Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

1. část soutěže - skupina F

20. kolo
Bedřichov1:3Znojmo(19, -18, -16, -24)
Kr. Pole B3:2Demlova(-31, -23, 13, 21, 6)
H. Brod0:3Břeclav(-15, -6, -22)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 ŠSK Demlova Jihlava 20 12 3 3 2 52:24 1719:1541 45
2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20 8 2 3 7 37:38 1630:1566 31
3 Lokomotiva Fosfa Břeclav 20 8 2 2 8 38:38 1618:1650 30
4 VK Královo Pole B 20 5 5 3 7 39:42 1688:1716 28
5 VK PFN Znojmo - Přímětice 20 7 2 1 10 35:40 1567:1630 26
6 TJ Sokol Bedřichov 20 5 1 3 11 28:47 1566:1685 20
kalendář skupiny
1. část - turnaj - skupina F
1. kolo
1 31. 10. 2021, 10:00 H. Brod - Bedřichov 3:0 (24,17,21)
2 27. 11. 2021, 10:00 Kr. Pole B - Břeclav 3:1 (-17,23,20,22)
3 2. 10. 2021, 10:00 Znojmo - Demlova 3:2 (12,21,-10,-23,12)
2. kolo
4 31. 10. 2021, 14:00 H. Brod - Bedřichov 3:1 (25,-19,21,22)
5 27. 11. 2021, 14:00 Kr. Pole B - Břeclav 1:3 (-20,18,-21,-21)
6 2. 10. 2021, 13:00 Znojmo - Demlova 0:3 (-15,-23,-14)
3. kolo
7 9. 10. 2021, 11:00 Bedřichov - Demlova 2:3 (-22,-25,21,23,-17)
8 9. 10. 2021, 10:00 Břeclav - Znojmo 3:0 (20,18,20)
9 9. 10. 2021, 10:00 H. Brod - Kr. Pole B 3:0 (10,9,20)
4. kolo
10 9. 10. 2021, 15:00 Bedřichov - Demlova 0:3 (-20,-23,-12)
11 9. 10. 2021, 14:00 Břeclav - Znojmo 3:1 (-22,19,16,19)
12 9. 10. 2021, 14:00 H. Brod - Kr. Pole B 2:3 (20,13,-18,-20,-17)
5. kolo
13 9. 1. 2022, 09:00 Kr. Pole B - Bedřichov Přeloženo COVID-19 3:2 (-18,-18,21,23,11)
14 23. 10. 2021, 09:00 Znojmo - H. Brod 3:0 (23,19,24)
15 11. 11. 2021, 17:00 Demlova - Břeclav Přeloženo COVID-19 3:0 (18,22,23)
6. kolo
16 9. 1. 2022, 13:00 Kr. Pole B - Bedřichov Přeloženo COVID-19 3:0 (17,14,11)
17 23. 10. 2021, 13:00 Znojmo - H. Brod 3:0 (22,20,22)
18 11. 11. 2021, 19:00 Demlova - Břeclav Přeloženo COVID-19 3:1 (23,-21,22,21)
7. kolo
19 6. 11. 2021, 11:00 Bedřichov - Břeclav 3:2 (16,-23,19,-21,12)
20 6. 11. 2021, 09:00 H. Brod - Demlova 0:3 (-25,-20,-21)
21 6. 11. 2021, 10:00 Kr. Pole B - Znojmo 3:2 (21,-20,-17,18,9)
8. kolo
22 6. 11. 2021, 15:00 Bedřichov - Břeclav 1:3 (-12,22,-19,-24)
23 6. 11. 2021, 14:00 H. Brod - Demlova 0:3 (-14,-14,-18)
24 6. 11. 2021, 14:00 Kr. Pole B - Znojmo 2:3 (-22,22,-18,15,-11)
9. kolo
25 14. 11. 2021, 11:00 Znojmo - Bedřichov 1:3 (22,-19,-15,-9)
26 13. 11. 2021, 09:00 Demlova - Kr. Pole B 1:3 (-22,24,-20,-19)
27 13. 11. 2021, 10:00 Břeclav - H. Brod 1:3 (-21,13,-23,-14)
