Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE

Skupina D

28. kolo
V. Meziříčí-N. Jičín B
Green F-M "B"-Havířov
Opava-Olomouc
Blue Ostrava B-Odry
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Blue Volley Ostrava B 6 5 0 0 1 15:4 453:394 15
2 SVK Nový Jičín B 6 4 1 1 0 17:5 505:393 15
3 Happy Sport Opava 6 5 0 0 1 16:5 515:420 15
4 TJ ODRY 6 2 1 0 3 11:11 489:483 8
5 VAM Havířov 4 2 0 1 1 8:6 286:271 7
6 Green Volley Frýdek-Místek 6 1 1 0 4 6:15 437:488 5
7 VAM Olomouc 6 0 0 1 5 3:18 372:512 1
8 VK Valašské Meziříčí 4 0 0 0 4 0:12 207:303 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 12. 9. 2020, 10:00 V. Meziříčí - Blue Ostrava B 0:3 (-11,-23,-12)
2 12. 9. 2020, 10:00 Opava - Odry 3:1 (14,21,-22,21)
3 12. 9. 2020, 10:00 Green F-M "B" - Olomouc 3:1 (15,-23,21,15)
4 12. 9. 2020, 10:00 N. Jičín B - Havířov 3:0 (16,13,21)
2. kolo
5 12. 9. 2020, 14:00 V. Meziříčí - Blue Ostrava B 0:3 (-18,-26,-22)
6 12. 9. 2020, 14:00 Opava - Odry 3:1 (-26,22,20,24)
7 12. 9. 2020, 14:00 Green F-M "B" - Olomouc 3:2 (-23,-26,22,23,8)
8 12. 9. 2020, 14:00 N. Jičín B - Havířov 3:2 (-18,-22,11,18,7)
3. kolo
9 16. 1. 2021, 09:00 V. Meziříčí - Havířov .
10 19. 9. 2020, 10:00 Olomouc - N. Jičín B 0:3 (-16,-19,-17)
11 19. 12. 2020, 09:00 Odry - Green F-M "B" Škrabal O.
12 20. 9. 2020, 10:00 Blue Ostrava B - Opava Stanislavského 1270 Ostrava - Svinov 3:1 (25,23,-15,18)
4. kolo
13 16. 1. 2021, 13:00 V. Meziříčí - Havířov .
14 19. 9. 2020, 14:00 Olomouc - N. Jičín B 0:3 (-21,-11,-15)
15 19. 12. 2020, 13:00 Odry - Green F-M "B" Škrabal O.
16 20. 9. 2020, 14:00 Blue Ostrava B - Opava Stanislavského 1270 Ostrava - Svinov 0:3 (-21,-17,-20)
5. kolo
17 3. 10. 2020, 10:00 Opava - V. Meziříčí 3:0 (18,15,12)
18 3. 10. 2020, 09:00 Green F-M "B" - Blue Ostrava B Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 0:3 (-13,-21,-20)
19 3. 10. 2020, 10:00 N. Jičín B - Odry 3:0 (19,22,18)
20 3. 10. 2020, 10:00 Havířov - Olomouc 3:0 (16,17,16)
6. kolo
21 3. 10. 2020, 14:00 Opava - V. Meziříčí 3:0 (9,20,21)
22 3. 10. 2020, 13:00 Green F-M "B" - Blue Ostrava B Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 0:3 (-19,-21,-22)
23 3. 10. 2020, 14:00 N. Jičín B - Odry 2:3 (-19,-18,19,15,-13)
24 3. 10. 2020, 14:00 Havířov - Olomouc 3:0 (13,12,17)
15. kolo
57 12. 12. 2020, 10:00 Blue Ostrava B - V. Meziříčí .
58 12. 12. 2020, 10:00 Odry - Opava .
59 12. 12. 2020, 10:00 Olomouc - Green F-M "B" tř. Míru 117 Olomouc - Neředín .
60 12. 12. 2020, 10:00 Havířov - N. Jičín B Radniční náměstí 1040 Šenov .
16. kolo
61 12. 12. 2020, 14:00 Blue Ostrava B - V. Meziříčí .
62 12. 12. 2020, 14:00 Odry - Opava .
63 12. 12. 2020, 14:00 Olomouc - Green F-M "B" tř. Míru 117 Olomouc - Neředín .
64 12. 12. 2020, 14:00 Havířov - N. Jičín B Radniční náměstí 1040 Šenov .
17. kolo
65 19. 12. 2020, 10:00 Havířov - V. Meziříčí Radniční náměstí 1040 Šenov .
