Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE

Skupina C

5. kolo
Znojmo3:0Žďár n. S.(19, 15, 16)
Břeclav3:0Kojetín B(17, 17, 19)
Šlapanice3:0H. Brod(21, 14, 17)
S. Město0:3Drásov(-19, -22, -16)
Příští kolo
Znojmo3:0Žďár n. S.SO3.10.14:00
Břeclav0:3Kojetín BSO3.10.14:00
Šlapanice3:2H. BrodSO3.10.15:00
S. Město1:3DrásovSO3.10.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Šlapanice u Brna 6 5 1 0 0 18:3 490:388 17
2 VK PFN Znojmo 6 5 0 0 1 16:3 445:364 15
3 INTERTECH VS Drásov 6 3 1 0 2 12:10 475:476 11
4 SK Kojetín 2016 B 4 2 0 0 2 6:7 287:290 6
5 Lokomotiva Fosfa Břeclav 6 1 1 1 3 9:14 516:511 6
6 VSK Staré Město 6 2 0 0 4 8:14 468:512 6
7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 1 0 2 3 7:15 427:498 5
8 TJ Žďár nad Sázavou 4 0 0 0 4 2:12 275:344 0
kalendář skupiny
1. kolo
2 12. 9. 2020, 10:00 Znojmo - H. Brod 3:0 (17,17,15)
3 12. 9. 2020, 10:00 Břeclav - Drásov 2:3 (17,-22,-19,17,-14)
4 12. 9. 2020, 10:00 Šlapanice - S. Město 3:1 (19,-23,18,24)
2. kolo
6 12. 9. 2020, 14:00 Znojmo - H. Brod 3:0 (19,18,17)
7 12. 9. 2020, 14:00 Břeclav - Drásov 1:3 (-19,21,-23,-17)
8 12. 9. 2020, 14:00 Šlapanice - S. Město 3:0 (11,19,21)
3. kolo
9 19. 9. 2020, 10:00 Žďár n. S. - S. Město 1:3 (-21,21,-25,-15)
10 19. 9. 2020, 10:00 Drásov - Šlapanice 0:3 (-23,-15,-12)
11 19. 9. 2020, 10:00 H. Brod - Břeclav 2:3 (27,21,-22,-23,-7)
12 19. 9. 2020, 10:00 Kojetín B - Znojmo 3:1 (14,16,-20,15)
4. kolo
13 19. 9. 2020, 14:00 Žďár n. S. - S. Město 1:3 (-22,-23,21,-12)
14 19. 9. 2020, 14:00 Drásov - Šlapanice 0:3 (-17,-19,-23)
15 19. 9. 2020, 14:00 H. Brod - Břeclav 3:0 (23,24,22)
16 19. 9. 2020, 14:00 Kojetín B - Znojmo 0:3 (-16,-22,-21)
5. kolo
17 3. 10. 2020, 10:00 Znojmo - Žďár n. S. 3:0 (19,15,16)
18 3. 10. 2020, 10:00 Břeclav - Kojetín B 3:0 (17,17,19)
19 3. 10. 2020, 11:00 Šlapanice - H. Brod 3:0 (21,14,17)
20 3. 10. 2020, 10:00 S. Město - Drásov 0:3 (-19,-22,-16)
6. kolo
21 3. 10. 2020, 14:00 Znojmo - Žďár n. S. 3:0 (14,23,20)
22 3. 10. 2020, 14:00 Břeclav - Kojetín B 0:3 (-24,-19,-27)
23 3. 10. 2020, 15:00 Šlapanice - H. Brod 3:2 (-13,-13,17,17,6)
24 3. 10. 2020, 14:00 S. Město - Drásov 1:3 (20,-20,-19,-16)
15. kolo
57 12. 12. 2020, 09:00 Žďár n. S. - Kojetín B .
58 12. 12. 2020, 09:00 H. Brod - Znojmo .
59 12. 12. 2020, 10:00 Drásov - Břeclav .
60 12. 12. 2020, 10:00 S. Město - Šlapanice .
16. kolo
61 12. 12. 2020, 13:00 Žďár n. S. - Kojetín B .
