Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
21.5.2022

Přehled vítězů MISTROVSTVÍ REPUBLIKY ŽACTVA

Přehled MISTRŮ REPUBLIKY

ČVS logo

1971 - 1980     1981 - 1990     1991 - 2000     2001 - 2010     2011 - 2020   2021 - 2030

Česká republika

rok
ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
2029/30 - -
2028/29 - -
2027/28 - -
2026/27 - -
2025/26 - -
2024/25 - -
2023/24 - -
2022/23 - -
2021/22 Kladno volejbal cz VO TJ Lanškroun
2020/21 nekonal se (covid-19) nekonal se (covid-19)

 

rok
ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
2019/20 nekonal se (covid-19) nekonal se (covid-19)
2018/19 TJ Lokomotiva FOSFA Břeclav TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště
2017/18 VK Dukla Liberec VK Karlovy Vary
2016/17 VolleyTeam ČZU Praha TJ Kralupy
2015/16 Volleyball.cz ČZU Praha VK UP Olomouc
2014/15 Lokomotiva Česká Lípa KP Brno
2013/14 Volejbalový klub Ostrava Baník Příbram
2012/13 Volejbalový klub Ostrava Prostějov
2011/12 České Budějovice Agel Prostějov
2010/11 Volejbal Brno a.s. TU Liberec

rok
ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
2009/10 volleyball.cz ČZU Praha PVK Olymp Praha
2008/09 volleyball.cz ČZU Praha B Lokomotiva Plzeň
2007/08 Volejbal Brno a.s. VK Královo Pole
2006/07 VO Příbram ŠSK ZŠ Demlova Jihlava
2005/06 Volejbal Brno Sokol Frýdek-Místek
2004/05 Volejbal Brno Sokol Frýdek-Místek
2003/04 Slavia Liberec VK Královo Pole Brno
2002/03 Volejbal Brno Sokol Frýdek-Místek
2001/02 Slavia Liberec Sokol Česká Třebová
2000/01 Slavia Liberec PVK Olymp Praha

 

rok
ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
1999/00 Slavia Liberec Sokol Frýdek-Místek
1998/99 Lokomotiva Česká Lípa PS Přerov
1997/98 SK UP Olomouc SK UP Olomouc
1996/97 SK UP Olomouc Sokol Plzeň-Bolevec
1995/96 SK UP Olomouc SKP Sever Ústí nad Labem
1994/95 USK Praha Tatran Střešovice
1993/94 USK Praha KP Brno
1992/93 Baník Příbram SK UP Olomouc
1991/92 Slavia ODDM Liberec /
Slavia ODDM Liberec
Nový Jičín /
Nový Jičín
1990/91 Vítkovice /
Slavoj Vyšehrad
SH Senica /
Slavia Hradec Králové

rok
ŽÁCI - ČSFR (ČSSR) / ČSR
ŽÁKYNĚ - ČSFR (ČSSR) / ČSR
1990 VŠ Praha /
VŠ Praha
KPS Brno /
Lanškroun
1989 VŠ Praha /
VŠ Praha
Jilemnice /
Jilemnice
1988 Univerzita Olomouc /
Univerzita Olomouc
Lanškroun /
Lanškroun
1987 Zbrojovka Brno /
Baník Příbram
Univerzita Olomouc /
Univerzita Olomouc
1986 Baník Příbram /
Univerzita Olomouc
Univerzita Olomouc /
Slavia Praha IPS
1985 Škoda České Budějovice /
Škoda České Budějovice
Spofa Praha /
Slavoj Plastimat Tachov
1984 Vítkovice /
Vítkovice
Lokomotiva Kolín /
KPS Brno
1983 VŠ Praha /
Vítkovice
Jiskra Textilana Liberec /
Slavia Hradec Králové
1982 Zbrojovka Brno /
Zbrojovka Brno
Jiskra Textilana Liberec /
Jiskra Textilana Liberec
1981 Vítkovice /
Vítkovice
Jiskra Textilana Liberec /
Jiskra Textilana Liberec

rok
ŽÁCI - ČSSR / ČSR
ŽÁKYNĚ - ČSSR / ČSR
1980 Uiverzita Olomouc /
Univerzita Olomouc
KDPM České Budějovice /
Jiskra Textilana Liberec
1979 Univerzita Olomouc /
Univerzita Olomouc
Slavia Hradec Králové /
Slavia Hradec Králové
1978 Zbrojovka Brno /
Zbrojovka Brno
Slavia VŠ Plzeň /
Slavia VŠ Plzeň
1977 Zbrojovka Brno /
Jiskra Havlíčkův Brod
ODPM Prostějov /
ODPM Prostějov
1976 Univerzita Olomouc /
Univerzita Olomouc
Orbis Praha /
Orbis Praha
1975 Lokomotiva Česká Třebová /
Lokomotiva Česká Třebová
/
RH Praha
1974 Lokomotiva Česká Třebová /
Lokomotiva Česká Třebová
/
RH Praha
1973 /
Univerzita Olomouc
/
Plastimat Tachov
1972 /
Univerzita Olomouc
/
Plastimat Tachov
1971 /
Univerzita Olomouc
/
RH Praha
Krátké zprávyArchiv
FIVB Beach Pro Tour Futures

Ios (GRE) finále: Berčík / Džavoronok – Elazar / Ohana (ISR) 2:0 21:15, 21:11) semifinále: Ringøen / Solhaug (NOR) – Berčík / Džavoronok 1:2...

 
Nové angažmá pro sezónu 2022/2023

Americká blokařka Olivia Loren Kofie se oklikou přes Olomouc a švédský Engelholm vrací opět do celku Sokola Šternberk.  

 
FIVB Beach Pro Tour Futures

Ios (GRE) muži: Bello Ja. / Bello Jo. (ENG) – Berčík / Džqavoronok 1:2 (21:12, 18:21, 14:16), Semerád / Trousil – Kulzer / Lorenz (GER) 0:2...

 
Nové angažmá pro sezónu 2022/2023

Z ukrajinského týmu Poltavchanka-PNPU vyráží na své první zahraniční angažmá do Frýdku-Místku ukrajinská smečařka Anna Shumeyko.  

 
FIVB Beach Pro Tour Futures

Ios (GRE) ženy: Kotnik / Lovsin (SLO) – Dunárová / Resová 2:0 (21:14, 21:11), Ottens / Klinke (GER) – Dunárová / Resová 1:2 (18:21, 21:17,...

 
Nové angažmá pro sezónu 2022/2023

Šelmy Brno se v nadcházejícím ročníku UNIQA volejbalové extraligy žen 2022/23 budou muset obejít bez hráčského umění velezkušené nahrávačky Soni...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018