Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

2. část soutěže - skupina O

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VKM RÉMA Rychnov nad Kněžnou 12 8 1 0 3 29:14 1004:909 26
2 VK Královo Pole B 12 6 0 2 4 25:22 1068:1027 20
3 TJ Sokol Jehnice 12 4 2 1 5 22:25 1014:1034 17
4 Lokomotiva Fosfa Břeclav 12 2 1 1 8 15:30 916:1032 9
kalendář skupiny
2. část - skupina O
1. kolo
1 13. 2. 2022, 10:00 Rychnov n. K. - Kr. Pole B 3:1 (21,-21,23,14)
2 12. 3. 2022, 10:00 Jehnice - Břeclav 3:2 (15,-20,-22,20,13)
2. kolo
3 13. 2. 2022, 14:00 Rychnov n. K. - Kr. Pole B 1:3 (-16,-14,15,-23)
4 12. 3. 2022, 14:00 Jehnice - Břeclav 0:3 (-17,-17,-14)
3. kolo
5 3. 3. 2022, 16:30 Kr. Pole B - Jehnice ZŠ Blanenská, Jehnice 2:3 (-23,-23,23,13,-9)
6 12. 2. 2022, 10:00 Břeclav - Rychnov n. K. 1:3 (21,-15,-20,-24)
4. kolo
7 3. 3. 2022, 18:30 Kr. Pole B - Jehnice ZŠ Blanenská, Jehnice 3:0 (23,21,23)
8 12. 2. 2022, 14:00 Břeclav - Rychnov n. K. 0:3 (-20,-23,-20)
5. kolo
9 12. 2. 2022, 10:00 Jehnice - Kr. Pole B 1:3 (24,-22,-17,-15)
10 5. 3. 2022, 10:00 Rychnov n. K. - Břeclav 3:0 (22,21,20)
6. kolo
11 12. 2. 2022, 14:00 Jehnice - Kr. Pole B 1:3 (-19,-21,23,-26)
12 5. 3. 2022, 14:00 Rychnov n. K. - Břeclav 3:0 (10,18,18)
7. kolo
13 26. 2. 2022, 10:00 Kr. Pole B - Rychnov n. K. Milénova 808 Brno - Lesná 0:3 (-18,-20,-23)
14 13. 3. 2022, 11:00 Břeclav - Jehnice 1:3 (-23,24,-14,-18)
8. kolo
15 26. 2. 2022, 14:00 Kr. Pole B - Rychnov n. K. Milénova 808 Brno - Lesná 1:3 (-31,20,-16,-24)
16 13. 3. 2022, 15:00 Břeclav - Jehnice 1:3 (-13,-22,23,-11)
Vedoucí soutěže: Petr PAVLICA, Vodova 336/108, 612 00 Brno, MT: 737925149, E-mail: pavlica@vkkpbrno.cz
© ČVS 2015-2018