Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

2. liga ženy - skupina C

22. kolo
Břeclav-Uherské Hradiště
Stará Bělá-Brno - Juliánov
Ostrava B-Kroměříž
Opava-Bílovec
Šlapanice-Přerov B
Příští kolo
Uherské Hradiště-ŠlapaniceSO25.1.10:00
Přerov B-OpavaSO25.1.10:00
Bílovec-Ostrava BSO25.1.10:00
Kroměříž-Stará BěláSO25.1.10:00
Brno - Juliánov-BřeclavSO25.1.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Stará Bělá 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 TJ Ostrava B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 TJ Sokol Šlapanice 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Volejbal Přerov B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 TJ Sokol Brno - Juliánov 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 Fosfa Lokomotiva Břeclav 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 ŠSK Bílovec 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
9 VC Kroměříž 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
10 S.K. P.E.M.A. Opava 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Kvalifikace o 2-Z - skupina C
1. kolo
1 5. 10. 2024, 10:00 Přerov B - Uherské Hradiště .
2 5. 10. 2024, 09:00 Šlapanice - Bílovec .
3 5. 10. 2024, 10:00 Opava - Kroměříž .
4 5. 10. 2024, 10:00 Ostrava B - Brno - Juliánov .
5 5. 10. 2024, 10:00 Stará Bělá - Břeclav .
2. kolo
6 5. 10. 2024, 14:00 Přerov B - Uherské Hradiště .
7 5. 10. 2024, 13:00 Šlapanice - Bílovec .
8 5. 10. 2024, 14:00 Opava - Kroměříž .
9 5. 10. 2024, 14:00 Ostrava B - Brno - Juliánov .
10 5. 10. 2024, 14:00 Stará Bělá - Břeclav .
3. kolo
11 12. 10. 2024, 10:00 Uherské Hradiště - Břeclav .
12 12. 10. 2024, 10:00 Brno - Juliánov - Stará Bělá .
13 12. 10. 2024, 10:00 Kroměříž - Ostrava B .
14 12. 10. 2024, 10:00 Bílovec - Opava .
15 12. 10. 2024, 10:00 Přerov B - Šlapanice .
4. kolo
16 12. 10. 2024, 14:00 Uherské Hradiště - Břeclav .
17 12. 10. 2024, 14:00 Brno - Juliánov - Stará Bělá .
18 12. 10. 2024, 14:00 Kroměříž - Ostrava B .
19 12. 10. 2024, 14:00 Bílovec - Opava .
20 12. 10. 2024, 14:00 Přerov B - Šlapanice .
5. kolo
21 19. 10. 2024, 09:00 Šlapanice - Uherské Hradiště .
22 19. 10. 2024, 10:00 Opava - Přerov B .
23 19. 10. 2024, 10:00 Ostrava B - Bílovec .
24 19. 10. 2024, 10:00 Stará Bělá - Kroměříž .
25 19. 10. 2024, 10:00 Břeclav - Brno - Juliánov .
6. kolo
26 19. 10. 2024, 13:00 Šlapanice - Uherské Hradiště .
27 19. 10. 2024, 14:00 Opava - Přerov B .
28 19. 10. 2024, 14:00 Ostrava B - Bílovec .
29 19. 10. 2024, 14:00 Stará Bělá - Kroměříž .
30 19. 10. 2024, 14:00 Břeclav - Brno - Juliánov .
7. kolo
31 2. 11. 2024, 10:00 Uherské Hradiště - Brno - Juliánov .
32 2. 11. 2024, 10:00 Kroměříž - Břeclav .
33 2. 11. 2024, 10:00 Bílovec - Stará Bělá .
34 2. 11. 2024, 10:00 Přerov B - Ostrava B .
35 2. 11. 2024, 09:00 Šlapanice - Opava .
8. kolo
36 2. 11. 2024, 14:00 Uherské Hradiště - Brno - Juliánov .
37 2. 11. 2024, 14:00 Kroměříž - Břeclav .
