Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

1. část soutěže - skupina G

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Univerzity Palackého v Olomouci 20 15 2 0 3 53:14 1551:1210 49
2 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 20 14 1 2 3 50:24 1700:1395 46
3 TJ Frenštát pod Radhoštěm 20 8 3 2 7 38:39 1636:1694 32
4 VSC Zlín 20 6 3 1 10 32:41 1533:1545 25
5 Volejbal Kroměříž 20 5 2 3 10 32:45 1588:1720 22
6 Volejbal Vyškov 20 1 0 3 16 15:57 1284:1728 6
kalendář skupiny
1. část - skupina G
1. kolo
1 2. 10. 2021, 10:00 Uh. Hradiště - Olomouc 0:3 (-21,-21,-17)
2 17. 10. 2021, 10:00 Kroměříž - Frenštát p. R. 0:3 (-18,-18,-23)
3 2. 10. 2021, 09:00 Zlín - Vyškov 3:0 (20,11,16)
2. kolo
4 2. 10. 2021, 14:00 Uh. Hradiště - Olomouc 1:3 (-22,16,-17,-19)
5 17. 10. 2021, 14:00 Kroměříž - Frenštát p. R. 1:3 (-22,-26,19,-15)
6 2. 10. 2021, 11:00 Zlín - Vyškov 3:0 (18,21,11)
3. kolo
7 10. 10. 2021, 10:00 Olomouc - Vyškov 3:0 (14,8,14)
8 9. 10. 2021, 09:00 Frenštát p. R. - Zlín 3:0 (22,23,25)
9 9. 10. 2021, 11:00 Uh. Hradiště - Kroměříž 3:0 (18,16,15)
4. kolo
10 10. 10. 2021, 14:00 Olomouc - Vyškov 3:0 (13,4,12)
11 9. 10. 2021, 14:00 Frenštát p. R. - Zlín 2:3 (18,-20,19,-17,-8)
12 9. 10. 2021, 15:00 Uh. Hradiště - Kroměříž 3:0 (22,22,19)
5. kolo
13 24. 10. 2021, 14:00 Kroměříž - Olomouc 0:3 (-21,-19,-12)
14 23. 10. 2021, 10:00 Zlín - Uh. Hradiště 1:3 (19,-15,-18,-21)
15 23. 10. 2021, 12:00 Vyškov - Frenštát p. R. 2:3 (23,-24,-22,24,-3)
6. kolo
16 24. 10. 2021, 17:00 Kroměříž - Olomouc 2:3 (-18,22,-15,18,-10)
17 23. 10. 2021, 14:00 Zlín - Uh. Hradiště 0:3 (-22,-9,-18)
18 23. 10. 2021, 15:00 Vyškov - Frenštát p. R. 1:3 (24,-19,-14,-22)
7. kolo
19 30. 10. 2021, 10:00 Olomouc - Frenštát p. R. 3:0 (16,10,8)
20 6. 11. 2021, 10:00 Uh. Hradiště - Vyškov 3:1 (-19,19,14,6)
21 30. 11. 2021, 16:00 Kroměříž - Zlín Přeloženo COVID-19 3:0 (18,19,10)
8. kolo
22 30. 10. 2021, 14:00 Olomouc - Frenštát p. R. 3:0 (21,20,17)
23 6. 11. 2021, 14:00 Uh. Hradiště - Vyškov 3:0 (15,11,14)
24 30. 11. 2021, 18:30 Kroměříž - Zlín Přeloženo COVID-19 1:3 (-22,18,-11,-19)
9. kolo
25 21. 11. 2021, 11:00 Zlín - Olomouc 0:3 (-15,-14,-23)
26 9. 12. 2021, 18:30 Vyškov - Kroměříž Přeloženo COVID-19 1:3 (-24,17,-26,-22)
27 13. 11. 2021, 10:00 Frenštát p. R. - Uh. Hradiště 1:3 (22,-17,-23,-20)
10. kolo
28 21. 11. 2021, 15:00 Zlín - Olomouc 0:3 (-18,-20,-21)
