Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

1. část soutěže - skupina A

6. kolo
Žižkov-H. Králové
Dobřichovice-Kr. Pole B
Hronov-Prostějov B
Příští kolo
H. Králové-Prostějov B21.10.19:00
Kr. Pole B-Hronov21.10.18:00
Žižkov-Dobřichovice21.10.18:30
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SG L. Daňka 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 VK Hronov 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 TJ Sokol Žižkov I 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 VK Prostějov B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 TJ Sokol Dobřichovice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 TJ Slavia Hradec Králové 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
1. část soutěže - skupina A
1. kolo
22001 23. 9. 2022, 18:00 Kr. Pole B - H. Králové .
22002 23. 9. 2022, 18:30 Žižkov - Prostějov B .
22003 23. 9. 2022, 18:00 Dobřichovice - Hronov .
2. kolo
22004 24. 9. 2022, 10:00 Kr. Pole B - H. Králové .
22005 24. 9. 2022, 10:00 Žižkov - Prostějov B .
22006 24. 9. 2022, 10:00 Dobřichovice - Hronov .
3. kolo
22007 30. 9. 2022, 19:00 H. Králové - Hronov .
22008 30. 9. 2022, 18:00 Prostějov B - Dobřichovice .
22009 30. 9. 2022, 18:00 Kr. Pole B - Žižkov .
4. kolo
22010 1. 10. 2022, 10:00 H. Králové - Hronov .
22011 1. 10. 2022, 10:00 Prostějov B - Dobřichovice .
22012 1. 10. 2022, 10:00 Kr. Pole B - Žižkov .
5. kolo
22013 14. 10. 2022, 18:30 Žižkov - H. Králové .
22014 14. 10. 2022, 18:00 Dobřichovice - Kr. Pole B .
22015 14. 10. 2022, 19:00 Hronov - Prostějov B .
6. kolo
22016 15. 10. 2022, 12:00 Žižkov - H. Králové .
22017 15. 10. 2022, 10:00 Dobřichovice - Kr. Pole B .
22018 15. 10. 2022, 12:00 Hronov - Prostějov B .
7. kolo
22019 21. 10. 2022, 19:00 H. Králové - Prostějov B .
22020 21. 10. 2022, 18:00 Kr. Pole B - Hronov .
22021 21. 10. 2022, 18:30 Žižkov - Dobřichovice .
8. kolo
22022 22. 10. 2022, 10:00 H. Králové - Prostějov B .
22023 22. 10. 2022, 10:00 Kr. Pole B - Hronov .
22024 22. 10. 2022, 11:00 Žižkov - Dobřichovice .
9. kolo
22025 28. 10. 2022, 18:00 Dobřichovice - H. Králové .
22026 28. 10. 2022, 19:00 Hronov - Žižkov .
22027 28. 10. 2022, 18:00 Prostějov B - Kr. Pole B .
10. kolo
22028 29. 10. 2022, 10:00 Dobřichovice - H. Králové .
22029 29. 10. 2022, 12:00 Hronov - Žižkov .
22030 29. 10. 2022, 10:00 Prostějov B - Kr. Pole B .
11. kolo
22031 4. 11. 2022, 19:00 H. Králové - Kr. Pole B .
22032 4. 11. 2022, 18:00 Prostějov B - Žižkov .
22033 4. 11. 2022, 19:00 Hronov - Dobřichovice .
12. kolo
22034 5. 11. 2022, 10:00 H. Králové - Kr. Pole B .
22035 5. 11. 2022, 10:00 Prostějov B - Žižkov .
22036 5. 11. 2022, 12:00 Hronov - Dobřichovice .
13. kolo
22037 18. 11. 2022, 19:00 Hronov - H. Králové .
22038 18. 11. 2022, 18:00 Dobřichovice - Prostějov B .
22039 18. 11. 2022, 18:30 Žižkov - Kr. Pole B .
14. kolo
22040 19. 11. 2022, 11:00 Hronov - H. Králové .
22041 19. 11. 2022, 10:00 Dobřichovice - Prostějov B .
22042 19. 11. 2022, 11:00 Žižkov - Kr. Pole B .
15. kolo
22043 25. 11. 2022, 19:00 H. Králové - Žižkov .
22044 25. 11. 2022, 18:00 Kr. Pole B - Dobřichovice .
22045 25. 11. 2022, 18:00 Prostějov B - Hronov .
16. kolo
22046 26. 11. 2022, 10:00 H. Králové - Žižkov .
22047 26. 11. 2022, 10:00 Kr. Pole B - Dobřichovice .
22048 26. 11. 2022, 10:00 Prostějov B - Hronov .
17. kolo
22049 2. 12. 2022, 18:00 Prostějov B - H. Králové .
22050 2. 12. 2022, 19:00 Hronov - Kr. Pole B .
22051 2. 12. 2022, 18:00 Dobřichovice - Žižkov .
18. kolo
22052 3. 12. 2022, 10:00 Prostějov B - H. Králové .
22053 3. 12. 2022, 12:00 Hronov - Kr. Pole B .
22054 3. 12. 2022, 10:00 Dobřichovice - Žižkov .
19. kolo
22055 16. 12. 2022, 19:00 H. Králové - Dobřichovice .
22056 16. 12. 2022, 18:30 Žižkov - Hronov .
22057 16. 12. 2022, 18:00 Kr. Pole B - Prostějov B .
20. kolo
22058 17. 12. 2022, 10:00 H. Králové - Dobřichovice .
22059 17. 12. 2022, 12:00 Žižkov - Hronov .
22060 17. 12. 2022, 10:00 Kr. Pole B - Prostějov B .
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018