Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

1. část soutěže

17. kolo
Pardubice-Znojmo
Kolín-Dvůr Králové n. L.
Modřany-VS Drásov
Hronov-TJ PRAGA
Havlíčkův Brod-Choceň
Příští kolo
Pardubice-ZnojmoSO17.12.13:00
Kolín-Dvůr Králové n. L.SO17.12.14:00
Modřany-VS DrásovSO17.12.14:00
Hronov-TJ PRAGASO17.12.14:00
Havlíčkův Brod-ChoceňSO17.12.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SCM-ČVS-U16 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 SK Volejbal Kolín 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 VK Dvůr Králové nad Labem 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 VK Choceň 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 Volejbalové sdružení Drásov 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 VK Hronov 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 Volejbal Modřany 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
9 TJ Sokol Pardubice I. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
10 VK PFN Znojmo 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
11 Tělovýchovná jednota PRAGA 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
1. část soutěže
1. kolo
1 8. 10. 2022, 10:00 Choceň - Znojmo .
2 8. 10. 2022, 10:00 TJ PRAGA - Havlíčkův Brod .
3 8. 10. 2022, 09:00 VS Drásov - Hronov .
4 8. 10. 2022, 10:00 Dvůr Králové n. L. - Modřany .
5 8. 10. 2022, 09:00 Pardubice - Kolín Masarykovo nám. 108 Lázně Bohdaneč .
6 9. 10. 2022, 10:00 SCM-ČVS-U16 - Pardubice .
2. kolo
7 8. 10. 2022, 14:00 Choceň - Znojmo .
8 8. 10. 2022, 14:00 TJ PRAGA - Havlíčkův Brod .
9 8. 10. 2022, 13:00 VS Drásov - Hronov .
10 8. 10. 2022, 14:00 Dvůr Králové n. L. - Modřany .
11 8. 10. 2022, 13:00 Pardubice - Kolín Masarykovo nám. 108 Lázně Bohdaneč .
12 9. 10. 2022, 14:00 SCM-ČVS-U16 - Hronov .
3. kolo
13 15. 10. 2022, 10:00 Znojmo - Kolín .
14 15. 10. 2022, 10:00 Modřany - Pardubice .
15 15. 10. 2022, 10:00 Hronov - Dvůr Králové n. L. .
16 15. 10. 2022, 10:00 Havlíčkův Brod - VS Drásov .
17 15. 10. 2022, 10:00 Choceň - TJ PRAGA .
18 30. 10. 2022, 10:00 SCM-ČVS-U16 - Dvůr Králové n. L. .
4. kolo
19 15. 10. 2022, 14:00 Znojmo - Kolín .
20 15. 10. 2022, 14:00 Modřany - Pardubice .
21 15. 10. 2022, 14:00 Hronov - Dvůr Králové n. L. .
22 15. 10. 2022, 14:00 Havlíčkův Brod - VS Drásov .
23 15. 10. 2022, 14:00 Choceň - TJ PRAGA .
24 30. 10. 2022, 14:00 SCM-ČVS-U16 - Havlíčkův Brod .
5. kolo
25 22. 10. 2022, 10:00 TJ PRAGA - Znojmo .
26 22. 10. 2022, 10:00 VS Drásov - Choceň .
27 22. 10. 2022, 10:00 Dvůr Králové n. L. - Havlíčkův Brod .
28 22. 10. 2022, 10:00 Pardubice - Hronov .
29 22. 10. 2022, 10:00 Kolín - Modřany .
30 13. 11. 2022, 10:00 SCM-ČVS-U16 - Kolín .
6. kolo
31 22. 10. 2022, 14:00 TJ PRAGA - Znojmo .
32 22. 10. 2022, 14:00 VS Drásov - Choceň .
33 22. 10. 2022, 14:00 Dvůr Králové n. L. - Havlíčkův Brod .
34 22. 10. 2022, 14:00 Pardubice - Hronov .
35 22. 10. 2022, 14:00 Kolín - Modřany .
36 13. 11. 2022, 14:00 SCM-ČVS-U16 - Znojmo .
7. kolo
37 5. 11. 2022, 10:00 Znojmo - Modřany .
38 5. 11. 2022, 10:00 Hronov - Kolín .