38 2. 11. 2024, 14:00 Bílovec - Stará Bělá .
39 2. 11. 2024, 14:00 Přerov B - Ostrava B .
40 2. 11. 2024, 13:00 Šlapanice - Opava .
9. kolo
41 9. 11. 2024, 10:00 Opava - Uherské Hradiště .
42 9. 11. 2024, 10:00 Ostrava B - Šlapanice .
43 9. 11. 2024, 10:00 Stará Bělá - Přerov B .
44 9. 11. 2024, 10:00 Břeclav - Bílovec .
45 9. 11. 2024, 10:00 Brno - Juliánov - Kroměříž .
10. kolo
46 9. 11. 2024, 14:00 Opava - Uherské Hradiště .
47 9. 11. 2024, 14:00 Ostrava B - Šlapanice .
48 9. 11. 2024, 14:00 Stará Bělá - Přerov B .
49 9. 11. 2024, 14:00 Břeclav - Bílovec .
50 9. 11. 2024, 14:00 Brno - Juliánov - Kroměříž .
11. kolo
51 16. 11. 2024, 10:00 Uherské Hradiště - Kroměříž .
52 16. 11. 2024, 10:00 Bílovec - Brno - Juliánov .
53 16. 11. 2024, 10:00 Přerov B - Břeclav .
54 16. 11. 2024, 09:00 Šlapanice - Stará Bělá .
55 16. 11. 2024, 10:00 Opava - Ostrava B .
12. kolo
56 16. 11. 2024, 14:00 Uherské Hradiště - Kroměříž .
57 16. 11. 2024, 14:00 Bílovec - Brno - Juliánov .
58 16. 11. 2024, 14:00 Přerov B - Břeclav .
59 16. 11. 2024, 13:00 Šlapanice - Stará Bělá .
60 16. 11. 2024, 14:00 Opava - Ostrava B .
13. kolo
61 30. 11. 2024, 10:00 Ostrava B - Uherské Hradiště .
62 30. 11. 2024, 10:00 Stará Bělá - Opava .
63 30. 11. 2024, 10:00 Břeclav - Šlapanice .
64 30. 11. 2024, 10:00 Brno - Juliánov - Přerov B .
65 30. 11. 2024, 10:00 Kroměříž - Bílovec .
14. kolo
66 30. 11. 2024, 14:00 Ostrava B - Uherské Hradiště .
67 30. 11. 2024, 14:00 Stará Bělá - Opava .
68 30. 11. 2024, 14:00 Břeclav - Šlapanice .
69 30. 11. 2024, 14:00 Brno - Juliánov - Přerov B .
70 30. 11. 2024, 14:00 Kroměříž - Bílovec .
15. kolo
71 7. 12. 2024, 10:00 Uherské Hradiště - Bílovec .
72 7. 12. 2024, 10:00 Přerov B - Kroměříž .
73 7. 12. 2024, 09:00 Šlapanice - Brno - Juliánov .
74 7. 12. 2024, 10:00 Opava - Břeclav .
75 7. 12. 2024, 10:00 Ostrava B - Stará Bělá .
16. kolo
76 7. 12. 2024, 14:00 Uherské Hradiště - Bílovec .
77 7. 12. 2024, 14:00 Přerov B - Kroměříž .
78 7. 12. 2024, 11:00 Šlapanice - Brno - Juliánov .
79 7. 12. 2024, 14:00 Opava - Břeclav .
80 7. 12. 2024, 14:00 Ostrava B - Stará Bělá .
17. kolo
81 14. 12. 2024, 10:00 Stará Bělá - Uherské Hradiště .
82 14. 12. 2024, 10:00 Břeclav - Ostrava B .
83 14. 12. 2024, 10:00 Brno - Juliánov - Opava .
84 14. 12. 2024, 10:00 Kroměříž - Šlapanice .
85 14. 12. 2024, 10:00 Přerov B - Bílovec .
18. kolo
86 14. 12. 2024, 14:00 Stará Bělá - Uherské Hradiště .
