Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

Skupina A

1. kolo
Č. Budějovice B3:XČ. Krumlov
-Sokolov
Kladno3:0Dansport(26, 18, 19)
Lvi B2:3Plzeň(-22, -22, 22, 23, -12)
Příští kolo
Č. Budějovice B3:XČ. KrumlovSO25.9.14:00
-SokolovSO25.9.14:00
Kladno1:3DansportSO25.9.14:00
Lvi B1:3PlzeňSO25.9.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 USK Slavia Plzeň 24 15 4 1 4 61:29 2077:1860 54
2 SK Dansport Praha 24 12 4 2 6 55:36 2078:1857 46
3 Kladno volejbal cz 24 11 3 3 7 50:40 1981:1902 42
4 Volejbal Sokolov 24 7 5 4 8 45:49 2015:2087 35
5 VK Lvi Praha B 24 7 3 5 9 44:50 1996:2043 32
6 VSK Český Krumlov 24 4 2 8 8 37:60 1840:2174 22
7 VK Jihostroj České Budějovice B 24 4 3 1 16 29:57 1777:1841 19
kalendář skupiny
Skupina A
1. kolo
1 25. 9. 2021, 10:00 Č. Budějovice B - Č. Krumlov 3:X
2 25. 9. 2021, 10:00 - Sokolov .
3 25. 9. 2021, 10:00 Kladno - Dansport 3:0 (26,18,19)
4 25. 9. 2021, 10:00 Lvi B - Plzeň 2:3 (-22,-22,22,23,-12)
2. kolo
5 25. 9. 2021, 14:00 Č. Budějovice B - Č. Krumlov 3:X
6 25. 9. 2021, 14:00 - Sokolov .
7 25. 9. 2021, 14:00 Kladno - Dansport 1:3 (-18,18,-21,-19)
8 25. 9. 2021, 14:00 Lvi B - Plzeň 1:3 (20,-13,-16,-13)
3. kolo
9 2. 10. 2021, 10:00 Č. Krumlov - Plzeň 3:1 (20,12,-29,22)
10 2. 10. 2021, 09:00 Dansport - Lvi B 1:3 (-18,-22,14,-19)
11 2. 10. 2021, 11:00 Sokolov - Kladno Jednoty 1620 Sokolov 3:0 (19,19,20)
12 2. 10. 2021, 10:00 Č. Budějovice B - .
4. kolo
13 2. 10. 2021, 14:00 Č. Krumlov - Plzeň 0:3 (-16,-22,-19)
14 2. 10. 2021, 13:00 Dansport - Lvi B 3:2 (19,-23,-13,23,10)
15 2. 10. 2021, 15:00 Sokolov - Kladno Jednoty 1620 Sokolov 3:2 (13,22,-21,-22,9)
16 2. 10. 2021, 14:00 Č. Budějovice B - .
5. kolo
17 16. 10. 2021, 10:00 - Č. Krumlov .
18 16. 10. 2021, 11:00 Kladno - Č. Budějovice B 3:0 (18,20,13)
19 16. 10. 2021, 10:00 Lvi B - Sokolov 3:2 (16,14,-24,-22,16)
20 16. 10. 2021, 10:00 Plzeň - Dansport 3:0 (17,26,14)
6. kolo
21 16. 10. 2021, 14:00 - Č. Krumlov .
22 16. 10. 2021, 15:00 Kladno - Č. Budějovice B 3:1 (9,22,-23,19)
23 16. 10. 2021, 14:00 Lvi B - Sokolov 3:0 (22,17,19)
24 16. 10. 2021, 14:00 Plzeň - Dansport 3:0 (23,22,23)
7. kolo
25 6. 11. 2021, 10:00 Č. Krumlov - Dansport 2:3 (20,-11,-19,19,-11)
26 30. 10. 2021, 10:00 Sokolov - Plzeň 3:0 (22,23,22)
27 30. 10. 2021, 11:00 Č. Budějovice B - Lvi B 0:3 (-19,-19,-21)
28 30. 10. 2021, 10:00 - Kladno .
8. kolo
29 6. 11. 2021, 14:00 Č. Krumlov - Dansport 3:2 (23,22,-20,-19,12)
30 30. 10. 2021, 14:00 Sokolov - Plzeň 0:3 (-19,-21,-22)
31 30. 10. 2021, 15:00 Č. Budějovice B - Lvi B 0:3 (-16,-22,-24)
32 30. 10. 2021, 14:00 - Kladno .