62 12. 12. 2020, 13:00 H. Brod - Znojmo .
63 12. 12. 2020, 14:00 Drásov - Břeclav .
64 12. 12. 2020, 14:00 S. Město - Šlapanice .
17. kolo
65 19. 12. 2020, 10:00 S. Město - Žďár n. S. .
66 19. 12. 2020, 09:00 Šlapanice - Drásov .
67 19. 12. 2020, 10:00 Břeclav - H. Brod .
68 19. 12. 2020, 10:00 Znojmo - Kojetín B .
18. kolo
69 19. 12. 2020, 14:00 S. Město - Žďár n. S. .
70 19. 12. 2020, 13:00 Šlapanice - Drásov .
71 19. 12. 2020, 14:00 Břeclav - H. Brod .
72 19. 12. 2020, 14:00 Znojmo - Kojetín B .
19. kolo
73 9. 1. 2021, 10:00 Žďár n. S. - Znojmo .
74 9. 1. 2021, 10:00 Kojetín B - Břeclav .
75 9. 1. 2021, 09:00 H. Brod - Šlapanice .
76 9. 1. 2021, 10:00 Drásov - S. Město .
20. kolo
77 9. 1. 2021, 14:00 Žďár n. S. - Znojmo .
78 9. 1. 2021, 14:00 Kojetín B - Břeclav .
79 9. 1. 2021, 13:00 H. Brod - Šlapanice .
80 9. 1. 2021, 14:00 Drásov - S. Město .
21. kolo
81 6. 2. 2021, 10:00 Drásov - Žďár n. S. .
82 6. 2. 2021, 10:00 S. Město - H. Brod .
83 6. 2. 2021, 11:00 Šlapanice - Kojetín B .
84 6. 2. 2021, 10:00 Břeclav - Znojmo .
22. kolo
85 6. 2. 2021, 14:00 Drásov - Žďár n. S. .
86 6. 2. 2021, 14:00 S. Město - H. Brod .
87 6. 2. 2021, 15:00 Šlapanice - Kojetín B .
88 6. 2. 2021, 14:00 Břeclav - Znojmo .
23. kolo
89 20. 2. 2021, 10:00 Žďár n. S. - Břeclav .
90 20. 2. 2021, 10:00 Znojmo - Šlapanice .
91 20. 2. 2021, 10:00 Kojetín B - S. Město .
92 20. 2. 2021, 09:00 H. Brod - Drásov .
24. kolo
93 20. 2. 2021, 14:00 Žďár n. S. - Břeclav .
94 20. 2. 2021, 14:00 Znojmo - Šlapanice .
95 20. 2. 2021, 14:00 Kojetín B - S. Město .
96 20. 2. 2021, 13:00 H. Brod - Drásov .
25. kolo
97 6. 3. 2021, 11:00 H. Brod - Žďár n. S. .
98 13. 3. 2021, 10:00 Drásov - Kojetín B .
99 6. 3. 2021, 10:00 S. Město - Znojmo .
100 6. 3. 2021, 11:00 Šlapanice - Břeclav .
26. kolo
101 6. 3. 2021, 15:00 H. Brod - Žďár n. S. .
102 13. 3. 2021, 14:00 Drásov - Kojetín B .
103 6. 3. 2021, 14:00 S. Město - Znojmo .
104 6. 3. 2021, 15:00 Šlapanice - Břeclav .
27. kolo
105 20. 3. 2021, 10:00 Žďár n. S. - Šlapanice .
106 20. 3. 2021, 10:00 Břeclav - S. Město .
108 14. 3. 2021, 10:00 Kojetín B - H. Brod .
28. kolo
109 20. 3. 2021, 14:00 Žďár n. S. - Šlapanice .
110 20. 3. 2021, 14:00 Břeclav - S. Město .
112 14. 3. 2021, 14:00 Kojetín B - H. Brod .
Vedoucí soutěže: Tomáš KAVALA, Na Hermaně 216/22, 739 32 Vratimov; MT: 602 600 095; E-mail: kavala@cvf.cz
© ČVS 2015-2018