Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

1. část soutěže - skupina B

20. kolo
Náchod0:3Nymburk(-14, -18, -21)
H. Králové-
Kolín3:1Hronov(17, -21, 23, 16)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Slavia Hradec Králové 16 14 0 1 1 45:7 1257:903 43
2 Volleyball Nymburk 16 12 1 0 3 40:15 1328:1076 38
3 SK Volejbal Kolín 16 5 2 0 9 23:36 1233:1382 19
4 SPORT KLUB Náchod 16 3 2 2 9 20:39 1116:1330 15
5 VK Hronov 16 1 0 2 13 14:45 1145:1388 5
kalendář skupiny
1. část - skupina B
1. kolo
1 2. 10. 2021, 10:00 Kolín - Náchod 3:1 (19,-15,23,25)
2 2. 10. 2021, 10:00 H. Králové - Hronov 3:0 (10,15,10)
3 2. 10. 2021, 10:00 Nymburk - .
2. kolo
4 2. 10. 2021, 14:00 Kolín - Náchod 3:2 (-21,-19,26,23,5)
5 2. 10. 2021, 14:00 H. Králové - Hronov 3:0 (12,16,15)
6 2. 10. 2021, 14:00 Nymburk - .
3. kolo
7 9. 10. 2021, 10:00 Náchod - .
8 9. 10. 2021, 10:00 Hronov - Nymburk 1:3 (22,-20,-18,-15)
9 9. 10. 2021, 09:00 Kolín - H. Králové 0:3 (-19,-17,-19)
4. kolo
10 9. 10. 2021, 14:00 Náchod - .
11 9. 10. 2021, 14:00 Hronov - Nymburk 0:3 (-22,-21,-22)
12 9. 10. 2021, 13:00 Kolín - H. Králové 0:3 (-11,-16,-13)
5. kolo
13 23. 10. 2021, 11:00 H. Králové - Náchod 3:0 (22,11,15)
14 23. 10. 2021, 10:00 Nymburk - Kolín 3:0 (15,16,18)
15 23. 10. 2021, 10:00 - Hronov .
6. kolo
16 23. 10. 2021, 15:00 H. Králové - Náchod 3:0 (12,15,18)
17 23. 10. 2021, 14:00 Nymburk - Kolín 3:0 (27,18,22)
18 23. 10. 2021, 14:00 - Hronov .
7. kolo
19 6. 11. 2021, 10:00 Náchod - Hronov 3:1 (-20,18,9,23)
20 6. 11. 2021, 10:00 Kolín - .
21 6. 11. 2021, 10:00 H. Králové - Nymburk Hradecká 1231 Hradec Králové 2:3 (19,-23,20,-14,-14)
8. kolo
22 6. 11. 2021, 14:00 Náchod - Hronov 3:2 (17,-20,23,-17,14)
23 6. 11. 2021, 14:00 Kolín - .
24 6. 11. 2021, 14:00 H. Králové - Nymburk Hradecká 1231 Hradec Králové 1:3 (-21,-22,23,-11)
9. kolo
25 13. 11. 2021, 11:00 Nymburk - Náchod 3:0 (12,16,15)
26 13. 11. 2021, 10:00 - H. Králové .
27 13. 11. 2021, 11:00 Hronov - Kolín 3:0 (23,16,21)
10. kolo
28 13. 11. 2021, 15:00 Nymburk - Náchod 3:0 (16,2,0)
29 13. 11. 2021, 14:00 - H. Králové .
30 13. 11. 2021, 15:00 Hronov - Kolín 1:3 (11,-22,-25,-22)
11. kolo
31 27. 11. 2021, 10:00 Náchod - Kolín 2:3 (-22,-21,17,20,-11)
32 21. 11. 2021, 10:00 Hronov - H. Králové 0:3 (-16,-18,-18)
33 27. 11. 2021, 10:00 - Nymburk .
12. kolo
34 27. 11. 2021, 14:00 Náchod - Kolín 3:1 (-24,21,21,20)
35 21. 11. 2021, 14:00 Hronov - H. Králové 1:3 (-9,23,-18,-13)
36 27. 11. 2021, 14:00 - Nymburk .
13. kolo
37 4. 12. 2021, 10:00 - Náchod .
38 4. 12. 2021, 10:00 Nymburk - Hronov Komenského 779 Nymburk 3:1 (22,15,-24,21)
39 4. 12. 2021, 10:00 H. Králové - Kolín Hradecká 1231 Hradec Králové 3:0 (21,18,24)
14. kolo
40 4. 12. 2021, 14:00 - Náchod .
41 4. 12. 2021, 14:00 Nymburk - Hronov Komenského 779 Nymburk 3:0 (14,19,21)
42 4. 12. 2021, 14:00 H. Králové - Kolín Hradecká 1231 Hradec Králové 3:0 (19,8,14)
15. kolo
43 5. 12. 2021, 10:00 Náchod - H. Králové 0:3 (-17,-10,-12)
44 11. 12. 2021, 09:00 Kolín - Nymburk 1:3 (-12,22,-17,-33)
45 11. 12. 2021, 10:00 Hronov - .
16. kolo
46 5. 12. 2021, 14:00 Náchod - H. Králové 0:3 (-16,-16,-16)
47 11. 12. 2021, 13:00 Kolín - Nymburk 3:1 (-17,24,21,22)
48 11. 12. 2021, 14:00 Hronov - .
17. kolo
49 8. 1. 2022, 11:00 Hronov - Náchod 0:3 (-16,-21,-22)
50 8. 1. 2022, 10:00 - Kolín .
51 8. 1. 2022, 11:00 Nymburk - H. Králové 0:3 (-24,-20,-23)
18. kolo
52 8. 1. 2022, 15:00 Hronov - Náchod 2:3 (17,16,-20,-21,-11)
53 8. 1. 2022, 14:00 - Kolín .
54 8. 1. 2022, 15:00 Nymburk - H. Králové 0:3 (-20,-14,-25)
19. kolo
55 16. 1. 2022, 10:00 Náchod - Nymburk 0:3 (-20,-17,-15)
56 16. 1. 2022, 10:00 H. Králové - .
57 16. 1. 2022, 10:00 Kolín - Hronov Kutnohorská 41 Kolín - Kolín I 3:1 (12,-24,28,13)
20. kolo
58 16. 1. 2022, 14:00 Náchod - Nymburk 0:3 (-14,-18,-21)
59 16. 1. 2022, 14:00 H. Králové - .
60 16. 1. 2022, 14:00 Kolín - Hronov Kutnohorská 41 Kolín - Kolín I 3:1 (17,-21,23,16)
Vedoucí soutěže: Petr PAVLICA, Vodova 336/108, 612 00 Brno, MT: 737925149, E-mail: pavlica@vkkpbrno.cz
© ČVS 2015-2018