Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

1. část soutěže - skupina H

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SVK Nový Jičín 20 16 0 3 1 54:18 1667:1280 51
2 TJ Ostrava C 20 12 2 1 5 46:23 1577:1370 41
3 Happy Sport Opava 20 11 2 1 6 44:27 1597:1394 38
4 TJ Ostrava B 20 9 3 2 6 43:33 1671:1575 35
5 ŠSK Bílovec 20 4 1 1 14 21:48 1282:1555 15
6 SK Slezan Orlová 20 0 0 0 20 1:60 900:1520 0
kalendář skupiny
1. část - skupina H
1. kolo
1 3. 10. 2021, 10:00 Opava - Ostrava C 3:2 (18,-16,-20,19,10)
2 2. 10. 2021, 11:00 Bílovec - Nový Jičín 0:3 (-10,-14,-9)
3 10. 10. 2021, 10:00 Ostrava B - Orlová 3:0 (19,20,22)
2. kolo
4 3. 10. 2021, 14:00 Opava - Ostrava C 3:0 (18,18,12)
5 2. 10. 2021, 15:00 Bílovec - Nový Jičín 0:3 (-17,-15,-16)
6 10. 10. 2021, 14:00 Ostrava B - Orlová 3:0 (10,19,21)
3. kolo
7 4. 12. 2021, 09:00 Ostrava C - Orlová 3:0 (12,6,18)
8 9. 10. 2021, 09:00 Nový Jičín - Ostrava B Msgr. Šrámka 1105 Nový Jičín 3:0 (22,10,23)
9 26. 10. 2021, 16:30 Opava - Bílovec 3:0 (19,16,20)
4. kolo
10 4. 12. 2021, 13:00 Ostrava C - Orlová 3:0 (15,22,16)
11 9. 10. 2021, 13:00 Nový Jičín - Ostrava B Msgr. Šrámka 1105 Nový Jičín 3:1 (20,-23,22,29)
12 26. 10. 2021, 18:30 Opava - Bílovec 3:0 (21,13,20)
5. kolo
13 23. 10. 2021, 11:00 Bílovec - Ostrava C 1:3 (-15,22,-19,-18)
14 23. 10. 2021, 09:00 Ostrava B - Opava 3:0 (25,22,19)
15 23. 10. 2021, 10:00 Orlová - Nový Jičín 0:3 (-14,-10,-13)
6. kolo
16 23. 10. 2021, 15:00 Bílovec - Ostrava C 0:3 (-15,-24,-24)
17 23. 10. 2021, 13:00 Ostrava B - Opava 1:3 (-20,-25,23,-19)
18 23. 10. 2021, 14:00 Orlová - Nový Jičín 0:3 (-7,-12,-14)
7. kolo
19 7. 11. 2021, 10:00 Ostrava C - Nový Jičín 0:3 (-25,-23,-15)
20 6. 11. 2021, 10:00 Opava - Orlová 3:0 (14,21,19)
21 15. 10. 2021, 16:00 Bílovec - Ostrava B 0:3 (-10,-18,-16)
8. kolo
22 7. 11. 2021, 14:00 Ostrava C - Nový Jičín 0:3 (-25,-20,-19)
23 6. 11. 2021, 14:00 Opava - Orlová 3:0 (22,10,13)
24 15. 10. 2021, 18:00 Bílovec - Ostrava B 1:3 (26,-19,-17,-12)
9. kolo
25 11. 11. 2021, 16:00 Ostrava B - Ostrava C 0:3 (-22,-12,-16)
26 13. 11. 2021, 10:00 Orlová - Bílovec 0:3 (-20,-7,-14)
27 13. 11. 2021, 10:00 Nový Jičín - Opava 3:1 (-20,15,17,13)
10. kolo
28 11. 11. 2021, 18:00 Ostrava B - Ostrava C 2:3 (17,22,-22,-23,-13)
29 13. 11. 2021, 14:00 Orlová - Bílovec 1:3 (-23,-15,18,-14)
30 13. 11. 2021, 14:00 Nový Jičín - Opava 3:1 (13,-14,14,20)
11. kolo
31 28. 11. 2021, 09:00 Ostrava C - Opava 3:0 (22,19,23)
32 27. 11. 2021, 09:00 Nový Jičín - Bílovec 3:1 (10,-19,15,17)
33 27. 11. 2021, 10:00 Orlová - Ostrava B 0:3 (-15,-8,-17)
12. kolo
34 28. 11. 2021, 13:00 Ostrava C - Opava 3:0 (23,17,16)
35 27. 11. 2021, 13:00 Nový Jičín - Bílovec 3:0 (16,8,8)
36 27. 11. 2021, 14:00 Orlová - Ostrava B 0:3 (-10,-8,-20)
13. kolo
37 9. 10. 2021, 10:00 Orlová - Ostrava C 0:3 (-8,-23,-20)
38 12. 12. 2021, 09:00 Ostrava B - Nový Jičín 3:2 (20,21,-24,-14,11)
39 4. 12. 2021, 10:00 Bílovec - Opava 3:2 (19,-14,20,-15,13)
14. kolo
40 9. 10. 2021, 14:00 Orlová - Ostrava C 0:3 (-17,-10,-12)
41 12. 12. 2021, 13:00 Ostrava B - Nový Jičín 3:2 (-14,14,-15,19,12)
42 4. 12. 2021, 14:00 Bílovec - Opava 0:3 (-20,-12,-21)
15. kolo
43 11. 12. 2021, 10:00 Ostrava C - Bílovec 3:0 (18,14,10)
44 11. 12. 2021, 10:00 Opava - Ostrava B 3:1 (-23,20,11,20)
45 11. 12. 2021, 10:00 Nový Jičín - Orlová 3:0 (10,10,11)
16. kolo
46 11. 12. 2021, 14:00 Ostrava C - Bílovec 3:0 (15,9,23)
47 11. 12. 2021, 14:00 Opava - Ostrava B 1:3 (-17,-24,14,-22)
48 11. 12. 2021, 14:00 Nový Jičín - Orlová 3:0 (8,13,10)
17. kolo
49 8. 1. 2022, 10:00 Nový Jičín - Ostrava C 3:1 (-24,25,18,18)
50 8. 1. 2022, 10:00 Orlová - Opava 0:3 (-11,-20,-16)
51 9. 1. 2022, 10:00 Ostrava B - Bílovec 3:1 (-24,16,17,13)
18. kolo
52 8. 1. 2022, 14:00 Nový Jičín - Ostrava C 3:1 (19,21,-21,19)
53 8. 1. 2022, 14:00 Orlová - Opava 0:3 (-10,-13,-22)
54 9. 1. 2022, 14:00 Ostrava B - Bílovec 3:2 (21,-17,-19,23,11)
19. kolo
55 13. 1. 2022, 16:00 Ostrava C - Ostrava B 3:2 (24,-19,15,-21,12)
56 15. 1. 2022, 10:00 Bílovec - Orlová 3:0 (12,9,9)
57 15. 1. 2022, 10:00 Opava - Nový Jičín 3:0 (15,17,15)
20. kolo
58 13. 1. 2022, 18:00 Ostrava C - Ostrava B 3:0 (17,23,16)
59 15. 1. 2022, 14:00 Bílovec - Orlová 3:0 (16,25,20)
60 15. 1. 2022, 14:00 Opava - Nový Jičín 3:2 (20,-23,14,-17,5)
Vedoucí soutěže: Petr PAVLICA, Vodova 336/108, 612 00 Brno, MT: 737925149, E-mail: pavlica@vkkpbrno.cz
© ČVS 2015-2018