První podzimní sraz vybraných dívek roč. 2008/2009, které budou bojovat o zařazení do užšího kádru nově se tvořící nejmladší reprezentace Lvíčat pro rok 2022, se uskuteční ve dnech 26. – 29. září 2021 v Kolíně.
Hrivnáková Barbora | VK KP Brno |
Mužíková Eva | TJ Lokomotiva Plzeň |
Švihelová Zuzana | TJ Svitavy |
Jahudková Emma | VSC Zlín |
Sofková Adéla | VK Prostějov |
Rejmanová Barbora | TJ Emě Mělník |
Štolfová Kateřina | VK UP Olomouc |
Bezdičková Tereza | Volejbal Tábor |
Sotáková Lucie | VK Kroměříž |
Vavřinová Šárka | Bedřichov |
Marvanová Nikola | VK Kroměříž |
Myšáková Anna | TJ Sokol Nové Veselí |
Pomrová Marie | Kometa Praha |
Sirůčková Anežka | TJ Chvaletice |
Šímová Elen | VK Prostějov |
Bělohrádová Eliška | Sl.Sláv.Uherské Hradiště |
Dudková Magdaléna | VK UP Olomouc |
Pommerová Emma | Happy beach Opava |
Udržálová Eliška | TJ Emě Mělník |
Šmerdová Layla | TJ Boskovice |
Krobauerová Nicol | VK KP Brno |
Dolejšová Julie | TJ Turnov |
Vávrová Jana | VSK Český Krumlov |
Kafoňková Magdaléna | VK KP Brno |
Keková Michaela | VK UP Olomouc |
Mrkvičková Adéla | Dansport Praha |
Tučková Natálie | TJ Kralupy |
Růžičková Natálie | Dvůr Králové nad Labem |
Vyhlasová Karolína | TJ Emě Mělník |
Knížáková Nikola | Volejbal Kolín |
náhradnice: | |
Dvorná Patricie | TJ Emě Mělník |
Rozumková Natálie | VK Prostějov |
Smrčková Nela | VK KP Brno |
Mouchová Tereza | Volejbal Ústí nad Labem |
Jana Mitáčová |
Lenka Fabikovičová |
Magda Králíková |
Michaela Pachmanová |
Zdeněk Haník |
Autor: Jana Mitáčová
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)