V termínu 28. - 31. 10. 2021 se ve Svitavách uskuteční letošní pokračování kempu dívek Nadějí ČVS. Nominováno je 37 hráček, které budou procvičovat zejména útočný úder, přihrávku a pádovou techniku. V nominaci je také šest nahrávaček, které pracují na kempech v části tréninkových jednotek odděleně spolu s budoucími libery. K dalšímu srazu se mladé Naděje sejdou zase za měsíc v Dobřichovicích.
Bezdičková Tereza | Volejbal Tábor |
Dolejšová Julie | TJ Turnov |
Dudková Magdalena | VK UP Olomouc |
Dvorná Patricie | TJ Emě Mělník |
Gruberová Gabriela | Volejbal Tábor |
Hrivnáková Bára | VK KP Brno |
Jahudková Emma | VSC Zlín |
Kafoňková Magdalena | VK KP Brno |
Keková Michaela | VK UP Olomouc |
Krobauerová Nicol | VK KP Brno |
Lieblová Šárka | VK Val. Meziříčí |
Marvanová Nikola | VK Kroměříž |
Mouchová Tereza | Volejbal Ústí nad L. |
Mrkvičková Adéla | Dansport Praha |
Mužíková Eva | Lokomotiva Plzeň |
Myšáková Anna | TJ Sokol Nové Veselí |
Navrátilová Eliška | Slávia Hradec Králové |
Nováková Klára | TJ Svitavy |
Okáčová Anežka | VK KP Brno |
Pommerová Emma | Happy beach Opava |
Pomrová Marie | SK Kometa Praha |
Rejmanová Barbora | TJ Emě Mělník |
Rozumková Natálie | VK Prostějov |
Růžičková Natálie | VK Dvůr Králové |
Sirůčková Anežka | TJ Chvaletice |
Smrčková Nela | VK KP Brno |
Sotáková Lucie | VK Kroměříž |
Šímová Ellen | VK Prostějov |
Šmerdová Layla | Volejbal Boskovice |
Štolfová Kateřina | VAM Olomouc |
Švihelová Zuzana | TJ Svitavy |
Tučková Natálie | VK Kralupy |
Udržálová Eliška | TJ Emě Mělník |
Vávrová Jana | VSK Čes.Krumlov |
Vavřinová Šárka | TJ Sokol Bedřichov |
Vyhlasová Karolína | TJ Emě Mělník |
Žáčková Zuzana | VK KP Brno |
Jana Mitáčová |
Lenka Fabikovičová |
Magda Králíková |
Michaela Pachmanová |
Pavel Starý |
Jan Moucha |
Autor: Jana Mitáčová
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)