Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

Český pohár východ 2. kolo

KOLO
5. kolo
Letohrad1:2Nový Jičín(21, -21, -5)
Zlín2:0Velké Meziříčí(23, 23)
Znojmo2:1Frýdek-Místek(21, -23, 11)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK PFN Znojmo 5 4 1 0 0 10:1 263:187 14
2 VSC Zlín 5 3 1 0 1 8:3 245:236 11
3 Green Volley Frýdek-Místek 5 3 0 2 0 8:4 269:213 11
4 SVK Nový Jičín 5 1 1 0 3 4:7 216:238 5
5 Orel jednota Letohrad 5 0 1 1 3 3:9 213:259 3
6 TJ Spartak Velké Meziříčí 5 0 0 1 4 1:10 184:257 1
kalendář skupiny
1. kolo
1 6. 11. 2021, 09:00 Frýdek-Místek - Nový Jičín 2:0 (9,26)
2 6. 11. 2021, 10:15 Znojmo - Velké Meziříčí 2:0 (17,15)
3 6. 11. 2021, 10:15 Zlín - Letohrad 2:0 (20,16)
2. kolo
4 6. 11. 2021, 12:45 Znojmo - Nový Jičín 2:0 (10,15)
5 6. 11. 2021, 12:45 Velké Meziříčí - Letohrad 1:2 (17,-12,-11)
6 6. 11. 2021, 12:45 Frýdek-Místek - Zlín 1:2 (-20,17,-14)
3. kolo
7 6. 11. 2021, 15:15 Nový Jičín - Zlín 0:2 (-22,-23)
8 6. 11. 2021, 15:15 Znojmo - Letohrad 2:0 (15,21)
9 6. 11. 2021, 15:15 Velké Meziříčí - Frýdek-Místek 0:2 (-12,-12)
4. kolo
10 6. 11. 2021, 17:45 Nový Jičín - Velké Meziříčí 2:0 (22,12)
11 6. 11. 2021, 17:45 Znojmo - Zlín 2:0 (17,20)
12 6. 11. 2021, 17:45 Letohrad - Frýdek-Místek 0:2 (-12,-21)
5. kolo
13 6. 11. 2021, 20:15 Letohrad - Nový Jičín 1:2 (21,-21,-5)
14 6. 11. 2021, 20:15 Zlín - Velké Meziříčí 2:0 (23,23)
15 6. 11. 2021, 20:15 Znojmo - Frýdek-Místek 2:1 (21,-23,11)
© ČVS 2015-2018