Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
7.9.2019

Výsledkový servis Mistrovství Evropy žen 2019

Mistrovství Evropy žen letos pořádá společně Turecko, Polsko, Maďarsko a Slovensko. Boje v základních skupinách startují v pátek 23. srpna a vše vyvrcholí 8. září v Ankaře, kde poznáme mistryně Evropy pro rok 2019. Níže naleznete výsledky, které budeme průběžně aktualizovat.

SKUPINA A (Ankara)

  • Francie – Bulharsko 3:2 (25:20, 13:25, 25:15, 19:25, 15:13)
  • Srbsko – Finsko 3:0 (25:17, 25:15, 25:17)
  • Turecko – Řecko 3:0 (25:21, 25:18, 25:8)
  • Francie – Řecko 3:0 (25:10, 25:19, 25:22)
  • Finsko – Turecko 2:3 (24:26, 15:25, 25:20, 25:21, 10:15)
  • Bulharsko – Srbsko 1:3 (25:16, 21:25, 20:25, 16:25)
  • Řecko – Finsko 3:1 (26:24, 15:25, 25:21, 27:25)
  • Francie – Srbsko 1:3 (19:25, 13:25, 25:17, 23:25)
  • Turecko – Bulharsko 3:1 (25:21, 25:11, 10:25, 25:18)
  • Finsko – Francie 3:1 (25:21, 25:14, 22:25, 25:18)
  • Řecko – Bulharsko 0:3 (22:25, 17:25, 17:25)
  • Srbsko – Řecko 3:0 (25:21, 25:17, 25:21)
  • Francie – Turecko 0:3 (19:25, 19:25, 16:25)
  • Bulharsko – Finsko 3:0 (25:14, 25:21, 25:19)
  • Turecko - Srbsko 1:3 (25:23, 19:25, 22:25, 22:25)
Konečná tabulka skupiny A zápasy výhra prohra sety body
1. Srbsko 5 5 0 15:3 15
2. Turecko 5 4 1 13:6 11
3. Bulharsko 5 2 3 10:9 7
4. Řecko 5 2 3 6:10 6
5. Finsko 5 1 4 6:13 4
6. Francie 5 1 4 5:14 2

SKUPINA B (Lodž)

  • Belgie – Ukrajina 3:0 (25:10, 25:19, 25:22)
  • Itálie – Portugalsko 3:0 (25:15, 25:14, 25:13)
  • Polsko – Slovinsko 3:0 (25:12, 25:22, 25:23)
  • Belgie – Slovinsko 3:0 (25:13, 25:21, 25:20)
  • Portugalsko – Polsko 0:3 (14:25, 16:25, 11:25)
  • Slovinsko – Portugalsko 3:0 (25:21, 25:20, 25:9)
  • Ukrajina – Itálie 0:3 (16:25, 18:25, 10:25)
  • Itálie – Belgie 3:0 (25:18, 25:21, 25:23)
  • Polsko – Ukrajina 3:1 (20:25, 25:11, 25:22, 25:15)
  • Portugalsko – Belgie 1:3 (13:25, 26:24, 20:25, 11:25)
  • Itálie – Slovinsko 3:0 (27:25, 25:8, 25:17)
  • Belgie – Polsko 3:2 (20:25, 27:25, 20:25, 25:21, 17:15)
  • Ukrajina – Slovinsko 2:3 (25:22, 21:25, 25:18, 21:25, 8:15)
  • Portugalsko – Ukrajina 0:3 (22:25, 15:25, 20:25)
  • Polsko – Itálie 3:2 (25:14, 19:25, 13:25, 25:21, 15:12)
Konečná tabulka skupiny B zápasy výhra prohra sety body
1. Itálie 5 4 1 14:3 13
2. Polsko 5 4 1 14:6 12
3. Belgie 5 4 1 12:6 11
4. Slovinsko 5 2 3 6:11 5
5. Ukrajina 5 1 4 6:12 4
6. Portugalsko 5 0 5 1:15 0

