Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

2. část soutěže - o 9. - 13. místo

12. kolo
H. Brod0:3Nusle(-11, -14, -20)
Škola0:3Hronov(-22, -13, -18)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Nusle Praha 16 12 0 3 1 42:15 1329:1016 39
2 VK Hronov 16 12 1 0 3 41:15 1309:1092 38
3 Volejbal Červený Kostelec 16 7 3 0 6 31:27 1272:1204 27
4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16 4 1 0 11 18:36 995:1242 14
5 Škola volejbalu 16 0 0 2 14 9:48 1029:1380 2
kalendář skupiny
2. část - skupina o 9.-13. místo
1. kolo
22222 11. 2. 2022, 18:00 Nusle - Škola 3:1 (-22,22,11,7)
22223 11. 2. 2022, 18:30 Č. Kostelec - H. Brod 0:3 (-25,-19,-23)
2. kolo
22224 12. 2. 2022, 10:00 Nusle - Škola 3:0 (14,13,15)
22225 12. 2. 2022, 12:00 Č. Kostelec - H. Brod 3:0 (15,18,16)
3. kolo
22226 18. 2. 2022, 19:00 H. Brod - Hronov 1:3 (-18,-23,22,-11)
22227 18. 2. 2022, 19:00 Škola - Č. Kostelec Hrdějovice597 1:3 (-21,-16,21,-20)
4. kolo
22228 19. 2. 2022, 10:00 H. Brod - Hronov 1:3 (20,-10,-21,-22)
22229 19. 2. 2022, 10:00 Škola - Č. Kostelec Hrdějovice597 2:3 (21,23,-21,-17,-8)
5. kolo
22230 25. 2. 2022, 18:00 Nusle - H. Brod 3:0 (11,11,11)
22231 25. 2. 2022, 19:00 Hronov - Škola 3:0 (18,26,20)
6. kolo
22232 26. 2. 2022, 10:00 Nusle - H. Brod 3:0 (8,13,11)
22233 26. 2. 2022, 12:00 Hronov - Škola 3:0 (21,19,24)
7. kolo
22234 11. 3. 2022, 19:00 Škola - Nusle Hrdějovice597 0:3 (-10,-19,-14)
22235 11. 3. 2022, 19:00 H. Brod - Č. Kostelec 1:3 (20,-20,-14,-12)
8. kolo
22236 12. 3. 2022, 10:00 Škola - Nusle Hrdějovice597 0:3 (-20,-17,-20)
22237 12. 3. 2022, 11:00 H. Brod - Č. Kostelec 0:3 (-14,-17,-22)
9. kolo
22238 18. 3. 2022, 19:00 Hronov - H. Brod 3:0 (18,14,16)
22239 18. 3. 2022, 18:30 Č. Kostelec - Škola 3:1 (-22,11,12,14)
10. kolo
22240 19. 3. 2022, 12:00 Hronov - H. Brod 3:0 (3,14,18)
22241 19. 3. 2022, 10:00 Č. Kostelec - Škola 3:0 (15,17,12)
11. kolo
22242 25. 3. 2022, 19:00 H. Brod - Nusle 0:3 (-18,-22,-7)
22243 25. 3. 2022, 19:00 Škola - Hronov Hrdějovice597 1:3 (27,-10,-17,-13)
12. kolo
22244 26. 3. 2022, 10:00 H. Brod - Nusle 0:3 (-11,-14,-20)
22245 26. 3. 2022, 10:00 Škola - Hronov Hrdějovice597 0:3 (-22,-13,-18)
Vedoucí soutěže: Ing. Ivan IRO, Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6, MT: 725964880; E-mail: iro@cvf.cz; Skype: ivoiro1967
© ČVS 2015-2018