Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

1. část soutěže - skupina A

20. kolo
Bižuterie3:0Dansport(15, 10, 8)
Jirkov3:0Slavia Liberec(15, 17, 12)
Teplice0:3Kralupy(-13, -15, -19)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Bižuterie - SG 20 18 2 0 0 60:4 1560:992 58
2 TJ Kralupy 20 16 0 1 3 50:13 1490:1008 49
3 VK Šanov Teplice 20 8 1 2 9 33:39 1515:1569 28
4 VK Jirkov-Ervěnice 20 5 3 1 11 29:44 1404:1630 22
5 SK Dansport Praha 20 2 3 2 13 23:52 1381:1726 14
6 USK Slavia Liberec 20 2 0 3 15 13:56 1188:1613 9
kalendář skupiny
1. část - skupina A
1. kolo
1 2. 10. 2021, 10:00 Teplice - Bižuterie 0:3 (-13,-22,-22)
2 2. 10. 2021, 10:00 Jirkov - Kralupy 0:3 (-13,-11,-14)
3 2. 10. 2021, 11:00 Dansport - Slavia Liberec 3:1 (-17,19,15,24)
2. kolo
4 2. 10. 2021, 14:00 Teplice - Bižuterie 2:3 (-17,18,-22,27,-11)
5 2. 10. 2021, 14:00 Jirkov - Kralupy 0:3 (-13,-19,-14)
6 2. 10. 2021, 15:00 Dansport - Slavia Liberec 1:3 (25,-16,-21,-20)
3. kolo
7 9. 10. 2021, 10:00 Bižuterie - Slavia Liberec Ještědská 354 Liberec - Liberec VIII-Dolní Hanychov 3:0 (4,8,9)
8 20. 11. 2021, 10:00 Kralupy - Dansport Přeloženo COVID-19 3:0 (7,5,13)
9 17. 11. 2021, 10:00 Teplice - Jirkov 1:3 (-21,23,-23,-23)
4. kolo
10 9. 10. 2021, 14:00 Bižuterie - Slavia Liberec Ještědská 354 Liberec - Liberec VIII-Dolní Hanychov 3:0 (12,5,11)
11 20. 11. 2021, 14:00 Kralupy - Dansport Přeloženo COVID-19 3:0 (8,12,19)
12 17. 11. 2021, 14:00 Teplice - Jirkov 3:1 (17,28,-28,17)
5. kolo
13 23. 10. 2021, 10:00 Jirkov - Bižuterie 0:3 (-19,-9,-15)
14 23. 10. 2021, 10:00 Dansport - Teplice 0:3 (-14,-18,-19)
15 23. 10. 2021, 10:00 Slavia Liberec - Kralupy 0:3 (-17,-12,-19)
6. kolo
16 23. 10. 2021, 14:00 Jirkov - Bižuterie 0:3 (-15,-8,-16)
17 23. 10. 2021, 14:00 Dansport - Teplice 0:3 (-10,-22,-21)
18 23. 10. 2021, 14:00 Slavia Liberec - Kralupy 0:3 (-21,-12,-14)
7. kolo
19 21. 11. 2021, 10:00 Bižuterie - Kralupy 3:0 (17,14,14)
20 6. 11. 2021, 10:00 Teplice - Slavia Liberec 3:2 (18,-16,-15,22,8)
21 6. 11. 2021, 10:00 Jirkov - Dansport 2:3 (24,-19,-19,21,-13)
8. kolo
22 21. 11. 2021, 14:00 Bižuterie - Kralupy 3:0 (20,21,23)
23 6. 11. 2021, 14:00 Teplice - Slavia Liberec 3:0 (18,23,7)
24 6. 11. 2021, 14:00 Jirkov - Dansport 3:2 (-21,14,-22,23,11)
9. kolo
25 13. 11. 2021, 11:00 Dansport - Bižuterie 0:3 (-18,-11,-21)
26 13. 11. 2021, 10:00 Slavia Liberec - Jirkov 2:3 (-20,-20,15,19,-4)