66 19. 12. 2020, 10:00 N. Jičín B - Olomouc .
67 20. 9. 2020, 10:00 Green F-M "B" - Odry 0:3 (-17,-18,-16)
68 13. 12. 2020, 10:00 Opava - Blue Ostrava B .
18. kolo
69 19. 12. 2020, 14:00 Havířov - V. Meziříčí Radniční náměstí 1040 Šenov .
70 19. 12. 2020, 14:00 N. Jičín B - Olomouc .
71 20. 9. 2020, 14:00 Green F-M "B" - Odry 0:3 (-29,-17,-12)
72 13. 12. 2020, 14:00 Opava - Blue Ostrava B .
19. kolo
73 9. 1. 2021, 09:00 V. Meziříčí - Opava .
74 9. 1. 2021, 09:00 Blue Ostrava B - Green F-M "B" .
75 9. 1. 2021, 10:00 Odry - N. Jičín B .
76 9. 1. 2021, 10:00 Olomouc - Havířov tř. Míru 117 Olomouc - Neředín .
20. kolo
77 9. 1. 2021, 13:00 V. Meziříčí - Opava .
78 9. 1. 2021, 13:00 Blue Ostrava B - Green F-M "B" .
79 9. 1. 2021, 14:00 Odry - N. Jičín B .
80 9. 1. 2021, 14:00 Olomouc - Havířov tř. Míru 117 Olomouc - Neředín .
21. kolo
81 6. 2. 2021, 10:00 Olomouc - V. Meziříčí tř. Míru 117 Olomouc - Neředín .
82 6. 2. 2021, 10:00 Havířov - Odry Radniční náměstí 1040 Šenov .
83 6. 2. 2021, 10:00 N. Jičín B - Blue Ostrava B .
84 6. 2. 2021, 10:00 Green F-M "B" - Opava .
22. kolo
85 6. 2. 2021, 14:00 Olomouc - V. Meziříčí tř. Míru 117 Olomouc - Neředín .
86 6. 2. 2021, 14:00 Havířov - Odry Radniční náměstí 1040 Šenov .
87 6. 2. 2021, 14:00 N. Jičín B - Blue Ostrava B .
88 6. 2. 2021, 14:00 Green F-M "B" - Opava .
23. kolo
89 13. 2. 2021, 09:00 V. Meziříčí - Green F-M "B" .
90 20. 2. 2021, 10:00 Opava - N. Jičín B .
91 20. 2. 2021, 10:00 Blue Ostrava B - Havířov .
92 20. 2. 2021, 10:00 Odry - Olomouc .
24. kolo
93 13. 2. 2021, 13:00 V. Meziříčí - Green F-M "B" .
94 20. 2. 2021, 14:00 Opava - N. Jičín B .
95 20. 2. 2021, 14:00 Blue Ostrava B - Havířov .
96 20. 2. 2021, 14:00 Odry - Olomouc .
25. kolo
97 6. 3. 2021, 10:00 Odry - V. Meziříčí .
98 6. 3. 2021, 10:00 Olomouc - Blue Ostrava B tř. Míru 117 Olomouc - Neředín .
99 6. 3. 2021, 10:00 Havířov - Opava Radniční náměstí 1040 Šenov .
100 6. 3. 2021, 10:00 N. Jičín B - Green F-M "B" .
26. kolo
101 6. 3. 2021, 14:00 Odry - V. Meziříčí .
102 6. 3. 2021, 14:00 Olomouc - Blue Ostrava B tř. Míru 117 Olomouc - Neředín .
103 6. 3. 2021, 14:00 Havířov - Opava Radniční náměstí 1040 Šenov .
104 6. 3. 2021, 14:00 N. Jičín B - Green F-M "B" .
27. kolo
105 20. 3. 2021, 10:00 V. Meziříčí - N. Jičín B .
106 13. 3. 2021, 10:00 Green F-M "B" - Havířov .
107 20. 3. 2021, 10:00 Opava - Olomouc .
108 20. 3. 2021, 10:00 Blue Ostrava B - Odry .
28. kolo
109 20. 3. 2021, 14:00 V. Meziříčí - N. Jičín B .
110 13. 3. 2021, 14:00 Green F-M "B" - Havířov .
111 20. 3. 2021, 14:00 Opava - Olomouc .
112 20. 3. 2021, 14:00 Blue Ostrava B - Odry .
Vedoucí soutěže: Tomáš KAVALA, Na Hermaně 216/22, 739 32 Vratimov; MT: 602 600 095; E-mail: kavala@cvf.cz
© ČVS 2015-2018