Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

1. část soutěže - skupina A

20. kolo
Volejbal Ústí n. L.3:0Chodov B(11, 18, 14)
Jirkov1:3Karlovy Vary(-15, 21, -8, -14)
Sokolov0:3SKV Ústí n. L.(-14, -11, -15)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Karlovy Vary 20 17 0 0 3 52:14 1599:1094 51
2 VK Jirkov-Ervěnice 20 14 1 0 5 47:19 1482:1015 44
3 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem 20 8 0 2 10 32:38 1463:1379 26
4 VSK Baník Sokolov 20 7 0 2 11 28:40 1341:1289 23
5 BVC Chodov B 20 4 4 0 12 27:47 1460:1673 20
6 Volejbal Ústí nad Labem 20 5 0 1 0 17:45 480:1375 2
kalendář skupiny
1. část - skupina A
1. kolo
1 2. 10. 2021, 10:00 Sokolov - Volejbal Ústí n. L. 3:X
2 3. 10. 2021, 10:00 Jirkov - SKV Ústí n. L. 3:1 (13,16,-22,11)
3 2. 10. 2021, 10:00 Chodov B - Karlovy Vary 0:3 (-15,-21,-24)
2. kolo
4 2. 10. 2021, 14:00 Sokolov - Volejbal Ústí n. L. 3:X
5 3. 10. 2021, 14:00 Jirkov - SKV Ústí n. L. 3:2 (-22,-16,18,17,9)
6 2. 10. 2021, 14:00 Chodov B - Karlovy Vary 3:1 (23,19,-23,24)
3. kolo
7 10. 10. 2021, 10:00 Volejbal Ústí n. L. - Karlovy Vary X:3
8 9. 10. 2021, 10:00 SKV Ústí n. L. - Chodov B 3:1 (18,22,-20,20)
9 10. 10. 2021, 10:00 Sokolov - Jirkov 0:3 (-10,-10,-11)
4. kolo
10 10. 10. 2021, 14:00 Volejbal Ústí n. L. - Karlovy Vary X:3
11 9. 10. 2021, 14:00 SKV Ústí n. L. - Chodov B 1:3 (18,-13,-22,-10)
12 10. 10. 2021, 14:00 Sokolov - Jirkov 0:3 (-21,-11,-15)
5. kolo
13 24. 10. 2021, 10:00 Jirkov - Volejbal Ústí n. L. 3:X
14 23. 10. 2021, 10:00 Chodov B - Sokolov 3:2 (-24,17,-20,22,13)
15 23. 10. 2021, 10:00 Karlovy Vary - SKV Ústí n. L. Západní 1824 Karlovy Vary 3:0 (12,25,15)
6. kolo
16 24. 10. 2021, 14:00 Jirkov - Volejbal Ústí n. L. 3:X
17 23. 10. 2021, 14:00 Chodov B - Sokolov 3:1 (-19,22,16,21)
18 23. 10. 2021, 14:00 Karlovy Vary - SKV Ústí n. L. Západní 1824 Karlovy Vary 3:0 (18,15,19)
7. kolo
19 7. 11. 2021, 10:00 Volejbal Ústí n. L. - SKV Ústí n. L. 3:0 (21,13,16)
20 6. 11. 2021, 09:00 Sokolov - Karlovy Vary 1:3 (-22,-15,23,-23)
21 7. 11. 2021, 10:00 Jirkov - Chodov B 3:0 (11,17,19)
8. kolo
22 7. 11. 2021, 14:00 Volejbal Ústí n. L. - SKV Ústí n. L. 3:0 (12,19,16)
23 6. 11. 2021, 13:00 Sokolov - Karlovy Vary 0:3 (-21,-23,-12)
24 7. 11. 2021, 14:00 Jirkov - Chodov B 3:0 (12,16,16)
9. kolo
25 18. 12. 2021, 10:00 Chodov B - Volejbal Ústí n. L. 3:2 (-14,24,-16,21,9)
26 14. 11. 2021, 10:00 Karlovy Vary - Jirkov 3:1 (-21,16,21,21)
