Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
11.6.2019

Kalendář seminářů 2019

Úsek vzdělávání aktualizuje kalendář seminářů na rok 2019.

Termín Název Místo konání Kredity
24. - 25. 1. Školení školitelů Mikulov xxx
25. - 27. 1. Naděje Mikulov 3 / den
4.2. Seminář pro trenéry SCM a SpS Praha xxx
9.2. Dialogy - Posturální funkce Nymburk 10
9. - 11. 2. Společný základ sportovního tréninku I Nymburk 2 / přednáška
15. - 17. 2. Společný základ sportovního tréninku II Nymburk 2 / přednáška
25.2. Školení školitelů Praha xxx
7.3. Dialogy výživa ve vrcholovém sportu Praha 7
20.3. Dialogy Talent a Rodič Plzeň 7
25.3. Školení školitelů Praha xxx
29. - 30. 3.  Trenér Minivolejbalu Plzeň xxx
25. – 28.4. Trenér Volejbalu II. třídy I Brno 2 / přednáška
26.-28.4., 10.-12.5. KVC - III. Třída Zlín 2 / přednáška
3. - 5.5., 7. - 9.6. KVC - III. Třída Ústí n. L. 2 / přednáška
7. - 9.6., 21. - 26.6. KVC - III. třída Ostrava 2 / přednáška
10.-12.5., 31.5.-1.6. KVC - III. Třída Brno 2 / přednáška
29.4. Školení školitelů  Praha xxx
29.4. Dialogy Talent a Rodič Pardubice 7
9.5. Dialogy Talent a Rodič Zlín 7
13. 5. Mosty Praha 20
14.5. Mezinárodní seminář - Jak se řídí osobnosti Praha 15
14. 5. Mezinárodní seminář - Volejbal podle Stephana Antigy Praha 15
15.5. Dialogy Talent a rodič Klatovy 7
23. - 26. 5. Trenér mládeže I Brandýs n. L. 2 / přednáška
27.5. Dialogy výživa ve vrcholovém sportu Olomouc 8
květen Prevence zranění – praktický seminář Hradec Králové 7
4.6. Dialogy výživa ve vrcholovém sportu Jihlava 8
13. - 16. 6. Trenér mládeže II Brandýs n. L. 2 / přednáška
17.6. Školení školitelů Praha xxx
24. – 26. 7. Trenér Volejbalu II. třídy II Luhačovice 2 / přednáška
srpen / září Trenér Minivolejbalu Mikulov  
září Seminář extraligových trenéřů    
14. - 16. 9. Společný základ sportovního tréninku I Nymburk 2 / přednáška
20. - 22.9. Společný základ sportovního tréninku II Nymburk 2 / přednáška
září / říjen Trenér Minivolejbalu Ostrava  
říjen Dialogy    
říjen Mosty Praha 20
listopad Dialogy    

 

Autor: Ing. Ondřej Foltýn

Krátké zprávyArchiv
Final Four 2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy - rozlosování

semifinále 21. 6. 2019: 16:00 Česká republika - Bělorusko, 19:00 Chorvatsko - Španělsko

 
2019 ME U18 beachvolejbal - Baden (AUT)

Markéta Svozilová s Eliškou Tezzele vybojovaly na 2019 ME U18 bronzovou medaili, Jakub Šépka s Ondřejem Heřmanem skončili devátí.

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy

Česká republika – Švédsko 3:0 (25:11, 25:20, 25:20)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – muži

Finsko – Česká republika 2:3 (25:18, 25:27, 15:25, 25:21, 13:15)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – ženy

Slovensko - Česká republika 1:3 (21:25, 25:22, 17:25, 26:28)

 
2019 CEV Volleyball Golden European League – muži

Ukrajina - Česká republika 3:0 (25:20, 25:20, 25:13)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018