Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
6. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
7. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE

1. část soutěže - skupina C

1. kolo
Kometa-Orion
Žatec-
Kladno-Karlovy Vary
Příští kolo
Kometa-OrionSO2.10.14:00
Žatec-SO2.10.14:00
Kladno-Karlovy VaryNE3.10.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Kladno volejbal cz 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 VK Sever Žatec 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 VK Karlovy Vary 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 TJ Orion Praha 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 SK Kometa Praha 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
1. část - skupina C
1. kolo
1 2. 10. 2021, 10:00 Kometa - Orion .
2 2. 10. 2021, 10:00 Žatec - .
3 3. 10. 2021, 10:00 Kladno - Karlovy Vary .
2. kolo
4 2. 10. 2021, 14:00 Kometa - Orion .
5 2. 10. 2021, 14:00 Žatec - .
6 3. 10. 2021, 14:00 Kladno - Karlovy Vary .
3. kolo
7 9. 10. 2021, 10:00 Orion - Karlovy Vary .
8 9. 10. 2021, 10:00 - Kladno .
9 10. 10. 2021, 10:00 Kometa - Žatec .
4. kolo
10 9. 10. 2021, 14:00 Orion - Karlovy Vary .
11 9. 10. 2021, 14:00 - Kladno .
12 10. 10. 2021, 14:00 Kometa - Žatec .
5. kolo
13 23. 10. 2021, 10:00 Žatec - Orion .
14 23. 10. 2021, 10:00 Kladno - Kometa .
15 23. 10. 2021, 10:00 Karlovy Vary - .
6. kolo
16 23. 10. 2021, 14:00 Žatec - Orion .
17 23. 10. 2021, 14:00 Kladno - Kometa .
18 23. 10. 2021, 14:00 Karlovy Vary - .
7. kolo
19 6. 11. 2021, 10:00 Orion - .
20 7. 11. 2021, 10:00 Kometa - Karlovy Vary .
21 7. 11. 2021, 10:00 Žatec - Kladno .
8. kolo
22 6. 11. 2021, 14:00 Orion - .
23 7. 11. 2021, 14:00 Kometa - Karlovy Vary .
24 7. 11. 2021, 14:00 Žatec - Kladno .
9. kolo
25 13. 11. 2021, 10:00 Kladno - Orion .
26 13. 11. 2021, 10:00 Karlovy Vary - Žatec .
27 13. 11. 2021, 10:00 - Kometa .
10. kolo
28 13. 11. 2021, 14:00 Kladno - Orion .
29 13. 11. 2021, 14:00 Karlovy Vary - Žatec .
30 13. 11. 2021, 14:00 - Kometa .
11. kolo
31 27. 11. 2021, 10:00 Orion - Kometa .
32 27. 11. 2021, 10:00 - Žatec .
33 28. 11. 2021, 10:00 Karlovy Vary - Kladno .
12. kolo
34 27. 11. 2021, 14:00 Orion - Kometa .
35 27. 11. 2021, 14:00 - Žatec .
36 28. 11. 2021, 13:00 Karlovy Vary - Kladno .
13. kolo
37 24. 10. 2021, 10:00 Karlovy Vary - Orion .
38 4. 12. 2021, 10:00 Kladno - .
39 5. 12. 2021, 10:00 Žatec - Kometa .
14. kolo
40 24. 10. 2021, 13:00 Karlovy Vary - Orion .
41 4. 12. 2021, 14:00 Kladno - .
42 5. 12. 2021, 14:00 Žatec - Kometa .
15. kolo
43 11. 12. 2021, 10:00 Orion - Žatec .
44 11. 12. 2021, 10:00 Kometa - Kladno .
45 11. 12. 2021, 10:00 - Karlovy Vary .
16. kolo
46 11. 12. 2021, 14:00 Orion - Žatec .
47 11. 12. 2021, 14:00 Kometa - Kladno .
48 11. 12. 2021, 14:00 - Karlovy Vary .
17. kolo
49 8. 1. 2022, 10:00 - Orion .
50 9. 1. 2022, 10:00 Karlovy Vary - Kometa .
51 9. 1. 2022, 10:00 Kladno - Žatec .
18. kolo
52 8. 1. 2022, 14:00 - Orion .
53 9. 1. 2022, 13:00 Karlovy Vary - Kometa .
54 9. 1. 2022, 14:00 Kladno - Žatec .
19. kolo
55 12. 12. 2021, 10:00 Orion - Kladno .
56 15. 1. 2022, 10:00 Žatec - Karlovy Vary .
57 16. 1. 2022, 10:00 Kometa - .
20. kolo
58 12. 12. 2021, 14:00 Orion - Kladno .
59 15. 1. 2022, 13:00 Žatec - Karlovy Vary .
60 16. 1. 2022, 14:00 Kometa - .
Vedoucí soutěže: Petr PAVLICA, Svážná 395/7, 63400 Brno, MT: 737925149, E-mail: pavlica@vkkpbrno.cz
© ČVS 2015-2018