27 16. 1. 2022, 10:00 Kralupy - Teplice Přeloženo COVID-19 3:0 (14,14,17)
10. kolo
28 13. 11. 2021, 15:00 Dansport - Bižuterie 0:3 (-12,-20,-14)
29 13. 11. 2021, 14:00 Slavia Liberec - Jirkov 0:3 (-14,-20,-21)
30 16. 1. 2022, 14:00 Kralupy - Teplice Přeloženo COVID-19 3:0 (17,10,17)
11. kolo
31 27. 11. 2021, 12:00 Bižuterie - Teplice 3:0 (19,16,16)
32 27. 11. 2021, 11:00 Kralupy - Jirkov 3:0 (7,16,8)
33 27. 11. 2021, 10:00 Slavia Liberec - Dansport 2:3 (23,24,-20,-23,-12)
12. kolo
34 27. 11. 2021, 14:00 Bižuterie - Teplice 3:0 (16,21,13)
35 27. 11. 2021, 15:00 Kralupy - Jirkov 3:0 (12,21,14)
36 27. 11. 2021, 14:00 Slavia Liberec - Dansport 0:3 (-23,-22,-20)
13. kolo
37 18. 12. 2021, 12:00 Slavia Liberec - Bižuterie U Přehrady 4747 Jablonec nad Nisou 0:3 (-7,-23,-14)
38 4. 12. 2021, 10:00 Dansport - Kralupy 1:3 (-20,18,-12,-10)
39 19. 12. 2021, 10:00 Jirkov - Teplice 1:3 (-20,-18,21,-20)
14. kolo
40 18. 12. 2021, 14:00 Slavia Liberec - Bižuterie U Přehrady 4747 Jablonec nad Nisou 0:3 (-17,-21,-7)
41 4. 12. 2021, 14:00 Dansport - Kralupy 0:3 (-13,-11,-11)
42 19. 12. 2021, 14:00 Jirkov - Teplice 1:3 (-16,23,-22,-14)
15. kolo
43 11. 12. 2021, 10:00 Bižuterie - Jirkov 3:0 (12,11,13)
44 18. 12. 2021, 10:00 Teplice - Dansport 2:3 (-25,22,-15,14,-10)
45 11. 12. 2021, 10:00 Kralupy - Slavia Liberec 3:0 (10,16,20)
16. kolo
46 11. 12. 2021, 14:00 Bižuterie - Jirkov 3:0 (17,13,9)
47 18. 12. 2021, 14:00 Teplice - Dansport 3:1 (-18,21,22,16)
48 11. 12. 2021, 14:00 Kralupy - Slavia Liberec 3:0 (10,4,9)
17. kolo
49 8. 1. 2022, 10:00 Kralupy - Bižuterie 0:3 (-18,-18,-20)
50 9. 1. 2022, 10:00 Slavia Liberec - Teplice 0:3 (-20,-20,-16)
51 8. 1. 2022, 11:00 Dansport - Jirkov 2:3 (22,-16,-22,15,-12)
18. kolo
52 8. 1. 2022, 14:00 Kralupy - Bižuterie 2:3 (-23,15,-25,18,-9)
53 9. 1. 2022, 14:00 Slavia Liberec - Teplice 3:1 (18,20,-16,16)
54 8. 1. 2022, 15:00 Dansport - Jirkov 1:3 (-23,23,-17,-24)
19. kolo
55 16. 1. 2022, 10:00 Bižuterie - Dansport 3:0 (13,13,8)
56 16. 1. 2022, 10:00 Jirkov - Slavia Liberec 3:0 (11,15,20)
57 5. 12. 2021, 10:00 Teplice - Kralupy 0:3 (-20,-18,-17)
20. kolo
58 16. 1. 2022, 14:00 Bižuterie - Dansport 3:0 (15,10,8)
59 16. 1. 2022, 14:00 Jirkov - Slavia Liberec 3:0 (15,17,12)
60 5. 12. 2021, 14:00 Teplice - Kralupy 0:3 (-13,-15,-19)
Vedoucí soutěže: Petr PAVLICA, Vodova 336/108, 612 00 Brno, MT: 737925149, E-mail: pavlica@vkkpbrno.cz
© ČVS 2015-2018