Níže naleznete seznam seminářů Českého volejbalového svazu na rok 2016.
Datum: | Téma: | Vede: | Místo: |
Pá - Ne 5.-7.2. | Obecný základ | Foltýn | Nymburk |
Po 8.2. | Seminář k tvorbě učebnice pro trenéry II. třídy | Haník | Praha - ČVS |
St 17.2. | Dialogy | Kolář | Praha - CPM |
Pá - Ne 19. - 21.2 | Obecný základ | Foltýn | Nymburk |
Po 29.2. | Úvod do psychologie volejbalu I | Haník | Praha ČVS |
Po 14.3. | Fyziologie svalové činnosti | Juda | Praha ČVS |
Po 21.3. | Střed těla jako základ volejbalové techniky | Pachmanová | Praha ČVS |
Po 4.4. | Úvod do psychologie volejbalu II | Haník | Praha ČVS |
Po 18.4. | Problematika vztahu trenér x rodič | Haník (Plachý?) | Praha ČVS |
Čt - Ne 21.-24.4. | II. třída | Šamšula | Brno |
Po 2.5. | Haník | Praha ČVS | |
MOSTY-jaro | |||
So 14.5. | SCM, SpS | Juda | Nymburk |
Čt - Ne 19.-22.5. | Trenér mládeže | Foltýn | Brandýs n.L. |
Po 30.5. | Haník | Praha ČVS | |
Čt - Ne 2.- 5.6. | Trenér mládeže | Foltýn | Brandýs n.L. |
So - Ne 18.-19.6.? | Mezinárodní sem. | Pelikán | Č.Budějovice ? |
Po 27.6. | Haník | Praha ČVS | |
St. - Pá. 27.-29.7. | II.třída | Šamšula | Luhačovice |
Po 5.9. | Haník | Praha ČVS | |
Po (So) 12.9. (17.) | SCM, SpS | Juda | Nymburk |
Po 26.9. | Haník | Praha ČVS | |
St. 28.9. | SCM,SpS (altern.) | Juda | Nymburk |
Po 10.10. | Haník | Praha ČVS | |
Po 24.10. | Haník | Praha ČVS | |
Po 7.11. | Haník | Praha ČVS | |
St. - Čt. 16.-17.11. | VII.PKM | Juda | Nymburk |
Po 28.11. | Haník | Praha ČVS | |
MOSTY-podzim | |||
Po 5.12. | Haník | Praha ČVS | |
Ne 11.12. | II.třída | Šamšula | Brno |
Po 19.12. | Haník | Praha ČVS |
Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) – Trousil / Westphal 2:0 (21:13, 21:17)
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)