Reprezentace
22. 5. 2022
Ženy - přátelské utkání : SLO - CZK - Mislinja
Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

Play-off Českého poháru žen

KOLO
5. kolo
Olomouc3:2Olymp(-18, -16, 19, 17, 9)
Liberec1:3Kr. Pole(-23, 21, -23, -18)
Příští kolo
Play-off
2.kolo
Olymp 1-0 Dobřichovice
Šelmy 1-0 H. Králové
Kr. Pole 1-0 Č. Budějovice
Šternberk 1-0 Frýdek-Místek
Ostrava 1-0 Přerov
Prostějov 1-0 Kr. Pole B
3.kolo
Liberec 2-0 Šternberk
Ostrava 0-2 Kr. Pole
Olymp 1-1 Šelmy
Olomouc 1-1 Prostějov
4.kolo
Olomouc 0-1 Liberec
Olymp 0-1 Kr. Pole
5.kolo
Olomouc 1-0 Olymp
Liberec 0-1 Kr. Pole
Datavolley
Microsite Více
 
Online Více
 
Videopřenos Stream
 
kalendář skupiny
Český pohár žen
Final Four: 5. - 6. 2. 2022 - pořadatel: Volejbal Tábor, z.s.
2. kolo
20001 19. 10. 2021, 19:00 Dobřichovice - Olymp 0:3 (-15,-19,-15)
20002 20. 10. 2021, 19:00 H. Králové - Šelmy 0:3 (-19,-13,-23)
20003 16. 11. 2021, 19:30 Č. Budějovice - Kr. Pole O. Nedbala 882 České Budějovice - České Budějovice 2 0:3 (-23,-14,-15)
20004 16. 11. 2021, 18:30 Šternberk - Frýdek-Místek 3:0 (20,15,23)
20005 28. 11. 2021, 15:00 Přerov - Ostrava 1:3 (22,-19,-11,-18)
20006 2. 11. 2021, 19:00 Kr. Pole B - Prostějov 0:3 (-16,-22,-21)
3. kolo
20007 6. 1. 2022, 18:00 Liberec - Šternberk 3:0 (18,18,22)
20008 7. 12. 2021, 17:00 Ostrava - Kr. Pole 1:3 (-23,23,-21,-14)
20009 6. 1. 2022, 19:00 Šelmy - Olymp 3:2 (25,-20,-21,17,12)
20010 13. 1. 2022, 18:00 Prostějov - Olomouc 1:3 (-22,14,-19,-22)
20011 13. 1. 2022, 18:00 Šternberk - Liberec 1:3 (21,-18,-10,-21)
20012 13. 1. 2022, 17:30 Kr. Pole - Ostrava 3:2 (-17,15,21,-22,6)
20013 12. 1. 2022, 17:00 Olymp - Šelmy 3:0 (19,16,24)
20014 6. 1. 2022, 18:00 Olomouc - Prostějov 1:3 (13,-25,-13,-13)
4. kolo
20015 5. 2. 2022, 15:00 Olomouc - Liberec SF1U Stadionu Míru 1579 Tábor 1:3 (-17,19,-21,-18)
20016 5. 2. 2022, 18:00 Olymp - Kr. Pole SF2U Stadionu Míru 1579 Tábor 2:3 (-14,25,16,-15,-7)
5. kolo
20017 6. 2. 2022, 15:00 Olomouc - Olymp o 3. místoU Stadionu Míru 1579 Tábor 3:2 (-18,-16,19,17,9)
20018 6. 2. 2022, 18:00 Liberec - Kr. Pole FináleU Stadionu Míru 1579 Tábor 1:3 (-23,21,-23,-18)
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz, SKYPE: petr.kvarda12
© ČVS 2015-2018