Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Městský přebor muži Vedoucí soutěže: Štěpán Říha jr. , E: srihas@seznam.cz, M: 724 578 516
1. kolo
1 2. 9. 2021, 17:00 Sokol Husovice B - .
2 2. 9. 2021, 17:00 Lužánky BBBB - TJ Komín 1:3 (-11,-21,23,-21)
3 2. 9. 2021, 17:00 MAC Eagles - Sokol Řečkovice A 3:0 (13,23,13)
4 2. 9. 2021, 17:00 Orel Židenice A - Sokol Komín 2:3 (15,22,-23,-23,-8)
5 2. 9. 2021, 17:00 Orel Obřany - SKP Kometa Brno C Všetečka P.
2. kolo
6 7. 9. 2021, 17:00 - SKP Kometa Brno C .
7 7. 9. 2021, 17:00 Sokol Komín - Orel Obřany 1:3 (23,-23,-21,-19)
8 7. 9. 2021, 17:00 Sokol Řečkovice A - Orel Židenice A 0:3 (-23,-24,-21)
9 7. 9. 2021, 17:00 TJ Komín - MAC Eagles Malach J.
10 7. 9. 2021, 17:00 Sokol Husovice B - Lužánky BBBB 0:3 (-12,-21,-20)
3. kolo
11 9. 9. 2021, 17:00 Lužánky BBBB - .
12 9. 9. 2021, 17:00 MAC Eagles - Sokol Husovice B 3:0 (23,11,23)
13 9. 9. 2021, 17:00 Orel Židenice A - TJ Komín 1:3 (23,-24,-20,-16)
14 9. 9. 2021, 17:00 Orel Obřany - Sokol Řečkovice A 3:0 (27,14,21)
15 9. 9. 2021, 17:00 SKP Kometa Brno C - Sokol Komín Všetečka P.
4. kolo
16 14. 9. 2021, 17:00 - Sokol Komín .
17 14. 9. 2021, 17:00 Sokol Řečkovice A - SKP Kometa Brno C 0:3 (-18,-15,-22)
18 14. 9. 2021, 17:00 TJ Komín - Orel Obřany 0:3 (-21,-26,-22)
19 5. 10. 2021, 17:00 Sokol Husovice B - Orel Židenice A Řezáč M.
20 14. 9. 2021, 17:00 Lužánky BBBB - MAC Eagles 3:0 (23,13,19)
5. kolo
21 16. 9. 2021, 17:00 MAC Eagles - .
22 16. 9. 2021, 17:00 Orel Židenice A - Lužánky BBBB 0:3 (-19,-22,-21)
23 7. 10. 2021, 17:00 Orel Obřany - Sokol Husovice B 2:3 (-19,20,21,-20,-12)
24 16. 9. 2021, 17:00 SKP Kometa Brno C - TJ Komín Všetečka P.
25 16. 9. 2021, 17:00 Sokol Komín - Sokol Řečkovice A 3:1 (-22,12,22,7)
6. kolo
26 21. 9. 2021, 17:00 - Sokol Řečkovice A .
27 21. 9. 2021, 17:00 TJ Komín - Sokol Komín 1:3 (-13,-19,21,-26)
28 21. 9. 2021, 17:00 Sokol Husovice B - SKP Kometa Brno C Všetečka P.
29 21. 9. 2021, 17:00 Lužánky BBBB - Orel Obřany 2:3 (-21,21,17,-23,-13)
30 21. 9. 2021, 17:00 MAC Eagles - Orel Židenice A 2:3 (21,-21,-19,18,-11)
7. kolo
31 23. 9. 2021, 17:00 Orel Židenice A - .
32 23. 9. 2021, 17:00 Orel Obřany - MAC Eagles 3:1 (18,-20,27,22)
33 23. 9. 2021, 17:00 SKP Kometa Brno C - Lužánky BBBB 0:3 (-18,-21,-20)
34 23. 9. 2021, 17:00 Sokol Komín - Sokol Husovice B 3:1 (-15,20,21,17)
35 23. 9. 2021, 17:00 Sokol Řečkovice A - TJ Komín 3:1 (15,21,-17,22)
8. kolo
36 28. 9. 2021, 17:00 - TJ Komín .
37 14. 10. 2021, 17:00 Sokol Husovice B - Sokol Řečkovice A 0:3 (-19,-18,-19)
38 28. 9. 2021, 17:00 Lužánky BBBB - Sokol Komín 3:1 (19,-17,18,20)
39 28. 9. 2021, 17:00 MAC Eagles - SKP Kometa Brno C Kobylka B.
