Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

1. část soutěže - skupina D

11. kolo
Benešov2:3Tábor(-23, 14, 21, -20, -13)
Hlincovka3:0Plzeň B(12, 15, 13)
Č. Budějovice B3:0Klatovy(18, 12, 15)
Příští kolo
Benešov3:2TáborSO2.10.14:00
Hlincovka3:0Plzeň BSO27.11.15:00
Č. Budějovice B3:0KlatovyÚT11.1.18:30
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SK Hlincovka 20 19 1 0 0 60:3 1544:973 59
2 Volejbal Plzeň B 20 10 3 2 5 45:32 1654:1565 38
3 VK MADETA České Budějovice B 20 7 1 3 9 32:43 1521:1637 26
4 SK Volejbal Klatovy 20 6 2 2 10 29:41 1426:1538 24
5 Volejbal Tábor 20 5 3 2 10 33:42 1526:1651 23
6 VK Benešovská 1. volejbalová 20 1 2 3 14 18:56 1405:1712 10
kalendář skupiny
1. část - skupina D
1. kolo
1 27. 11. 2021, 10:00 Tábor - Benešov 3:0 (20,23,16)
2 2. 10. 2021, 09:00 Plzeň B - Hlincovka 1:3 (15,-16,-15,-15)
3 2. 10. 2021, 10:00 Klatovy - Č. Budějovice B 3:2 (-20,22,20,-22,15)
2. kolo
4 27. 11. 2021, 14:00 Tábor - Benešov 3:0 (22,18,25)
5 2. 10. 2021, 13:00 Plzeň B - Hlincovka 0:3 (-24,-10,-19)
6 2. 10. 2021, 14:00 Klatovy - Č. Budějovice B 3:0 (18,23,22)
3. kolo
7 9. 10. 2021, 09:00 Benešov - Č. Budějovice B 1:3 (-21,15,-16,-19)
8 17. 11. 2021, 13:00 Hlincovka - Klatovy 3:0 (15,17,22)
9 4. 12. 2021, 10:00 Tábor - Plzeň B 3:2 (-26,23,19,-21,10)
4. kolo
10 9. 10. 2021, 13:00 Benešov - Č. Budějovice B 2:3 (24,-23,-17,22,-12)
11 17. 11. 2021, 16:00 Hlincovka - Klatovy 3:0 (11,22,15)
12 4. 12. 2021, 14:00 Tábor - Plzeň B 1:3 (22,-20,-17,-14)
5. kolo
13 23. 10. 2021, 09:00 Plzeň B - Benešov Univerzitní 2765 Plzeň - Jižní Předměstí 3:0 (22,16,24)
14 24. 10. 2021, 10:00 Klatovy - Tábor Studentská 646 Klatovy - Klatovy IV 3:0 (15,13,13)
15 23. 10. 2021, 10:00 Č. Budějovice B - Hlincovka O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 0:3 (-11,-18,-17)
6. kolo
16 23. 10. 2021, 13:00 Plzeň B - Benešov Univerzitní 2765 Plzeň - Jižní Předměstí 3:0 (19,19,23)
17 24. 10. 2021, 14:00 Klatovy - Tábor Studentská 646 Klatovy - Klatovy IV 2:3 (-23,29,-7,18,-9)
18 23. 10. 2021, 14:00 Č. Budějovice B - Hlincovka O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 0:3 (-17,-13,-7)
7. kolo
19 6. 11. 2021, 11:00 Benešov - Hlincovka 0:3 (-12,-14,-12)
20 8. 1. 2022, 10:00 Tábor - Č. Budějovice B 1:3 (-19,20,-20,-12)
21 6. 11. 2021, 09:00 Plzeň B - Klatovy Univerzitní 2765 Plzeň - Jižní Předměstí 3:0 (17,19,24)
8. kolo
22 6. 11. 2021, 15:00 Benešov - Hlincovka 0:3 (-15,-8,-14)
23 8. 1. 2022, 14:00 Tábor - Č. Budějovice B 3:0 (14,14,21)
24 6. 11. 2021, 13:00 Plzeň B - Klatovy Univerzitní 2765 Plzeň - Jižní Předměstí 3:0 (17,18,15)
9. kolo
25 13. 11. 2021, 11:00 Klatovy - Benešov 3:0 (19,11,19)