39 5. 11. 2022, 10:00 Havlíčkův Brod - Pardubice .
40 5. 11. 2022, 10:00 Choceň - Dvůr Králové n. L. .
41 5. 11. 2022, 10:00 TJ PRAGA - VS Drásov .
42 11. 12. 2022, 10:00 SCM-ČVS-U16 - TJ PRAGA .
8. kolo
43 5. 11. 2022, 14:00 Znojmo - Modřany .
44 5. 11. 2022, 14:00 Hronov - Kolín .
45 5. 11. 2022, 14:00 Havlíčkův Brod - Pardubice .
46 5. 11. 2022, 14:00 Choceň - Dvůr Králové n. L. .
47 5. 11. 2022, 14:00 TJ PRAGA - VS Drásov .
48 11. 12. 2022, 14:00 SCM-ČVS-U16 - VS Drásov .
9. kolo
49 12. 11. 2022, 09:00 VS Drásov - Znojmo .
50 12. 11. 2022, 10:00 Dvůr Králové n. L. - TJ PRAGA .
51 12. 11. 2022, 09:00 Pardubice - Choceň .
52 12. 11. 2022, 10:00 Kolín - Havlíčkův Brod .
53 12. 11. 2022, 10:00 Modřany - Hronov .
54 18. 12. 2022, 10:00 SCM-ČVS-U16 - Modřany .
10. kolo
55 12. 11. 2022, 13:00 VS Drásov - Znojmo .
56 12. 11. 2022, 14:00 Dvůr Králové n. L. - TJ PRAGA .
57 12. 11. 2022, 13:00 Pardubice - Choceň .
58 12. 11. 2022, 14:00 Kolín - Havlíčkův Brod .
59 12. 11. 2022, 14:00 Modřany - Hronov .
60 18. 12. 2022, 14:00 SCM-ČVS-U16 - Choceň .
11. kolo
61 19. 11. 2022, 10:00 Znojmo - Hronov .
62 19. 11. 2022, 10:00 Havlíčkův Brod - Modřany .
63 19. 11. 2022, 10:00 Choceň - Kolín .
64 19. 11. 2022, 10:00 TJ PRAGA - Pardubice .
65 19. 11. 2022, 10:00 VS Drásov - Dvůr Králové n. L. .
12. kolo
66 19. 11. 2022, 14:00 Znojmo - Hronov .
67 19. 11. 2022, 14:00 Havlíčkův Brod - Modřany .
68 19. 11. 2022, 14:00 Choceň - Kolín .
69 19. 11. 2022, 14:00 TJ PRAGA - Pardubice .
70 19. 11. 2022, 14:00 VS Drásov - Dvůr Králové n. L. .
13. kolo
71 3. 12. 2022, 10:00 Dvůr Králové n. L. - Znojmo .
72 3. 12. 2022, 09:00 Pardubice - VS Drásov .
73 3. 12. 2022, 10:00 Kolín - TJ PRAGA .
74 3. 12. 2022, 10:00 Modřany - Choceň .
75 3. 12. 2022, 10:00 Hronov - Havlíčkův Brod .
14. kolo
76 3. 12. 2022, 14:00 Dvůr Králové n. L. - Znojmo .
77 3. 12. 2022, 13:00 Pardubice - VS Drásov .
78 3. 12. 2022, 14:00 Kolín - TJ PRAGA .
79 3. 12. 2022, 14:00 Modřany - Choceň .
80 3. 12. 2022, 14:00 Hronov - Havlíčkův Brod .
15. kolo
81 10. 12. 2022, 10:00 Znojmo - Havlíčkův Brod .
82 10. 12. 2022, 10:00 Choceň - Hronov .
83 10. 12. 2022, 10:00 TJ PRAGA - Modřany .
84 10. 12. 2022, 10:00 VS Drásov - Kolín .
85 10. 12. 2022, 10:00 Dvůr Králové n. L. - Pardubice .
16. kolo
86 10. 12. 2022, 14:00 Znojmo - Havlíčkův Brod .
87 10. 12. 2022, 14:00 Choceň - Hronov .
88 10. 12. 2022, 14:00 TJ PRAGA - Modřany .
89 10. 12. 2022, 14:00 VS Drásov - Kolín .