SKUPINA C (Budapešť)

  • Chorvatsko – Ázerbájdžán 2:3 (13:25, 25:20, 25:22, 24:26, 15:17)
  • Nizozemsko – Rumunsko 3:0 (25:21, 25:18, 25:9)
  • Maďarsko – Estonsko 3:0 (25:15, 25:17, 25:15)
  • Estonsko – Chorvatsko 1:3 (18:25, 17:25, 28:26, 12:25)
  • Rumunsko – Maďarsko 3:1 (25:23, 21:25, 26:24, 25:22)
  • Ázerbájdžán – Nizozemsko 0:3 (15:25, 23:25, 23:25) 
  • Estonsko – Rumunsko 1:3 (23:25, 32:30, 19:25, 21:25)
  • Nizozemsko – Chorvatsko 3:0 (25:16, 25:18, 25:23)
  • Maďarsko – Ázerbájdžán 0:3 (21:25, 15:25, 22:25)
  • Nizozemsko - Estonsko 3:0 (25:18, 25:12, 25:10)
  • Rumunsko – Chorvatsko 1:3 (21:25, 25:23, 18:25, 22:25)
  • Ázerbájdžán – Estonsko 3:2 (25:20, 18:25, 25:22, 22:25, 15:11)
  • Chorvatsko – Maďarsko 3:0 (25:20, 25:23, 35:33)
  • Rumunsko – Ázerbájdžán 0:3 (15:25, 14:25, 21:25)
  • Maďarsko - Nizozemsko 0:3 (17:25, 13:25, 15:25)
Konečná tabulka skupiny C zápasy výhra prohra sety body
1. Nizozemsko 5 5 0 15:0 15
2. Ázerbájdžán 5 4 1 12:7 10
3. Chorvatsko 5 3 2 11:8 10
4. Rumunsko 5 2 3 7:11 6
5. Maďarsko 5 1 4 4:12 3
6. Estonsko 5 0 5 4:15 1

SKUPINA D (Bratislava)

  • Švýcarsko – Německo 0:3 (16:25, 19:25, 21:25)
  • Bělorusko – Rusko 0:3 (24:26, 16:25, 22:25)
  • Slovensko – Španělsko 3:0 (26:24, 29:27, 25:18)
  • Německo – Španělsko 3:1 (15:25, 25:19, 31:29, 25:18)
  • Švýcarsko – Slovensko 0:3 (20:25, 16:25, 22:25)
  • Španělsko – Bělorusko 3:1 (25:22, 25:22, 15:25, 25:17)
  • Rusko – Švýcarsko 3:0 (28:26, 25:19, 25:9)
  • Německo – Rusko 3:2 (18:25, 25:21, 25:23, 14:25, 15:11)
  • Slovensko – Bělorusko 3:2 (22:25, 22:25, 25:17, 25:18, 16:14) 
  • Španělsko – Švýcarsko 3:2 (22:25, 21:25, 26:24, 25:22, 15:13)
  • Německo – Slovensko 3:1 (25:22, 26:28, 25:18, 25:21)
  • Rusko – Španělsko 3:0 (25:15, 25:19, 25:22)
  • Německo – Bělorusko 3:0 (25:10, 25:15, 25:15)
  • Švýcarsko – Bělorusko 3:1 (19:25, 25:18, 29:27, 25:21)
  • Slovensko – Rusko 0:3 (14:25, 9:25, 12:25)
Konečná tabulka skupiny D zápasy výhra prohra sety body
1. Německo 5 5 0 15:4 14
2. Rusko 5 4 1 14:3 13
3. Slovensko 5 3 2 10:8 8
4. Španělsko 5 2 3 7:12 5
5. Švýcarsko 5 1 4 5:13 4
6. Bělorusko 5 0 5 4:15 1

 

Do další fáze ME postupují z každé skupiny čtyři družstva

 