40 28. 9. 2021, 17:00 Orel Židenice A - Orel Obřany 3:1 (-17,23,19,17)
9. kolo
41 30. 9. 2021, 17:00 Orel Obřany - .
42 30. 9. 2021, 17:00 SKP Kometa Brno C - Orel Židenice A 0:3 (-21,-18,-18)
43 30. 9. 2021, 17:00 Sokol Komín - MAC Eagles 3:0 (21,21,22)
44 30. 9. 2021, 17:00 Sokol Řečkovice A - Lužánky BBBB 1:3 (-20,-22,23,-18)
45 30. 9. 2021, 17:00 TJ Komín - Sokol Husovice B 0:3 (-20,-16,-25)
10. kolo
46 10. 5. 2022, 17:30 - Sokol Husovice B .
47 10. 5. 2022, 17:30 TJ Komín - Lužánky BBBB .
48 10. 5. 2022, 17:30 Sokol Řečkovice A - MAC Eagles .
49 10. 5. 2022, 17:30 Sokol Komín - Orel Židenice A .
50 10. 5. 2022, 17:30 SKP Kometa Brno C - Orel Obřany .
11. kolo
51 12. 5. 2022, 17:30 SKP Kometa Brno C - .
52 12. 5. 2022, 17:30 Orel Obřany - Sokol Komín .
53 12. 5. 2022, 17:30 Orel Židenice A - Sokol Řečkovice A .
54 12. 5. 2022, 17:30 MAC Eagles - TJ Komín .
55 12. 5. 2022, 17:30 Lužánky BBBB - Sokol Husovice B .
12. kolo
56 17. 5. 2022, 17:30 - Lužánky BBBB .
57 17. 5. 2022, 17:30 Sokol Husovice B - MAC Eagles .
58 17. 5. 2022, 17:30 TJ Komín - Orel Židenice A .
59 17. 5. 2022, 17:30 Sokol Řečkovice A - Orel Obřany .
60 17. 5. 2022, 17:30 Sokol Komín - SKP Kometa Brno C .
13. kolo
61 19. 5. 2022, 17:30 Sokol Komín - .
62 19. 5. 2022, 17:30 SKP Kometa Brno C - Sokol Řečkovice A .
63 19. 5. 2022, 17:30 Orel Obřany - TJ Komín .
64 19. 5. 2022, 17:30 Orel Židenice A - Sokol Husovice B .
65 19. 5. 2022, 17:30 MAC Eagles - Lužánky BBBB .
14. kolo
66 24. 5. 2022, 17:30 - MAC Eagles .
67 24. 5. 2022, 17:30 Lužánky BBBB - Orel Židenice A .
68 24. 5. 2022, 17:30 Sokol Husovice B - Orel Obřany .
69 24. 5. 2022, 17:30 TJ Komín - SKP Kometa Brno C .
70 24. 5. 2022, 17:30 Sokol Řečkovice A - Sokol Komín .
15. kolo
71 26. 5. 2022, 17:30 Sokol Řečkovice A - .
72 26. 5. 2022, 17:30 Sokol Komín - TJ Komín .
73 26. 5. 2022, 17:30 SKP Kometa Brno C - Sokol Husovice B .
74 26. 5. 2022, 17:30 Orel Obřany - Lužánky BBBB .
75 26. 5. 2022, 17:30 Orel Židenice A - MAC Eagles .
16. kolo
76 31. 5. 2022, 17:30 - Orel Židenice A .
77 31. 5. 2022, 17:30 MAC Eagles - Orel Obřany .
78 31. 5. 2022, 17:30 Lužánky BBBB - SKP Kometa Brno C .
79 31. 5. 2022, 17:30 Sokol Husovice B - Sokol Komín .
80 31. 5. 2022, 17:30 TJ Komín - Sokol Řečkovice A .
17. kolo
81 2. 6. 2022, 17:30 TJ Komín - .
82 2. 6. 2022, 17:30 Sokol Řečkovice A - Sokol Husovice B .
83 2. 6. 2022, 17:30 Sokol Komín - Lužánky BBBB .
84 2. 6. 2022, 17:30 SKP Kometa Brno C - MAC Eagles .
85 2. 6. 2022, 17:30 Orel Obřany - Orel Židenice A .
18. kolo
86 7. 6. 2022, 17:30 - Orel Obřany .
87 7. 6. 2022, 17:30 Orel Židenice A - SKP Kometa Brno C .
88 7. 6. 2022, 17:30 MAC Eagles - Sokol Komín .
89 7. 6. 2022, 17:30 Lužánky BBBB - Sokol Řečkovice A .
90 7. 6. 2022, 17:30 Sokol Husovice B - TJ Komín .
© ČVS 2015-2018