90 10. 12. 2022, 14:00 Dvůr Králové n. L. - Pardubice .
17. kolo
91 17. 12. 2022, 09:00 Pardubice - Znojmo .
92 17. 12. 2022, 10:00 Kolín - Dvůr Králové n. L. .
93 17. 12. 2022, 10:00 Modřany - VS Drásov .
94 17. 12. 2022, 10:00 Hronov - TJ PRAGA .
95 17. 12. 2022, 10:00 Havlíčkův Brod - Choceň .
18. kolo
96 17. 12. 2022, 13:00 Pardubice - Znojmo .
97 17. 12. 2022, 14:00 Kolín - Dvůr Králové n. L. .
98 17. 12. 2022, 14:00 Modřany - VS Drásov .
99 17. 12. 2022, 14:00 Hronov - TJ PRAGA .
100 17. 12. 2022, 14:00 Havlíčkův Brod - Choceň .
19. kolo
101 14. 1. 2023, 10:00 Znojmo - Choceň .
102 14. 1. 2023, 10:00 Havlíčkův Brod - TJ PRAGA .
103 14. 1. 2023, 11:00 Hronov - VS Drásov .
104 14. 1. 2023, 10:00 Modřany - Dvůr Králové n. L. .
105 14. 1. 2023, 10:00 Kolín - Pardubice .
20. kolo
106 14. 1. 2023, 14:00 Znojmo - Choceň .
107 14. 1. 2023, 14:00 Havlíčkův Brod - TJ PRAGA .
108 14. 1. 2023, 15:00 Hronov - VS Drásov .
109 14. 1. 2023, 14:00 Modřany - Dvůr Králové n. L. .
110 14. 1. 2023, 14:00 Kolín - Pardubice .
21. kolo
111 21. 1. 2023, 10:00 Kolín - Znojmo .
112 21. 1. 2023, 10:00 Pardubice - Modřany .
113 21. 1. 2023, 10:00 Dvůr Králové n. L. - Hronov .
114 21. 1. 2023, 10:00 VS Drásov - Havlíčkův Brod .
115 21. 1. 2023, 10:00 TJ PRAGA - Choceň .
22. kolo
116 21. 1. 2023, 14:00 Kolín - Znojmo .
117 21. 1. 2023, 14:00 Pardubice - Modřany .
118 21. 1. 2023, 14:00 Dvůr Králové n. L. - Hronov .
119 21. 1. 2023, 14:00 VS Drásov - Havlíčkův Brod .
120 21. 1. 2023, 14:00 TJ PRAGA - Choceň .
23. kolo
121 28. 1. 2023, 10:00 Znojmo - TJ PRAGA .
122 28. 1. 2023, 10:00 Choceň - VS Drásov .
123 28. 1. 2023, 10:00 Havlíčkův Brod - Dvůr Králové n. L. .
124 28. 1. 2023, 10:00 Hronov - Pardubice .
125 28. 1. 2023, 10:00 Modřany - Kolín .
24. kolo
126 28. 1. 2023, 14:00 Znojmo - TJ PRAGA .
127 28. 1. 2023, 14:00 Choceň - VS Drásov .
128 28. 1. 2023, 14:00 Havlíčkův Brod - Dvůr Králové n. L. .
129 28. 1. 2023, 14:00 Hronov - Pardubice .
130 28. 1. 2023, 14:00 Modřany - Kolín .
25. kolo
131 11. 2. 2023, 10:00 Modřany - Znojmo .
132 11. 2. 2023, 10:00 Kolín - Hronov .
133 11. 2. 2023, 10:00 Pardubice - Havlíčkův Brod .
134 11. 2. 2023, 10:00 Dvůr Králové n. L. - Choceň .
135 11. 2. 2023, 10:00 VS Drásov - TJ PRAGA .
26. kolo
136 11. 2. 2023, 14:00 Modřany - Znojmo .
137 11. 2. 2023, 14:00 Kolín - Hronov .
138 11. 2. 2023, 14:00 Pardubice - Havlíčkův Brod .
139 11. 2. 2023, 14:00 Dvůr Králové n. L. - Choceň .
140 11. 2. 2023, 14:00 VS Drásov - TJ PRAGA .
27. kolo
141 18. 2. 2023, 10:00 Znojmo - VS Drásov .
