1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Níže naleznete informace pro SCM ze dne 1. 3. 2022 od svazového trenéra chlapců Jiřího Zacha.
Družstva západ – Nymburk 23. 3. 2022 (9 – 15 hod.)
9.00 - Lvi Praha
10.00 - Liberec
10.30 - Kolín
11.00 - Příbram
11.30 - Hradec Králové
12.00 - Velké Meziříčí
12.30 - VK České Budějovice
13.00 - VK Karlovarsko
13.30 - Ústí nad Labem
Družstva východ – Mikulov 7. 4. 2020 (12 - 15 hod.)
12.15 - Brno
12.45 - VK Ostrava
13.15 - Blue Beskydy
13.45 - Green Beskydy
14.15 - Zlín
14.45 - Nový Jičín
15.15 - Kojetín
Žádám oddíl SCM o potvrzení účasti či žádost o změnu, pokud Vám nevyhovuje čas či umístění, kde budete testovat. Obě destinace mají rezervu a lze tedy testovat i na západě družstva z východu a naopak - nejpozději do 20. 3. 2022. Reprezentanti ročníku 2003 a 2005 mohou také býti otestováni v rámci VT příslušných RD.
Přílohy: testy, testovací tabulka
Veškeré informace:
Jiří Zach – svazový trenér mládeže – chlapci SpS: j.zach@cvf.cz, 725 964 879
Jan Svoboda – svazový trenér mládeže – chlapci SCM: jan@svoboda@cvf.cz, 739 549 739
Autor: Jiří Zach
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)