Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Český pohár západ 2. kolo

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Lvi Praha 7 4 3 0 0 14:3 380:300 18
2 Kladno volejbal cz 7 4 2 1 0 13:4 374:302 17
3 VK Jihostroj České Budějovice A 7 4 0 1 2 9:6 339:285 13
4 VK SPORT Rychnov nad Kněžnou 7 3 0 2 2 8:8 327:319 11
5 TJ Slavia Hradec Králové 7 1 3 1 2 9:9 360:369 10
6 SK Prosek Praha 7 2 0 2 3 6:10 313:303 8
7 Volleyball Nymburk 7 1 1 1 4 5:11 303:347 6
8 SK Volejbal Kolín 7 0 0 1 6 1:14 188:359 1
kalendář skupiny
1. kolo
1 6. 11. 2021, 10:00 Prosek - Kolín 2:0 (6,11)
2 6. 11. 2021, 10:00 Nymburk - Hradec Králové 1:2 (-25,24,-13)
2. kolo
3 6. 11. 2021, 11:00 Lvi Praha - České Budějovice A 2:1 (16,-24,12)
4 6. 11. 2021, 11:00 Kladno - Rychnov n. K. 2:1 (18,-20,9)
3. kolo
5 6. 11. 2021, 12:00 Hradec Králové - Prosek 2:1 (20,-15,7)
6 6. 11. 2021, 12:00 Rychnov n. K. - Kolín 2:0 (10,9)
4. kolo
7 6. 11. 2021, 13:00 České Budějovice A - Kladno 0:2 (-21,-23)
8 6. 11. 2021, 13:00 Nymburk - Kolín 2:0 (10,13)
5. kolo
9 6. 11. 2021, 14:00 Lvi Praha - Hradec Králové 2:0 (19,15)
10 6. 11. 2021, 14:00 Kladno - Nymburk 2:0 (17,24)
6. kolo
11 6. 11. 2021, 15:00 Kolín - České Budějovice A 0:2 (-7,-17)
12 6. 11. 2021, 15:00 Prosek - Rychnov n. K. 0:2 (-23,-22)
7. kolo
13 6. 11. 2021, 16:00 Hradec Králové - Rychnov n. K. 0:2 (-24,-20)
14 6. 11. 2021, 16:00 Lvi Praha - Kladno 2:1 (23,-23,3)
8. kolo
15 6. 11. 2021, 17:00 České Budějovice A - Prosek 2:0 (17,17)
16 6. 11. 2021, 17:00 Nymburk - Lvi Praha 0:2 (-20,-23)
9. kolo
17 7. 11. 2021, 09:00 Rychnov n. K. - České Budějovice A 0:2 (-16,-21)
18 7. 11. 2021, 09:00 Prosek - Nymburk 2:0 (11,17)
10. kolo
19 7. 11. 2021, 10:00 Kladno - Hradec Králové 2:1 (-22,14,13)
20 7. 11. 2021, 10:00 Kolín - Lvi Praha 0:2 (-16,-23)
11. kolo
21 7. 11. 2021, 11:00 Hradec Králové - České Budějovice A 2:0 (19,22)
22 7. 11. 2021, 11:00 Nymburk - Rychnov n. K. 2:1 (-11,21,11)
12. kolo
23 7. 11. 2021, 12:00 Lvi Praha - Prosek 2:1 (12,-13,12)
24 7. 11. 2021, 12:00 Kladno - Kolín 2:0 (13,4)
13. kolo
25 7. 11. 2021, 13:00 Prosek - Kladno 0:2 (-20,-13)
26 7. 11. 2021, 13:00 Nymburk - České Budějovice A 0:2 (-8,-18)
14. kolo
27 7. 11. 2021, 14:00 Rychnov n. K. - Lvi Praha 0:2 (-14,-16)
28 7. 11. 2021, 14:00 Kolín - Hradec Králové 1:2 (19,-12,-12)
© ČVS 2015-2018