142 18. 2. 2023, 10:00 TJ PRAGA - Dvůr Králové n. L. .
143 18. 2. 2023, 10:00 Choceň - Pardubice .
144 18. 2. 2023, 10:00 Havlíčkův Brod - Kolín .
145 18. 2. 2023, 10:00 Hronov - Modřany .
28. kolo
146 18. 2. 2023, 14:00 Znojmo - VS Drásov .
147 18. 2. 2023, 14:00 TJ PRAGA - Dvůr Králové n. L. .
148 18. 2. 2023, 14:00 Choceň - Pardubice .
149 18. 2. 2023, 14:00 Havlíčkův Brod - Kolín .
150 18. 2. 2023, 14:00 Hronov - Modřany .
29. kolo
151 25. 2. 2023, 10:00 Hronov - Znojmo .
152 25. 2. 2023, 10:00 Modřany - Havlíčkův Brod .
153 25. 2. 2023, 10:00 Kolín - Choceň .
154 25. 2. 2023, 09:00 Pardubice - TJ PRAGA .
155 25. 2. 2023, 10:00 Dvůr Králové n. L. - VS Drásov .
30. kolo
156 25. 2. 2023, 14:00 Hronov - Znojmo .
157 25. 2. 2023, 14:00 Modřany - Havlíčkův Brod .
158 25. 2. 2023, 14:00 Kolín - Choceň .
159 25. 2. 2023, 13:00 Pardubice - TJ PRAGA .
160 25. 2. 2023, 14:00 Dvůr Králové n. L. - VS Drásov .
31. kolo
161 11. 3. 2023, 10:00 Znojmo - Dvůr Králové n. L. .
162 11. 3. 2023, 10:00 VS Drásov - Pardubice .
163 11. 3. 2023, 10:00 TJ PRAGA - Kolín .
164 11. 3. 2023, 10:00 Choceň - Modřany .
165 11. 3. 2023, 10:00 Havlíčkův Brod - Hronov .
32. kolo
166 11. 3. 2023, 14:00 Znojmo - Dvůr Králové n. L. .
167 11. 3. 2023, 14:00 VS Drásov - Pardubice .
168 11. 3. 2023, 14:00 TJ PRAGA - Kolín .
169 11. 3. 2023, 14:00 Choceň - Modřany .
170 11. 3. 2023, 14:00 Havlíčkův Brod - Hronov .
33. kolo
171 18. 3. 2023, 10:00 Havlíčkův Brod - Znojmo .
172 18. 3. 2023, 10:00 Hronov - Choceň .
173 18. 3. 2023, 10:00 Modřany - TJ PRAGA .
174 18. 3. 2023, 10:00 Kolín - VS Drásov .
175 18. 3. 2023, 10:00 Pardubice - Dvůr Králové n. L. .
34. kolo
176 18. 3. 2023, 14:00 Havlíčkův Brod - Znojmo .
177 18. 3. 2023, 14:00 Hronov - Choceň .
178 18. 3. 2023, 14:00 Modřany - TJ PRAGA .
179 18. 3. 2023, 14:00 Kolín - VS Drásov .
180 18. 3. 2023, 14:00 Pardubice - Dvůr Králové n. L. .
35. kolo
181 25. 3. 2023, 10:00 Znojmo - Pardubice .
182 25. 3. 2023, 10:00 Dvůr Králové n. L. - Kolín .
183 25. 3. 2023, 10:00 VS Drásov - Modřany .
184 25. 3. 2023, 10:00 TJ PRAGA - Hronov .
185 25. 3. 2023, 10:00 Choceň - Havlíčkův Brod .
36. kolo
186 25. 3. 2023, 14:00 Znojmo - Pardubice .
187 25. 3. 2023, 14:00 Dvůr Králové n. L. - Kolín .
188 25. 3. 2023, 14:00 VS Drásov - Modřany .
189 25. 3. 2023, 14:00 TJ PRAGA - Hronov .
190 25. 3. 2023, 14:00 Choceň - Havlíčkův Brod .
Vedoucí soutěže: Zdeněk HLINOVSKÝ, Zátiší 1086, 431 11 Jirkov; MT: 777 611 130, E-mail: hlinovsky@cvf.cz
© ČVS 2015-2018