87 14. 12. 2024, 14:00 Břeclav - Ostrava B .
88 14. 12. 2024, 14:00 Brno - Juliánov - Opava .
89 14. 12. 2024, 14:00 Kroměříž - Šlapanice .
90 14. 12. 2024, 14:00 Přerov B - Bílovec .
19. kolo
91 11. 1. 2025, 10:00 Uherské Hradiště - Přerov B .
92 11. 1. 2025, 10:00 Bílovec - Šlapanice .
93 11. 1. 2025, 10:00 Kroměříž - Opava .
94 11. 1. 2025, 10:00 Brno - Juliánov - Ostrava B .
95 11. 1. 2025, 10:00 Břeclav - Stará Bělá .
20. kolo
96 11. 1. 2025, 14:00 Uherské Hradiště - Přerov B .
97 11. 1. 2025, 14:00 Bílovec - Šlapanice .
98 11. 1. 2025, 14:00 Kroměříž - Opava .
99 11. 1. 2025, 14:00 Brno - Juliánov - Ostrava B .
100 11. 1. 2025, 14:00 Břeclav - Stará Bělá .
21. kolo
101 18. 1. 2025, 10:00 Břeclav - Uherské Hradiště .
102 18. 1. 2025, 10:00 Stará Bělá - Brno - Juliánov .
103 18. 1. 2025, 10:00 Ostrava B - Kroměříž .
104 18. 1. 2025, 10:00 Opava - Bílovec .
105 18. 1. 2025, 09:00 Šlapanice - Přerov B .
22. kolo
106 18. 1. 2025, 14:00 Břeclav - Uherské Hradiště .
107 18. 1. 2025, 14:00 Stará Bělá - Brno - Juliánov .
108 18. 1. 2025, 14:00 Ostrava B - Kroměříž .
109 18. 1. 2025, 14:00 Opava - Bílovec .
110 18. 1. 2025, 13:00 Šlapanice - Přerov B .
23. kolo
111 25. 1. 2025, 10:00 Uherské Hradiště - Šlapanice .
112 25. 1. 2025, 10:00 Přerov B - Opava .
113 25. 1. 2025, 10:00 Bílovec - Ostrava B .
114 25. 1. 2025, 10:00 Kroměříž - Stará Bělá .
115 25. 1. 2025, 10:00 Brno - Juliánov - Břeclav .
24. kolo
116 25. 1. 2025, 14:00 Uherské Hradiště - Šlapanice .
117 25. 1. 2025, 14:00 Přerov B - Opava .
118 25. 1. 2025, 14:00 Bílovec - Ostrava B .
119 25. 1. 2025, 14:00 Kroměříž - Stará Bělá .
120 25. 1. 2025, 14:00 Brno - Juliánov - Břeclav .
25. kolo
121 1. 2. 2025, 10:00 Brno - Juliánov - Uherské Hradiště .
122 1. 2. 2025, 10:00 Břeclav - Kroměříž .
123 1. 2. 2025, 10:00 Stará Bělá - Bílovec .
124 1. 2. 2025, 10:00 Ostrava B - Přerov B .
125 1. 2. 2025, 10:00 Opava - Šlapanice .
26. kolo
126 1. 2. 2025, 14:00 Brno - Juliánov - Uherské Hradiště .
127 1. 2. 2025, 14:00 Břeclav - Kroměříž .
128 1. 2. 2025, 14:00 Stará Bělá - Bílovec .
129 1. 2. 2025, 14:00 Ostrava B - Přerov B .
130 1. 2. 2025, 14:00 Opava - Šlapanice .
27. kolo
131 8. 2. 2025, 10:00 Uherské Hradiště - Opava .
132 8. 2. 2025, 09:00 Šlapanice - Ostrava B .
133 8. 2. 2025, 10:00 Přerov B - Stará Bělá .
134 8. 2. 2025, 10:00 Bílovec - Břeclav .