26 13. 11. 2021, 10:00 Č. Budějovice B - Plzeň B O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 3:1 (16,-21,19,23)
27 15. 1. 2022, 10:00 Hlincovka - Tábor 3:0 (11,18,17)
10. kolo
28 13. 11. 2021, 15:00 Klatovy - Benešov 3:2 (-23,14,20,-23,9)
29 13. 11. 2021, 14:00 Č. Budějovice B - Plzeň B O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 2:3 (-23,20,23,-23,-7)
30 15. 1. 2022, 14:00 Hlincovka - Tábor 3:0 (17,21,20)
11. kolo
31 2. 10. 2021, 10:00 Benešov - Tábor 2:3 (-23,14,21,-20,-13)
32 27. 11. 2021, 11:00 Hlincovka - Plzeň B 3:0 (12,15,13)
33 7. 12. 2021, 17:00 Č. Budějovice B - Klatovy Přeloženo COVID-19 3:0 (18,12,15)
12. kolo
34 2. 10. 2021, 14:00 Benešov - Tábor 3:2 (-19,-25,11,20,13)
35 27. 11. 2021, 15:00 Hlincovka - Plzeň B 3:0 (8,15,16)
36 11. 1. 2022, 18:30 Č. Budějovice B - Klatovy Přeloženo COVID-19 3:0 (22,9,24)
13. kolo
37 4. 12. 2021, 10:00 Č. Budějovice B - Benešov Třebízského 1044 České Budějovice - České Budějovice 5 3:1 (15,21,-21,17)
38 4. 12. 2021, 11:00 Klatovy - Hlincovka 0:3 (-9,-20,-22)
39 9. 10. 2021, 10:00 Plzeň B - Tábor 3:1 (14,-18,14,15)
14. kolo
40 4. 12. 2021, 16:00 Č. Budějovice B - Benešov Třebízského 1044 České Budějovice - České Budějovice 5 1:3 (-25,12,-10,-18)
41 4. 12. 2021, 15:00 Klatovy - Hlincovka 0:3 (-14,-18,-16)
42 9. 10. 2021, 14:00 Plzeň B - Tábor 3:2 (22,-14,17,-19,14)
15. kolo
43 11. 12. 2021, 10:00 Benešov - Plzeň B 1:3 (-21,19,-22,-11)
44 18. 12. 2021, 10:00 Tábor - Klatovy 3:0 (12,15,23)
45 2. 12. 2021, 18:00 Hlincovka - Č. Budějovice B 3:2 (13,6,-19,-12,20)
16. kolo
46 11. 12. 2021, 14:00 Benešov - Plzeň B 3:2 (-12,18,-17,25,15)
47 18. 12. 2021, 14:00 Tábor - Klatovy 1:3 (18,-10,-21,-23)
48 9. 12. 2021, 18:00 Hlincovka - Č. Budějovice B 3:0 (11,23,16)
17. kolo
49 8. 1. 2022, 10:00 Hlincovka - Benešov 3:0 (15,15,11)
50 7. 11. 2021, 10:00 Č. Budějovice B - Tábor 3:1 (24,-22,15,23)
51 9. 1. 2022, 10:00 Klatovy - Plzeň B 2:3 (-17,23,11,-19,-11)
18. kolo
52 8. 1. 2022, 14:00 Hlincovka - Benešov 3:0 (12,11,10)
53 7. 11. 2021, 14:00 Č. Budějovice B - Tábor 0:3 (-24,-19,-20)
54 9. 1. 2022, 14:00 Klatovy - Plzeň B 1:3 (19,-22,-23,-15)
19. kolo
55 16. 1. 2022, 10:00 Benešov - Klatovy 0:3 (-22,-18,-23)
56 16. 1. 2022, 10:00 Plzeň B - Č. Budějovice B 3:0 (18,9,11)
57 13. 11. 2021, 10:00 Tábor - Hlincovka 0:3 (-20,-17,-7)
20. kolo
58 16. 1. 2022, 14:00 Benešov - Klatovy 0:3 (-18,-20,-23)
59 16. 1. 2022, 14:00 Plzeň B - Č. Budějovice B 3:1 (10,-19,19,7)
60 13. 11. 2021, 14:00 Tábor - Hlincovka 0:3 (-12,-19,-19)
Vedoucí soutěže: Petr PAVLICA, Vodova 336/108, 612 00 Brno, MT: 737925149, E-mail: pavlica@vkkpbrno.cz
© ČVS 2015-2018