1. 9. 2019 (Ankara, Lodž, Budapešť, Bratislava)

osmifinále

  • Srbsko – Rumunsko 3:0 (25:20, 25:17, 25:23)
  • Turecko – Chorvatsko 3:2 (26:24, 15:25, 31:33, 25:22, 16:14)
  • Polsko – Španělsko 3:0 (25:20, 25:20, 25:19)
  • Německo - Slovinsko 3:0 (25:21, 25:15, 25:20)
  • Nizozemsko – Řecko 3:0 (25:21, 25:23, 25:12)
  • Ázerbájdžán – Bulharsko 0:3 (12:25, 16:25, 23:25)
  • Itálie – Slovensko 3:0 (25:20, 25:23, 25:20)
  • Rusko – Belgie 3:1 (25.22, 25:15, 21:25, 25:22)

 

4. 9. 2019 (Ankara, Lodž)

čtvrtfinále

  • Srbsko – Bulharsko 3:0 (25:19, 25:18, 28:26)
  • Turecko – Nizozemsko 3:0 (25:20, 25:22, 25:20)
  • Itálie – Rusko 3:1 (25:27, 25:22, 27:25, 25:21)
  • Polsko - Německo 3:2 (22:25, 25:16, 25:19, 17:25, 15:11)

 

7. 9. 2019 (Ankara)

semifinále

Srbsko – Itálie 3:1 (25:22, 25:21, 21:25, 25:20)

Turecko – Polsko 3:1 (25:17, 25:16, 14:25, 25:18)

 

8. 9. 2019 (Ankara)

o 3. místo

Itálie - Polsko 3:0 (25:23, 25:20, 26:24)

finále

Srbsko - Turecko 3:2 (21:25, 25:21, 25:21, 22:25, 15:13)

 

Konečné pořadí ME 2019:

  1. Srbsko
  2. Turecko
  3. Itálie
  4. Polsko
  5. Nizozemsko
  6. Německo
  7. Rusko
  8. Bulharsko
  9. Belgie
  10. Ázerbájdžán
  11. Chorvatsko
  12. Slovensko
  13. Rumunsko
  14. Řecko
  15. Španělsko
  16. Slovinsko
  17. Ukrajina
  18. Finsko
  19. Švýcarsko
  20. Maďarsko
  21. Francie
  22. Bělorusko
  23. Estonsko
  24. Portugalsko

 

Všechny informace o ME 2019 ZDE

Autor: Jiří Carba, CEV

Krátké zprávyArchiv
ME 2022 - beachvolejbal - Mnichov (GER)

Perušič / Schweiner – Krou /Aye (FRA) 2:1 (19:21, 21:14, 15:10), Šépka / Semerád – Luini / Penninga (NED) 0:2 14:21, 16:21)

 
ME 2022 - beachvolejbal - Mnichov (GER)

Perušič / Schweiner – Sowa / Pfretzschner (GER) 2:1 (26:24, 17:21, 15:9), Nicolai / Cottafava (ITA) – Šépka / Semerád 2:0 (21:15, 21:16)

 
Nové angažmá pro sezónu 2022/2023

Na pozici univerzála přichází do Brna Caio Fernando Da Silva, brazilská posila ze stříbrného týmu portugalské nejvyšší soutěže Associação Académica...

 
Nové angažmá pro sezónu 2022/2023

Libero Matyáš Ježek se rozloučil s týmem pražských Lvů a v nadcházející sezóně UNIQA volejbalové extraligy mužů 2022/23 bude nastupovat za Aero...

 
Přípravný turnaj žen - Budapešt (HUN)

Česká republika - Maďarsko 3:1 (25:20, 25:20, 24:26, 25:14)

 
FIVB Beach Pro Tour Futures

Cortegaca (POR) o 3. místo: Dunárová / Resová – Namike / Ebere (LAT) 2:1 (21:18, 20:22, 16:14) semifinále: Schmitt / Paul (GER) – Dunárová /...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018