Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
6. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
7. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE

Městský přebor ženy

1. kolo
Slovan Černá Pole-
TJ DDM 21-22-Sokol Jehnice B
TJ Komín-Sokol Komín
Sokol Juliánov B-Sokol Líšeň
Příští kolo
-Sokol LíšeňPO6.9.17:00
Sokol Komín-Sokol Juliánov BPO6.9.17:00
Sokol Jehnice B-TJ KomínPO6.9.17:00
Slovan Černá Pole-TJ DDM 21-22PO6.9.17:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Slovan Černá Pole 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 TJ DDM 21-22 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 T.J. KOMÍN, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Líšeň 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 TJ Sokol Jehnice, z.s. B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Bořivoj Kobylka, E: kobylkabora@seznam.cz , M: 603 158 765
1. kolo
1 1. 9. 2021, 17:00 Slovan Černá Pole - .
2 1. 9. 2021, 17:00 TJ DDM 21-22 - Sokol Jehnice B .
3 1. 9. 2021, 17:00 TJ Komín - Sokol Komín .
4 1. 9. 2021, 17:00 Sokol Juliánov B - Sokol Líšeň .
2. kolo
5 6. 9. 2021, 17:00 - Sokol Líšeň .
6 6. 9. 2021, 17:00 Sokol Komín - Sokol Juliánov B .
7 6. 9. 2021, 17:00 Sokol Jehnice B - TJ Komín .
8 6. 9. 2021, 17:00 Slovan Černá Pole - TJ DDM 21-22 .
3. kolo
9 8. 9. 2021, 17:00 TJ DDM 21-22 - .
10 8. 9. 2021, 17:00 TJ Komín - Slovan Černá Pole .
11 8. 9. 2021, 17:00 Sokol Juliánov B - Sokol Jehnice B .
12 8. 9. 2021, 17:00 Sokol Líšeň - Sokol Komín .
4. kolo
13 13. 9. 2021, 17:00 - Sokol Komín .
14 13. 9. 2021, 17:00 Sokol Jehnice B - Sokol Líšeň .
15 13. 9. 2021, 17:00 Slovan Černá Pole - Sokol Juliánov B .
16 13. 9. 2021, 17:00 TJ DDM 21-22 - TJ Komín .
5. kolo
17 15. 9. 2021, 17:00 TJ Komín - .
18 15. 9. 2021, 17:00 Sokol Juliánov B - TJ DDM 21-22 .
19 15. 9. 2021, 17:00 Sokol Líšeň - Slovan Černá Pole .
20 15. 9. 2021, 17:00 Sokol Komín - Sokol Jehnice B .
6. kolo
21 20. 9. 2021, 17:00 - Sokol Jehnice B .
22 20. 9. 2021, 17:00 Slovan Černá Pole - Sokol Komín .
23 20. 9. 2021, 17:00 TJ DDM 21-22 - Sokol Líšeň .
24 20. 9. 2021, 17:00 TJ Komín - Sokol Juliánov B .
7. kolo
25 22. 9. 2021, 17:00 Sokol Juliánov B - .
26 22. 9. 2021, 17:00 Sokol Líšeň - TJ Komín .
27 22. 9. 2021, 17:00 Sokol Komín - TJ DDM 21-22 .
28 22. 9. 2021, 17:00 Sokol Jehnice B - Slovan Černá Pole .
8. kolo
29 9. 5. 2022, 17:30 - Slovan Černá Pole .
30 9. 5. 2022, 17:30 Sokol Jehnice B - TJ DDM 21-22 .
31 9. 5. 2022, 17:30 Sokol Komín - TJ Komín .
32 9. 5. 2022, 17:30 Sokol Líšeň - Sokol Juliánov B .
9. kolo
33 11. 5. 2022, 17:30 Sokol Líšeň - .
34 11. 5. 2022, 17:30 Sokol Juliánov B - Sokol Komín .
35 11. 5. 2022, 17:30 TJ Komín - Sokol Jehnice B .
36 11. 5. 2022, 17:30 TJ DDM 21-22 - Slovan Černá Pole .
10. kolo
37 16. 5. 2022, 17:30 - TJ DDM 21-22 .
38 16. 5. 2022, 17:30 Slovan Černá Pole - TJ Komín .
39 16. 5. 2022, 17:30 Sokol Jehnice B - Sokol Juliánov B .
40 16. 5. 2022, 17:30 Sokol Komín - Sokol Líšeň .
11. kolo
41 18. 5. 2022, 17:30 Sokol Komín - .
42 18. 5. 2022, 17:30 Sokol Líšeň - Sokol Jehnice B .
43 18. 5. 2022, 17:30 Sokol Juliánov B - Slovan Černá Pole .
44 18. 5. 2022, 17:30 TJ Komín - TJ DDM 21-22 .
12. kolo
45 23. 5. 2022, 17:30 - TJ Komín .
46 23. 5. 2022, 17:30 TJ DDM 21-22 - Sokol Juliánov B .
47 23. 5. 2022, 17:30 Slovan Černá Pole - Sokol Líšeň .
48 23. 5. 2022, 17:30 Sokol Jehnice B - Sokol Komín .
13. kolo
49 25. 5. 2022, 17:30 Sokol Jehnice B - .
50 25. 5. 2022, 17:30 Sokol Komín - Slovan Černá Pole .
51 25. 5. 2022, 17:30 Sokol Líšeň - TJ DDM 21-22 .
52 25. 5. 2022, 17:30 Sokol Juliánov B - TJ Komín .
14. kolo
53 30. 5. 2022, 17:30 - Sokol Juliánov B .
54 30. 5. 2022, 17:30 TJ Komín - Sokol Líšeň .
55 30. 5. 2022, 17:30 TJ DDM 21-22 - Sokol Komín .
56 30. 5. 2022, 17:30 Slovan Černá Pole - Sokol Jehnice B .
© ČVS 2015-2018