Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

CP-ZKY-Západ

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ KRALUPY, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 69
2 VK Dukla Liberec 0 0 0 0 0 0:0 0:0 68
3 Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 0 0 0 0 0 0:0 1:0 65
4 Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 0 0 0 0 0 0:0 0:0 65
5 SK Hlincovka, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 61
6 Sportovní klub 15. základní školy v Plzni, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 59
7 Volejbalový klub Jirkov, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 58
8 TJ Orion Praha, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 57
9 Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 53
10 Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 51
11 Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 49
12 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 0 0 0 0 0 0:0 0:0 48
13 Vavřinec Kladno o.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 47
14 SK Dansport Praha, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 1:0 44
15 TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 44
16 VK Šanov Teplice, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 38
17 SK Slavia Praha - volejbal, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 36
18 Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 35
19 Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 0 0 0 0 0 0:0 0:0 34
20 Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 33
21 VK Sever Žatec, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 32
22 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 27
23 Sportovní klub Meteor Praha 0 0 0 0 0 0:0 0:0 26
24 Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 25
25 TJ Slovan Varnsdorf z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 21
26 Volejbal Tábor, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 19
27 SK TŘEBÍN, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 1:0 18
28 Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0 0 0:0 0:0 18
29 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 1:0 14
30 Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 14
31 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 10
32 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 9
33 Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 6
34 Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 0 0 0 0 0 0:0 0:0 4
35 TJ Orion Praha, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 3
kalendář skupiny
© ČVS 2015-2018