29 7. 1. 2022, 17:30 Vyškov - Kroměříž Přeloženo COVID-19 1:3 (-25,-22,25,-19)
30 13. 11. 2021, 14:00 Frenštát p. R. - Uh. Hradiště 2:3 (22,20,-20,-16,-15)
11. kolo
31 28. 11. 2021, 10:00 Olomouc - Uh. Hradiště 1:3 (-12,-23,22,-12)
32 27. 11. 2021, 10:00 Frenštát p. R. - Kroměříž 3:1 (17,-19,20,17)
33 27. 11. 2021, 12:30 Vyškov - Zlín 2:3 (-13,21,21,-19,-13)
12. kolo
34 28. 11. 2021, 14:00 Olomouc - Uh. Hradiště 0:3 (-14,-19,-13)
35 27. 11. 2021, 14:00 Frenštát p. R. - Kroměříž 0:3 (-26,-23,-18)
36 27. 11. 2021, 15:30 Vyškov - Zlín 0:3 (-14,-15,-21)
13. kolo
37 3. 1. 2022, 15:00 Vyškov - Olomouc Přeloženo COVID-19 0:3 (-20,-11,-12)
38 4. 12. 2021, 10:00 Zlín - Frenštát p. R. 1:3 (-23,-22,20,-23)
39 19. 12. 2021, 10:00 Kroměříž - Uh. Hradiště 3:2 (22,23,-14,-16,13)
14. kolo
40 3. 1. 2022, 18:00 Vyškov - Olomouc Přeloženo COVID-19 0:3 (-15,-13,-16)
41 4. 12. 2021, 14:00 Zlín - Frenštát p. R. 2:3 (-18,16,-18,22,-12)
42 19. 12. 2021, 14:00 Kroměříž - Uh. Hradiště 1:3 (-21,-18,19,-18)
15. kolo
43 18. 12. 2021, 09:00 Olomouc - Kroměříž Přeloženo COVID-19 3:2 (-20,22,19,-22,7)
44 11. 12. 2021, 10:00 Uh. Hradiště - Zlín 0:3 (-12,-19,-17)
45 11. 12. 2021, 10:00 Frenštát p. R. - Vyškov 3:1 (18,26,-23,24)
16. kolo
46 18. 12. 2021, 13:00 Olomouc - Kroměříž Přeloženo COVID-19 3:0 (15,15,23)
47 11. 12. 2021, 14:00 Uh. Hradiště - Zlín 3:1 (26,-23,13,16)
48 11. 12. 2021, 14:00 Frenštát p. R. - Vyškov 0:3 (-21,-20,-14)
17. kolo
49 8. 1. 2022, 10:00 Frenštát p. R. - Olomouc 0:3 (-14,-15,-21)
50 8. 1. 2022, 10:00 Vyškov - Uh. Hradiště 0:3 (-11,-12,-21)
51 8. 1. 2022, 10:00 Zlín - Kroměříž Broučkova 568 Zlín 3:1 (19,-20,15,13)
18. kolo
52 8. 1. 2022, 14:00 Frenštát p. R. - Olomouc 3:1 (16,-22,18,21)
53 8. 1. 2022, 14:00 Vyškov - Uh. Hradiště 1:3 (-15,-17,24,-8)
54 8. 1. 2022, 14:00 Zlín - Kroměříž Broučkova 568 Zlín 3:2 (-22,11,21,-24,8)
19. kolo
55 16. 1. 2022, 10:00 Olomouc - Zlín 3:0 (17,17,10)
56 31. 10. 2021, 10:00 Kroměříž - Vyškov 3:2 (-23,11,23,-23,8)
57 16. 1. 2022, 10:00 Uh. Hradiště - Frenštát p. R. 3:0 (20,13,10)
20. kolo
58 16. 1. 2022, 14:00 Olomouc - Zlín 3:0 (22,17,15)
59 31. 10. 2021, 14:00 Kroměříž - Vyškov 3:0 (19,13,13)
60 16. 1. 2022, 14:00 Uh. Hradiště - Frenštát p. R. 2:3 (-11,-21,12,19,-10)
Vedoucí soutěže: Petr PAVLICA, Vodova 336/108, 612 00 Brno, MT: 737925149, E-mail: pavlica@vkkpbrno.cz
© ČVS 2015-2018