Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

1. část soutěže - skupina A

9. kolo
Č. Budějovice B3:0MFF Praha(17, 17, 14)
Plzeň3:0Lvi B(22, 23, 22)
Příští kolo
Plzeň0:3DobřichoviceSO20.11.18:00
Lvi B3:1MFF PrahaSO20.11.11:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Dobřichovice 8 7 0 1 0 23:5 666:547 22
2 VK EGE České Budějovice 8 4 1 0 3 18:12 684:639 14
3 USK Slavia Plzeň 8 4 0 0 4 12:15 593:640 12
4 VK Lvi Praha B 8 3 0 0 5 11:17 624:654 9
5 VSK MFF UK Praha 8 1 0 0 7 7:22 604:691 3
Datavolley
Microsite Více
 
Online Více
 
Videopřenos Stream
 
kalendář skupiny
1. část - skupina A
1. kolo
12001 15. 10. 2021, 18:00 Lvi B - Dobřichovice 0:3 (-15,-20,-16)
12002 15. 10. 2021, 18:00 Plzeň - Č. Budějovice B 3:1 (25,-24,19,20)
2. kolo
12003 16. 10. 2021, 18:00 Plzeň - MFF Praha 3:1 (23,-18,23,20)
12004 16. 10. 2021, 11:00 Č. Budějovice B - Dobřichovice 3:2 (21,-16,18,-20,7)
3. kolo
12005 22. 10. 2021, 18:00 Dobřichovice - Plzeň 3:0 (17,12,17)
12006 22. 10. 2021, 19:00 MFF Praha - Lvi B 1:3 (-14,21,-16,-24)
4. kolo
12007 23. 10. 2021, 18:00 MFF Praha - Č. Budějovice B 3:1 (20,23,-19,22)
12008 23. 10. 2021, 11:00 Lvi B - Plzeň 3:0 (17,23,30)
5. kolo
12009 31. 10. 2021, 12:15 Č. Budějovice B - Lvi B 3:1 (23,-22,14,16)
12010 29. 10. 2021, 18:00 Dobřichovice - MFF Praha 3:0 (16,23,21)
6. kolo
12011 29. 10. 2021, 18:00 Lvi B - Č. Budějovice B 0:3 (-20,-20,-24)
12012 30. 10. 2021, 18:00 MFF Praha - Dobřichovice 0:3 (-22,-20,-20)
7. kolo
12013 3. 11. 2021, 20:00 MFF Praha - Plzeň 1:3 (13,-17,-20,-22)
12014 12. 11. 2021, 18:00 Dobřichovice - Č. Budějovice B 3:1 (-24,22,17,14)
8. kolo
12015 13. 11. 2021, 17:00 Dobřichovice - Lvi B 3:1 (23,19,-21,20)
12016 5. 11. 2021, 17:00 Č. Budějovice B - Plzeň 3:0 (14,21,24)
9. kolo
12017 19. 11. 2021, 19:00 Č. Budějovice B - MFF Praha 3:0 (17,17,14)
12018 19. 11. 2021, 18:00 Plzeň - Lvi B 3:0 (22,23,22)
10. kolo
12019 20. 11. 2021, 18:00 Plzeň - Dobřichovice 0:3 (-22,-19,-20)
12020 20. 11. 2021, 11:00 Lvi B - MFF Praha 3:1 (18,22,-23,21)
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018