1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Příprava kadetek 04/05 pokračuje od 29. 6. - 4. 7. 2020 v Novém Veselí, kde jim i několik dní „budou dělat společnost“ jejich mladší kolegyně ročníku 2008.
Kateřina Pelikánová | VK KP Brno | N |
Eliška Výtisková | TJ Ostrava | N |
Jana Dvořáková | TJ Slávia Hradec Králové | B |
Monika Brancuská | Sokol Pardubice | B |
Zuzana Žáková | VK Dukla Liberec | B |
Elen Jedličková | TJ Ostrava | B |
Aneta Bauerová | TJ Ostrava | S |
Zuzana Kamasová | VK KP Brno | S |
Antonie Kelnárová | PVK Olymp Praha | S |
Tereza Koldová | PVK Olymp Praha | S |
Simona Marešová | VK Prostějov | S |
Viktorie Dvořáková | TJ Dukla Liberec | S, U |
Marie Rožnovjáková | VK KP Brno | U |
Karin Lazárková | TJ Sokol Šternberk | U |
Adéla Mitáčová | PVK Olymp Praha | L |
Zuzana Navrátilová | VK KP Brno | L |
Andrea Píchalová | VK Prostějov | L |
Luboš Bednář | hlavní trenér |
Magda Králíková | asistent trenéra |
Jana Mitáčová | asistent trenéra, vedoucí družstva |
David Nerud | kondiční trenér |
Michaela Pachmanová | fyzioterapeut, masér |
Autor: Jiří Carba
Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 0:2 (16:21, 17:21)
Schalk / Bourne (USA) – Šépka / Sedlák 2:0 (21:19, 21:17), Šépka / Sedlák – Métral / Jordan (SUI) 2:0 (22:20, 21:15), Schalk / Bourne (USA) –...
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)