10. kolo
28 14. 11. 2021, 14:00 Znojmo - Bedřichov 0:3 (-17,-24,-17)
29 13. 11. 2021, 13:00 Demlova - Kr. Pole B 3:2 (22,23,-17,-21,12)
30 13. 11. 2021, 14:00 Břeclav - H. Brod 3:2 (-11,22,27,-14,13)
11. kolo
31 27. 11. 2021, 11:00 Bedřichov - H. Brod 1:3 (-23,26,-17,-16)
32 2. 10. 2021, 10:00 Břeclav - Kr. Pole B 3:2 (-18,20,-26,19,12)
33 14. 1. 2022, 16:00 Demlova - Znojmo Přeloženo COVID-19 3:1 (-20,18,21,20)
12. kolo
34 27. 11. 2021, 15:00 Bedřichov - H. Brod 2:3 (-23,18,21,-24,-4)
35 2. 10. 2021, 14:00 Břeclav - Kr. Pole B 0:3 (-20,-9,-14)
36 14. 1. 2022, 18:00 Demlova - Znojmo Přeloženo COVID-19 3:1 (23,17,-22,16)
13. kolo
37 4. 12. 2021, 09:00 Demlova - Bedřichov 3:0 (14,20,20)
38 4. 12. 2021, 11:00 Znojmo - Břeclav 3:1 (17,-25,19,19)
39 17. 12. 2021, 09:00 Kr. Pole B - H. Brod Ledečská 3028 Havlíčkův Brod!!Vodova 336 Brno - Královo Pole 0:3 (-22,-11,-9)
14. kolo
40 4. 12. 2021, 13:00 Demlova - Bedřichov 3:0 (16,13,12)
41 4. 12. 2021, 15:00 Znojmo - Břeclav 3:0 (18,10,21)
42 17. 12. 2021, 11:00 Kr. Pole B - H. Brod Ledečská 3028 Havlíčkův Brod!!Vodova 336 Brno - Královo Pole 3:2 (21,-13,-23,22,12)
15. kolo
43 28. 11. 2021, 10:00 Bedřichov - Kr. Pole B 3:1 (20,-18,19,18)
44 11. 12. 2021, 09:00 H. Brod - Znojmo 3:0 (12,18,15)
45 11. 12. 2021, 10:00 Břeclav - Demlova 2:3 (-22,23,-19,18,-8)
16. kolo
46 28. 11. 2021, 14:00 Bedřichov - Kr. Pole B 3:0 (19,19,24)
47 11. 12. 2021, 14:00 H. Brod - Znojmo 3:1 (17,-15,20,13)
48 11. 12. 2021, 14:00 Břeclav - Demlova 0:3 (-15,-7,-16)
17. kolo
49 8. 1. 2022, 10:00 Břeclav - Bedřichov 3:0 (23,15,15)
50 8. 1. 2022, 09:00 Demlova - H. Brod 2:3 (-22,-22,22,19,-6)
51 8. 1. 2022, 09:00 Znojmo - Kr. Pole B 3:0 (18,14,17)
18. kolo
52 8. 1. 2022, 14:00 Břeclav - Bedřichov 3:0 (17,23,20)
53 8. 1. 2022, 13:00 Demlova - H. Brod 3:0 (15,19,19)
54 8. 1. 2022, 13:00 Znojmo - Kr. Pole B 3:1 (16,15,-17,18)
19. kolo
55 16. 1. 2022, 10:00 Bedřichov - Znojmo 3:1 (22,12,-13,22)
56 15. 1. 2022, 10:00 Kr. Pole B - Demlova Přeloženo COVID-19 3:0 (16,17,17)
57 16. 1. 2022, 11:00 H. Brod - Břeclav 1:3 (17,-21,-19,-18)
20. kolo
58 16. 1. 2022, 14:00 Bedřichov - Znojmo 1:3 (19,-18,-16,-24)
59 15. 1. 2022, 14:00 Kr. Pole B - Demlova Přeloženo COVID-19 3:2 (-31,-23,13,21,6)
60 16. 1. 2022, 15:00 H. Brod - Břeclav 0:3 (-15,-6,-22)
Vedoucí soutěže: Petr PAVLICA, Vodova 336/108, 612 00 Brno, MT: 737925149, E-mail: pavlica@vkkpbrno.cz
© ČVS 2015-2018