1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
V projektu „Základní školy volejbalu“ se rozjíždí činnost „Nadějí dívek 2008“. První kemp se uskuteční od 26. – 29. května 2020 v Mikulově.
Kůzlová Andrea | VSK Český Krumlov |
Turnerová Eleanor | VSK Český Krumlov |
Vávrová Jana | VSK Český Krumlov |
Zahradníková Stela | SK Hlincovka |
Kulovaná Antonie | SK Hlincovka |
Hambergerová Eliška | SK Hlincovka |
Šímová Ellen | VK Prostějov |
Nicod Izabela | VK Prostějov |
Hlostová Ella | Sokol Frýdek Místek |
Bezdičková Tereza | Volejbal Tábor |
Gruberová Gabriela | Volejbal Tábor |
Reschová Nicol | VK Prostějov |
Rozumková Natálie | VK Prostějov |
Doskočilová Anna | Lok. Fosfa Břeclav |
Košťálová Tereza | Lok. Fosfa Břeclav |
Slámová Linda | Lok. Fosfa Břeclav |
Wozarová Natálie | Lok. Fosfa Břeclav |
Fojtíková Klára | Lok. Fosfa Břeclav |
Mitáčová Jana | hlavní trenér, vedoucí družstva |
Fabikovičová Lenka | asistent trenéra |
Králíková Magda | asistent trenéra |
Nerud David | kondiční trenér |
Pachmanová Michaela | fyzioterapeut |
Autor: Jiří Carba
Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 0:2 (16:21, 17:21)
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)