1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Na přípravná utkání do Belgie (18. – 22. června 2022) nominoval realizační tým RD 06/07 čtrnáct hráček. Kadetky čeká po delší době mezinárodní konfrontace s domácím týmem, se kterým na loňském ME U16 v Maďarsku prohrály. Nyní mají možnost si vylepšit mezinárodní reputaci.
Fabikovičová Andrea | TJ Ostrava | nahrávačka |
Pragerová Anna | VK Dukla Liberec | nahrávačka |
Páv Sofie | VAM Olomouc | nahrávačka |
Kuldanová Laura | TJ Ostrava | libero |
Beranová Markéta | TJ Lokomotiva Plzeň | blokařka |
Bažó Julie | VK Prostějov | blokařka |
Gajdová Karolína | Olymp Praha | blokařka |
Chládková Adéla | TJ Ostrava | blokařka |
Valentová Aneta | TJ Lokomotiva Plzeň | blokařka |
Smolková Josefina | VK Dukla Liberec | útočnice |
Jasečková Nela | TJ Ostrava | útočnice |
Zapletalová Lucie | VAM Olomouc | útočnice |
Pokorná Martina | TJ Kralupy | útočnice |
Průšová Kristýna | Olymp Praha | útočnice |
Petr Klár | hlavní trenér |
Ondřej Marek | asistent trenéra |
Martin Čmeľ | asistent trenéra |
Josef Nohra | asistent trenéra |
Daniel Červenka | kondiční trenér |
Jan Licek | statistik |
Michaela Darsová | fyzioterapeut |
Autor: Petr Klár - trenér RD 06/07
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)