1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Na pozvání Polské volejbalové federace se reprezentační družstvo U17 (ročník 2007/08) chlapců zúčastnilo ve dnech 11. – 13. listopadu mezinárodního turnaje o Pohár starosty Polickiego v Polsku.
Turnaje se zúčastnilo celkem šest družstev, z toho čtyři kategorie 07/08 (Polsko A, Polsko B, Česká republika, Slovensko) a dvě kategorie 05/06 (výběr volejbalového centra Spala, výběr volejbalového centra Police).
Výsledky zápasů naší reprezentace U17:
V kategorii 2007/08 dosáhla naše reprezentace na druhé místo, celkově na turnaji obsadila 4. místo.
Byla to skvělá herní příprava a zápasy nám ukázaly, na čem musíme v souhře jako družstvo zapracovat v tréninku a také nám napověděly o výkonnosti jednotlivých hráčů.
Věřím, že pět mezinárodních zápasů pomohlo klukům v jejich přípravě na lednovou kvalifikaci o ME 2023.
Autor: Jan Svoboda - trenér chlapci U17
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)