Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - Savaria Cup - CZE - NED
Reprezentace
6. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
6. 8. 2021
Ženy - Savaria Cup - CZE - HUN
Reprezentace
7. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
7. 8. 2021
Ženy - Savaria Cup - CZE - AZE
Reprezentace
11. 8. 2021
Ženy - přátelské utkání : CZE - SVK - Kuřim
Reprezentace
12. 8. 2021
Ženy - přátelské utkání : CZE - SVK - Kuřim
Reprezentace
13. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - LAT - Kuřim
Reprezentace
14. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - LAT - Kuřim
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

UNIQA Mistrovství České republiky / Brno (Sokolák)


kategorie: Ženy
30. 8. 2019 - 1. 9. 2019

Poznámka 28. 8. 2019:

V předběžném harmonogramu turnaje byla prohozena utkání mužů a žen ve všech hracích dnech. Na tomto turnaji může být stanoveno vlastní pořadí utkání, tj. utkání nemusí následovat vzestupně dle čísla pořadí utkání. Pro aktuální rozpis utkání sledujte online sešit.


online výsledky:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1iHQTIwA2Rd-IPQovjs7DF0cPomfIOChF5rKxG7zn1Q0/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 150.00 Markéta Sluková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 150.00
2 Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 135.00 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 135.00
3 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 120.00
4 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 105.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 105.00
5 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 90.00
5 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 90.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 90.00
5 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 90.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 90.00
5 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 90.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 90.00
9 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 75.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 75.00
9 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 75.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 75.00
9 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 75.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 75.00
9 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 75.00 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 75.00
13 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 60.00
13 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 60.00 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 60.00
13 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
13 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 60.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 60.00
© ČVS 2015-2018