V uplynulém týdnu se Michaela Mlejnková díky dvěma výhrám vrátila na 1. místo francouzské nejvyšší soutěže. V Itálii ani další výborný individuální výkon Veroniky Trnkové nepomohl překvapit favorita utkání, nedařilo se ani celku Heleny Havelkové. Eva Svobodová nepřešla přes nástrahy semifinále a švýcarské finále si nezahraje. Ani v Polsku a Bundeslize moc české radosti nebylo, jedinou výhru zaznamenala Kateřina Valková.
průběžné umístění:10/12
odehrála celé utkání
Wroclaw – Opole 1:3 (20:25, 25:21, 14:25, 21:25)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
18 / 12 | 8 / 0 | 16 / 56% | 35 / 16 / 46% | 2 |
průběžné umístění: 7/12
žádné utkání nehrála
průběžné umístění: 1/14
odehrála celá utkání
Le Cannet – Beziers 3:0 (25:21, 25:14, 25:17)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
12 / 5 | 9 / 0 | 23 / 48% | 24 / 10 / 42% | 2 |
Nancy – Le Cannet 1:3 (25:21, 22:25, 18:25, 18:25)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
23 / 17 | 12 / 1 | 25 / 56% | 52 / 22 / 42% | 0 |
průběžné umístění: 13/14
odehrála celé utkání
Scandicci – Roma 3:1 (25:19, 23:25, 25:22, 25:18)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
12 / 7 | 17 / 1 | 0 | 12 / 9 / 75% | 2 |
průběžné umístění: 12/14
Perugia – Conegliano 0:3 (14:25, 18:25, 18:25) - odehrála první půlku utkání
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
2 / -5 | 5 / 0 | 16 / 50% | 15 / 2 / 13% | 0 |
Perugia – Chieri 1:3 (20:25, 25:22, 6:25, 17:25) - odehrála celé utkání
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
11 / -1 | 12 / 0 | 25 / 60% | 26 / 9 / 35% | 2 |
průběžné umístění: 8/12
Erfurt – Munster 3:2 (20:25, 22:25, 25:18, 25:23 15:13) - odehrála celé utkání
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
3 / 0 | 20 / 0 | 0 | 3 / 1 / 33% | 2 |
Munster – Straubing 3:0 (25:13, 25:23, 25:22) - hrála 1. a 2. set
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
2 / 2 | 4 / 1 | 0 | 1 / 1 / 100% | 0 |
průběžné umístění: 6/12
hrála 1. a 2. set
Schwerin – Aachen 3:0 (25:15, 25:16, 25:20)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
2 / -1 | 4 / 0 | 20 / 45% | 15 / 2 / 13% | 0 |
průběžné umístění: 7/12
hrála 1. set
Potsdam – Wiesbaden 3:1 (25:13, 14:25, 25:20, 25:17)
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
0 | 1 / 0 | 0 | 1 / 0 / 0% | 0 |
semifinále
konečný stav série 0:3 - do finále nepostoupila
Pfeffingen – Schaffhausen 3:0 (26:24, 25:11, 25:16)
v 1. setu střídala, 2. a 3. set odehrála celý
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
9 / 5 | 7 / 0 | 10 / 50% | 24 / 6 / 25% | 2 |
Schaffhausen – Pfeffingen 2:3 (25:15, 23:25, 25:19, 11:25, 13:15)
střídala v 3. a 4. setu, 5. set odehrála celý
body | podání | příjem | útok | blok | ||||
celkem/ +- body | celkem/esa | celkem/úspěšnost | celkem/body/úspěšnost | celkem | ||||
3 / -1 | 2 / 0 | 9 / 56% | 10 / 3 / 30% | 0 |
Autoři: Jiří Carba, Miloslav Javůrek, foto Volero Le Cannet
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)