9. kolo
33 13. 11. 2021, 11:00 Kladno - Č. Krumlov 3:0 (19,21,17)
34 13. 11. 2021, 10:00 Lvi B - .
35 13. 11. 2021, 09:00 Plzeň - Č. Budějovice B 3:2 (-23,-17,23,17,16)
36 13. 11. 2021, 09:00 Dansport - Sokolov 3:0 (20,16,23)
10. kolo
37 13. 11. 2021, 14:00 Kladno - Č. Krumlov 0:3 (-20,-21,-26)
38 13. 11. 2021, 14:00 Lvi B - .
39 13. 11. 2021, 13:00 Plzeň - Č. Budějovice B 2:3 (-19,17,17,-20,-8)
40 13. 11. 2021, 13:00 Dansport - Sokolov 2:3 (18,-23,-19,23,-14)
11. kolo
41 28. 11. 2021, 11:00 Č. Krumlov - Sokolov 3:1 (21,18,-21,22)
42 4. 12. 2021, 11:00 Č. Budějovice B - Dansport 0:3 (-14,-18,-26)
43 27. 11. 2021, 10:00 - Plzeň .
44 13. 1. 2022, 16:00 Kladno - Lvi B 3:1 (-18,24,21,24)
12. kolo
45 28. 11. 2021, 15:00 Č. Krumlov - Sokolov 2:3 (-19,-21,25,15,-8)
46 4. 12. 2021, 15:00 Č. Budějovice B - Dansport 0:3 (-15,-15,-17)
47 27. 11. 2021, 14:00 - Plzeň .
48 20. 1. 2022, 16:00 Kladno - Lvi B 3:0 (21,12,15)
13. kolo
49 11. 12. 2021, 10:00 Lvi B - Č. Krumlov 2:3 (18,-14,16,-22,-12)
50 11. 12. 2021, 09:00 Plzeň - Kladno Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 3:0 (11,13,17)
51 11. 12. 2021, 10:00 Dansport - .
52 11. 12. 2021, 09:00 Sokolov - Č. Budějovice B 3:0 (18,21,17)
14. kolo
53 11. 12. 2021, 14:00 Lvi B - Č. Krumlov 3:1 (20,13,-17,19)
54 11. 12. 2021, 13:00 Plzeň - Kladno Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 3:2 (-21,-22,22,14,13)
55 11. 12. 2021, 14:00 Dansport - .
56 11. 12. 2021, 13:00 Sokolov - Č. Budějovice B 3:1 (-24,19,18,18)
15. kolo
57 8. 1. 2022, 10:00 Č. Krumlov - Č. Budějovice B 0:3 (-19,-15,-16)
58 8. 1. 2022, 10:00 Sokolov - .
59 8. 1. 2022, 09:00 Dansport - Kladno 3:0 (18,12,16)
60 8. 1. 2022, 10:00 Plzeň - Lvi B Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 3:2 (-15,-21,17,16,10)
16. kolo
61 8. 1. 2022, 14:00 Č. Krumlov - Č. Budějovice B 2:3 (21,-15,17,-22,-7)
62 8. 1. 2022, 14:00 Sokolov - .
63 8. 1. 2022, 13:00 Dansport - Kladno 3:1 (18,24,-22,20)
64 8. 1. 2022, 14:00 Plzeň - Lvi B Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 3:1 (23,12,-22,17)
17. kolo
65 22. 1. 2022, 11:00 Plzeň - Č. Krumlov 3:0 (10,17,22)
66 22. 1. 2022, 10:00 Lvi B - Dansport 2:3 (-22,21,23,-17,-11)
67 22. 1. 2022, 09:00 Kladno - Sokolov 2:3 (-19,23,-22,19,-12)
68 22. 1. 2022, 10:00 - Č. Budějovice B .
18. kolo
69 22. 1. 2022, 15:00 Plzeň - Č. Krumlov 3:0 (22,19,21)
70 22. 1. 2022, 14:00 Lvi B - Dansport 0:3 (-19,-21,-21)
71 22. 1. 2022, 13:00 Kladno - Sokolov 3:2 (-25,-23,23,13,11)
72 22. 1. 2022, 14:00 - Č. Budějovice B .
19. kolo
73 5. 2. 2022, 10:00 Č. Krumlov - .