135 8. 2. 2025, 10:00 Kroměříž - Brno - Juliánov .
28. kolo
136 8. 2. 2025, 14:00 Uherské Hradiště - Opava .
137 8. 2. 2025, 13:00 Šlapanice - Ostrava B .
138 8. 2. 2025, 14:00 Přerov B - Stará Bělá .
139 8. 2. 2025, 14:00 Bílovec - Břeclav .
140 8. 2. 2025, 14:00 Kroměříž - Brno - Juliánov .
29. kolo
141 15. 2. 2025, 10:00 Kroměříž - Uherské Hradiště .
142 15. 2. 2025, 10:00 Brno - Juliánov - Bílovec .
143 15. 2. 2025, 10:00 Břeclav - Přerov B .
144 15. 2. 2025, 10:00 Stará Bělá - Šlapanice .
145 15. 2. 2025, 10:00 Ostrava B - Opava .
30. kolo
146 15. 2. 2025, 14:00 Kroměříž - Uherské Hradiště .
147 15. 2. 2025, 14:00 Brno - Juliánov - Bílovec .
148 15. 2. 2025, 14:00 Břeclav - Přerov B .
149 15. 2. 2025, 14:00 Stará Bělá - Šlapanice .
150 15. 2. 2025, 14:00 Ostrava B - Opava .
31. kolo
151 1. 3. 2025, 10:00 Uherské Hradiště - Ostrava B .
152 1. 3. 2025, 10:00 Opava - Stará Bělá .
153 1. 3. 2025, 09:00 Šlapanice - Břeclav .
154 1. 3. 2025, 10:00 Přerov B - Brno - Juliánov .
155 1. 3. 2025, 10:00 Bílovec - Kroměříž .
32. kolo
156 1. 3. 2025, 14:00 Uherské Hradiště - Ostrava B .
157 1. 3. 2025, 14:00 Opava - Stará Bělá .
158 1. 3. 2025, 13:00 Šlapanice - Břeclav .
159 1. 3. 2025, 14:00 Přerov B - Brno - Juliánov .
160 1. 3. 2025, 14:00 Bílovec - Kroměříž .
33. kolo
161 8. 3. 2025, 10:00 Bílovec - Uherské Hradiště .
162 8. 3. 2025, 10:00 Kroměříž - Přerov B .
163 8. 3. 2025, 10:00 Brno - Juliánov - Šlapanice .
164 8. 3. 2025, 10:00 Břeclav - Opava .
165 8. 3. 2025, 10:00 Stará Bělá - Ostrava B .
34. kolo
166 8. 3. 2025, 14:00 Bílovec - Uherské Hradiště .
167 8. 3. 2025, 14:00 Kroměříž - Přerov B .
168 8. 3. 2025, 14:00 Brno - Juliánov - Šlapanice .
169 8. 3. 2025, 14:00 Břeclav - Opava .
170 8. 3. 2025, 14:00 Stará Bělá - Ostrava B .
35. kolo
171 15. 3. 2025, 10:00 Uherské Hradiště - Stará Bělá .
172 15. 3. 2025, 10:00 Ostrava B - Břeclav .
173 15. 3. 2025, 10:00 Opava - Brno - Juliánov .
174 15. 3. 2025, 09:00 Šlapanice - Kroměříž .
175 15. 3. 2025, 10:00 Bílovec - Přerov B .
36. kolo
176 15. 3. 2025, 14:00 Uherské Hradiště - Stará Bělá .
177 15. 3. 2025, 14:00 Ostrava B - Břeclav .
178 15. 3. 2025, 14:00 Opava - Brno - Juliánov .
179 15. 3. 2025, 13:00 Šlapanice - Kroměříž .
180 15. 3. 2025, 14:00 Bílovec - Přerov B .
Vedoucí soutěže: Mgr. Bohuslav CHÁB, Plachého 31, 370 01 České Budějovice; MT: 602 489 243, E-mail: bohouschab@gmail.com
© ČVS 2015-2018