27 12. 12. 2021, 10:00 SKV Ústí n. L. - Sokolov 1:3 (-18,13,-21,-19)
10. kolo
28 18. 12. 2021, 14:00 Chodov B - Volejbal Ústí n. L. 0:3 (-18,-19,-24)
29 14. 11. 2021, 13:00 Karlovy Vary - Jirkov 0:3 (-22,-20,-21)
30 12. 12. 2021, 14:00 SKV Ústí n. L. - Sokolov 3:0 (13,16,19)
11. kolo
31 28. 11. 2021, 10:00 Volejbal Ústí n. L. - Sokolov X:3
32 15. 1. 2022, 10:00 SKV Ústí n. L. - Jirkov 3:0 (16,12,15)
33 27. 11. 2021, 10:00 Karlovy Vary - Chodov B 3:0 (15,24,19)
12. kolo
34 28. 11. 2021, 14:00 Volejbal Ústí n. L. - Sokolov X:3
35 15. 1. 2022, 14:00 SKV Ústí n. L. - Jirkov 3:0 (16,23,14)
36 27. 11. 2021, 14:00 Karlovy Vary - Chodov B 3:1 (-23,17,19,19)
13. kolo
37 5. 12. 2021, 10:00 Karlovy Vary - Volejbal Ústí n. L. 3:X
38 4. 12. 2021, 10:00 Chodov B - SKV Ústí n. L. 3:0 (17,20,21)
39 5. 12. 2021, 10:00 Jirkov - Sokolov 3:0 (12,11,13)
14. kolo
40 5. 12. 2021, 13:00 Karlovy Vary - Volejbal Ústí n. L. 3:X
41 4. 12. 2021, 14:00 Chodov B - SKV Ústí n. L. 3:2 (23,-24,19,-20,10)
42 5. 12. 2021, 14:00 Jirkov - Sokolov 3:0 (21,12,9)
15. kolo
43 12. 12. 2021, 10:00 Volejbal Ústí n. L. - Jirkov X:3
44 11. 12. 2021, 11:00 Sokolov - Chodov B 3:0 (13,16,19)
45 11. 12. 2021, 10:00 SKV Ústí n. L. - Karlovy Vary 1:3 (-21,22,-20,-15)
16. kolo
46 12. 12. 2021, 14:00 Volejbal Ústí n. L. - Jirkov X:3
47 11. 12. 2021, 15:00 Sokolov - Chodov B 2:3 (22,15,-18,-18,-12)
48 11. 12. 2021, 14:00 SKV Ústí n. L. - Karlovy Vary 0:3 (-20,-21,-23)
17. kolo
49 9. 1. 2022, 10:00 SKV Ústí n. L. - Volejbal Ústí n. L. 3:X
50 8. 1. 2022, 10:00 Karlovy Vary - Sokolov 3:0 (21,18,23)
51 9. 1. 2022, 10:00 Chodov B - Jirkov 0:3 (-12,-23,-19)
18. kolo
52 9. 1. 2022, 14:00 SKV Ústí n. L. - Volejbal Ústí n. L. 3:X
53 8. 1. 2022, 13:00 Karlovy Vary - Sokolov 0:3 (-19,-19,-18)
54 9. 1. 2022, 14:00 Chodov B - Jirkov 1:3 (-14,16,-16,-20)
19. kolo
55 16. 1. 2022, 10:00 Volejbal Ústí n. L. - Chodov B 3:0 (13,9,6)
56 18. 12. 2021, 10:00 Jirkov - Karlovy Vary 0:3 (-14,-13,-23)
57 16. 1. 2022, 10:00 Sokolov - SKV Ústí n. L. 1:3 (-20,24,-13,-12)
20. kolo
58 16. 1. 2022, 14:00 Volejbal Ústí n. L. - Chodov B 3:0 (11,18,14)
59 18. 12. 2021, 14:00 Jirkov - Karlovy Vary 1:3 (-15,21,-8,-14)
60 16. 1. 2022, 14:00 Sokolov - SKV Ústí n. L. 0:3 (-14,-11,-15)
Vedoucí soutěže: Ing. Jan ŠRITTER, Červnová 913/3, 18200 Praha 8, MT: 603470436, E-mail: sritter@satoya.cz
© ČVS 2015-2018