74 5. 2. 2022, 10:00 Č. Budějovice B - Kladno 0:3 (-20,-24,-18)
75 4. 2. 2022, 12:00 Sokolov - Lvi B 3:1 (-14,23,22,20)
76 26. 2. 2022, 10:00 Dansport - Plzeň Dohrávka 1:3 (-22,-19,15,-17)
20. kolo
77 5. 2. 2022, 14:00 Č. Krumlov - .
78 5. 2. 2022, 14:00 Č. Budějovice B - Kladno 1:3 (17,-21,-22,-23)
79 4. 2. 2022, 15:00 Sokolov - Lvi B 2:3 (24,-18,23,-20,-20)
80 26. 2. 2022, 14:00 Dansport - Plzeň Dohrávka 1:3 (-23,-22,23,-22)
21. kolo
81 19. 2. 2022, 10:00 Dansport - Č. Krumlov 3:2 (12,-28,-20,13,6)
82 26. 3. 2022, 10:00 Plzeň - Sokolov Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 3:0 (17,21,26)
83 19. 2. 2022, 10:00 Lvi B - Č. Budějovice B 3:0 (21,18,23)
84 19. 2. 2022, 10:00 Kladno - .
22. kolo
85 19. 2. 2022, 14:00 Dansport - Č. Krumlov 3:1 (-24,22,16,19)
86 26. 3. 2022, 14:00 Plzeň - Sokolov Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 0:3 (-22,-19,-20)
87 19. 2. 2022, 14:00 Lvi B - Č. Budějovice B 3:0 (21,16,23)
88 19. 2. 2022, 14:00 Kladno - .
23. kolo
89 12. 3. 2022, 10:00 Č. Krumlov - Kladno 2:3 (17,24,-11,-13,-13)
90 5. 3. 2022, 10:00 - Lvi B .
91 20. 3. 2022, 10:00 Č. Budějovice B - Plzeň 1:3 (22,-18,-8,-25)
92 5. 3. 2022, 10:00 Sokolov - Dansport 0:3 (-16,-21,-17)
24. kolo
93 12. 3. 2022, 14:00 Č. Krumlov - Kladno 2:3 (23,-14,-18,21,-10)
94 5. 3. 2022, 14:00 - Lvi B .
95 20. 3. 2022, 14:00 Č. Budějovice B - Plzeň 1:3 (-22,20,-19,-21)
96 5. 3. 2022, 14:00 Sokolov - Dansport 0:3 (-14,-14,-18)
25. kolo
97 17. 10. 2021, 10:00 Sokolov - Č. Krumlov 3:2 (-19,-27,16,22,13)
98 26. 3. 2022, 10:00 Dansport - Č. Budějovice B 3:0 (22,13,19)
99 19. 3. 2022, 10:00 Plzeň - .
100 22. 3. 2022, 18:00 Lvi B - Kladno 0:3 (-18,-18,-14)
26. kolo
101 17. 10. 2021, 14:00 Sokolov - Č. Krumlov 3:1 (18,22,-23,24)
102 26. 3. 2022, 14:00 Dansport - Č. Budějovice B 3:1 (17,16,-23,23)
103 19. 3. 2022, 14:00 Plzeň - .
104 24. 3. 2022, 18:00 Lvi B - Kladno 0:3 (-17,-18,-20)
27. kolo
105 2. 4. 2022, 10:00 Č. Krumlov - Lvi B 2:3 (18,-22,19,-21,-11)
106 2. 4. 2022, 10:00 Kladno - Plzeň 0:3 (-25,-16,-25)
107 2. 4. 2022, 10:00 - Dansport .
108 2. 4. 2022, 11:00 Č. Budějovice B - Sokolov 3:2 (-21,-17,20,20,7)
28. kolo
109 2. 4. 2022, 14:00 Č. Krumlov - Lvi B 3:0 (20,21,22)
110 2. 4. 2022, 14:00 Kladno - Plzeň 3:1 (-20,18,20,18)
111 2. 4. 2022, 14:00 - Dansport .
112 2. 4. 2022, 15:00 Č. Budějovice B - Sokolov 3:0 (16,16,27)
Vedoucí soutěže: Václav STEFFEK, Srbská 21, 70030 Ostrava - Výškovice; MT: 737956055; E-mail: vaclav.steffek(at)seznam.cz
© ČVS 2015-2018