Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
6. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
7. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE

Kalendář utkání

kalendář skupiny tabulka
Krajský přebor juniorek Krajský přebor juniorek
1. kolo
1 19. 9. 2021, 10:00 Mělník - Hořovice Pořadatel: TJ EMĚ Mělník .
2 19. 9. 2021, 10:00 Neratovice - Komárov .
3 19. 9. 2021, 10:00 Hořovice - Neratovice .
4 19. 9. 2021, 10:00 Komárov - Mělník .
5 19. 9. 2021, 10:00 Kunice - Rakovník A Pořadatel: TJ Kunice .
6 19. 9. 2021, 10:00 Rakovník A - Rakovník B .
7 19. 9. 2021, 10:00 Rakovník B - Kunice .
2. kolo
8 26. 9. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Mělník Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou .
9 26. 9. 2021, 10:00 Čelákovice - Neratovice .
10 26. 9. 2021, 10:00 Mělník - Čelákovice .
11 26. 9. 2021, 10:00 Neratovice - Benátky nad Jizerou .
12 26. 9. 2021, 10:00 Hořovice - Kunice Pořadatel: TJ Spartak Hořovice .
13 26. 9. 2021, 10:00 Kunice - Komárov .
14 26. 9. 2021, 10:00 Komárov - Hořovice .
3. kolo
15 10. 10. 2021, 10:00 Rakovník A - Komárov Pořadatel: VK Rakovník .
16 10. 10. 2021, 10:00 Rakovník B - Hořovice .
17 10. 10. 2021, 10:00 Komárov - Rakovník B .
18 10. 10. 2021, 10:00 Hořovice - Rakovník A .
19 10. 10. 2021, 10:00 Kunice - Čelákovice Pořadatel: TJ Kunice .
20 10. 10. 2021, 10:00 Čelákovice - Benátky nad Jizerou .
21 10. 10. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kunice .
4. kolo
22 24. 10. 2021, 10:00 Čelákovice - Rakovník A Pořadatel: VSC Čelákovice .
23 24. 10. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Rakovník B .
24 24. 10. 2021, 10:00 Rakovník A - Benátky nad Jizerou .
25 24. 10. 2021, 10:00 Rakovník B - Čelákovice .
26 24. 10. 2021, 10:00 Neratovice - Kunice Pořadatel: TJ Neratovice .
27 24. 10. 2021, 10:00 Kunice - Mělník .
28 24. 10. 2021, 10:00 Mělník - Neratovice .
5. kolo
29 14. 11. 2021, 10:00 Rakovník B - Neratovice Pořadatel: VK Rakovník .
30 14. 11. 2021, 10:00 Rakovník A - Mělník .
31 14. 11. 2021, 10:00 Neratovice - Rakovník A .
32 14. 11. 2021, 10:00 Mělník - Rakovník B .
33 14. 11. 2021, 10:00 Komárov - Čelákovice Pořadatel: TJ Sokol Komárov .
34 14. 11. 2021, 10:00 Hořovice - Benátky nad Jizerou .
35 14. 11. 2021, 10:00 Čelákovice - Hořovice .
36 14. 11. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Komárov .
6. kolo
37 12. 12. 2021, 10:00 Hořovice - Neratovice Pořadatel: TJ Spartak Hořovice .
38 12. 12. 2021, 10:00 Komárov - Mělník .
39 12. 12. 2021, 10:00 Neratovice - Komárov .
40 12. 12. 2021, 10:00 Mělník - Hořovice .
41 12. 12. 2021, 10:00 Rakovník A - Kunice Pořadatel: VK Rakovník .
42 12. 12. 2021, 10:00 Kunice - Rakovník B .
43 12. 12. 2021, 10:00 Rakovník B - Rakovník A .
7. kolo
44 9. 1. 2022, 10:00 Mělník - Benátky nad Jizerou Pořadatel: TJ EMĚ Mělník .
45 9. 1. 2022, 10:00 Neratovice - Čelákovice .
46 9. 1. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Neratovice .
47 9. 1. 2022, 10:00 Čelákovice - Mělník .
48 9. 1. 2022, 10:00 Kunice - Hořovice Pořadatel: TJ Kunice .
49 9. 1. 2022, 10:00 Hořovice - Komárov .
50 9. 1. 2022, 10:00 Komárov - Kunice .
8. kolo
51 30. 1. 2022, 10:00 Komárov - Rakovník A Pořadatel: TJ Sokol Komárov .
52 30. 1. 2022, 10:00 Hořovice - Rakovník B .
53 30. 1. 2022, 10:00 Rakovník A - Hořovice .
54 30. 1. 2022, 10:00 Rakovník B - Komárov .
55 30. 1. 2022, 10:00 Čelákovice - Kunice Pořadatel: VSC Čelákovice .
56 30. 1. 2022, 10:00 Kunice - Benátky nad Jizerou .
57 30. 1. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Čelákovice .
9. kolo
58 5. 3. 2022, 10:00 Rakovník B - Benátky nad Jizerou Pořadatel: VK Rakovník .
59 5. 3. 2022, 10:00 Rakovník A - Čelákovice .
60 5. 3. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Rakovník A .
61 5. 3. 2022, 10:00 Čelákovice - Rakovník B .
62 5. 3. 2022, 10:00 Kunice - Mělník Pořadatel: TJ Kunice .
63 5. 3. 2022, 10:00 Mělník - Neratovice .
64 5. 3. 2022, 10:00 Neratovice - Kunice .
10. kolo
65 13. 3. 2022, 10:00 Neratovice - Rakovník B Pořadatel: TJ Neratovice .
66 13. 3. 2022, 10:00 Mělník - Rakovník A .
67 13. 3. 2022, 10:00 Rakovník B - Mělník .
68 13. 3. 2022, 10:00 Rakovník A - Neratovice .
69 13. 3. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Hořovice Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou .
70 13. 3. 2022, 10:00 Čelákovice - Komárov .
71 13. 3. 2022, 10:00 Hořovice - Čelákovice .
72 13. 3. 2022, 10:00 Komárov - Benátky nad Jizerou .
© ČVS 2015-2018