18:6 | 15 |
Chaumont VB 52 HM | 6 | 4 | 2 | 16:10 | 13 |
VfB Friedrichshafen | 6 | 2 | 4 | 8:14 | 6 |
ACH Volley Ljubljana | 6 | 0 | 6 | 6:18 | 2 |
Skupina D | zápasy | výhra | prohra | sety | body |
Trefl Gdansk | 6 | 5 | 1 | 16:6 | 14 |
PGE Skra Belchatow | 6 | 3 | 3 | 13:10 | 11 |
Greenvard Maaseik | 6 | 5 | 4 | 10:14 | 6 |
Berlin Recycling Volleys | 6 | 2 | 4 | 6:15 | 5 |
Skupina E | zápasy | výhra | prohra | sety | body |
Sir Colussi Sicoma Perugia | 6 | 6 | 0 | 18:4 | 18 |
Dinamo Moscow | 6 | 4 | 2 | 13:6 | 12 |
Tours VB | 6 | 2 | 4 | 7:14 | 5 |
Arkas Izmir | 6 | 0 | 6 | 4:18 | 1 |
Všechny výsledky ZDE
Skupina A |
zápasy | výhra | prohra | sety | body |
VakifBank Istanbul | 6 | 6 | 0 | 18:1 | 18 |
Alianz MTV Stuttgart | 6 | 4 | 2 | 13:8 | 12 |
Maritza Plovdiv | 6 | 1 | 5 | 5:16 | 3 |
Vbeziers VB | 6 | 11 | 5 | 4:15 | 3 |
Skupina B |
zápasy | výhra | prohra | sety | body |
Eczacibasi VitrA Istanbul | 6 | 6 | 0 | 18:3 | 17 |
Dinamo Kazan | 6 | 3 | 3 | 12:9 | 10 |
Uralochka-NTMK | 6 | 3 | 3 | 11:13 | 8 |
Hämeenlinna | 6 | 0 | 6 | 2:18 | 1 |
Skupina C |
zápasy | výhry | prohra | sety | body |
Igor Gorgonzola Novara | 6 | 6 | 0 | 18:0 | 18 |
Budowlani Lódź | 6 | 4 | 2 | 12:9 | 11 |
RC Cannes | 6 | 1 | 5 | 6:15 | 4 |
Minchanka Minsk | 6 | 1 | 5 | 4:16 | 3 |
Skupina D |
zápasy | výhra | prohra | sety | body |
Savino Del Bene Scandicci | 6 | 4 | 2 | 15:8 | 12 |
Imoco Volley Conegliano | 6 | 4 | 2 | 14:10 | 11 |
SSC Palmbera Schwerin | 6 | 3 | 3 | 12:11 | 10 |
LKS Commercecon Lódź | 6 | 1 | 5 | 4:16 | 3 |
Skupina E |
zápasy | výhra | prohra | sety | body |
Fenerbahce Opet Istanbul | 6 | 5 | 1 | 17:5 | 16 |
Dinamo Moscow | 6 | 5 | 1 | 16:9 | 13 |
C.S.M. Bucuresti | 6 | 1 | 5 | 7:16 | 4 |
Chemik Police | 6 | 1 | 5 | 7:17 | 3 |
Všechny výsledky ZDE
Autor: Jiří Carba
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)